Bozcaada Bağ Otelleri

5 Haziran 2018 0 YORUM

1-Deniz Severlere Özel Hizmet

Bozcaada bağ otelleri Bozcaada’ya tam anlamı ile bambaşka bir ayrıcalık katıyor. Bozcaada her dönem pek kişinin uğrak yerlerinden biridir. Yaz kış fark etmeden süresiz turist ve gezginin tercih ettiği ve en çok da doğal dokusunun güzelliğinin ön plana çıkmasının bu tercihlerde önem taşıdığı bilinir. Burada en özel detay ise bağ otellerinin farklı tasarımı ve dizaynı. Hem doğayı hem de doğanın sunmuş olduğu doğallığı bu bağ otellerinde doyasıya yaşamak mümkün görünüyor. Genellikle iki katlı evlerin son derece muntazam bir şekilde dekore edilmesi ile pek çok turistin ve misafirin tercih ettiği yerler arasında bulunuyor. Geniş ve yeşilliğin her tonunun bulunduğu bağ otellerinin bahçeleri de konaklamak ve doğal ortamın tadını çıkarmak için bire bir olarak adlandırılıyor.

1.1-Karna Otel

Bozcaada’da merkeze 1,5km mesafede bulunan Karna otel 16 yatak kapasitesi, deniz manzaralı odaları ve plaja 150m uzaklığıyla huzurlu, doğa ile iç içe unutulmaz bir tatil fırsatı sunuyor.Özellikle yöresel ve zengin çeşit kahvaltısı ile dikkat çeken otelimizin muhteşem ve organik kahvaltısı ile güne mükemmel bir başlangıç yapabilirsiniz.

Karna Otel detaylı inceleyin.

1.2-Bağban Otel

Yedi dönüm üzüm bağı ve zeytinlik içinde ve geniş bahçesiyle hizmet veren Bağban Bozcaada, adanın orta noktasında, yaz sezonunda ilçe merkezinde yaşanan kargaşadan uzak konumuyla hizmet veriyor.Ulaşım olarakta kolaylık sunan tesis yolun hemen kenarında yer alıyor.

Bağban Oteli detaylı inceleyin.

2-Bağ Otellerinin Diğer Otellerden Farkı Nedir?

Bozcaada bağ otelleri diğer otellere göre oldukça farklı bir konfor ve rahatlık içerir. Çoğu zaman seyahatlerde pek çok kişi kendisini evinde gibi hissetmek ister. Bozcaada bağ otellerinin en önemli özelliklerinden birisi de budur. Son derece rahat ve özgün bir yapı halinde olmaları tatil planı yapanlar için en ideal ortamlar arasındadır. Bahçe detayı özellikle çocuklu aileler için bulunmaz bir fırsat olarak nitelendiriliyor. Aile olarak çıkılan tatillerde doğanın eşsizliğini kıyasıya yaşamak için son derece ideal yerlerdir.

2.1-Bağbadem Tatil Çiftliği

Sizleri kışın poyrazından, yazın sıcağından korumak için özel yalıtım malzemeleri kullanılmıştır. Bozcaada’nın merkezinden uzak konumu, yalıtımlı duvar ve pencereleri, sessiz ve sakin bir tatil geçirmenizi garantiliyor. Bozcaada mimarisine uygun inşa edilmiş 4 tane evi barındıran bu tatil çiftliğinde odalarda 2, 3, 4 kişi kalınabiliyor. Evlerin önünde bahçeye karşı oturabileceğiniz oturma yerleri bulunmaktadır. Ayrıca bahçe içinde yeşilliklerin arasında da oturma yerleri ve hamaklar bulunmaktadır.

Bağbadem Tatil Çiftliğini detaylı inceleyin.

Bozcaada bağ otelleri daha salaş bir yapıya sahip olduğu için bu tarz yerlerde rahat etmek daha kolaydır. Genellikle yeşilliğin içine kurulu bu mekanlar kapı girişinden ev ortamına kadar doğal olarak tasarlanıp dekore edilmiştir. Özellikle odaların birbirinden bağımsız ve oldukça geniş olması en önemli özellikleri arasında yer alıyor. Özellikle hem yeşilliğe hem de denize doymak isteyenler için bağ otelleri bulunmaz bir fırsat niteliğinde. Bağ otelleri daha özgün yapılar olduğu için şehrin stresinden uzak tamamen tercih edenlerin sakin bir tatil süreci yaşaması için oldukça ideal bir seçimdir. Tatilcilerin sessizlik ve dinginlik arayışına Bozcaada bağ otelleri son derece akılcı seçimler olarak görülüyor. Farklı bir tatil hayal edenlerin tercih etmesi son derece güzel fikir olan bağ otelleri yeşile olan aşinalığı ve doğanın kendine has güzelliği ile en doğru seçimler arasında yerini alıyor.

Bozcaada Bağ Otelleri
88 GÖRÜNTÜLEME PAYLAŞ
BOZCAADA OTELLERİ
bozcaada en güzel otel
Bozcaada En Güzel Otel
Bozcaada en güzel otel ve konaklama alternatifleri ile kısa kaçamakların, sömestr tatillerinin ve doyasıya yaşanacak bir yaz tatilinin en uygun alternatiflerinden bir tanesidir.
Bozcaada Destina Suit Otel
Bozcaada’da Tuzburnu Bekçi Bayırı mevkiinde yer alan 2008 yılından bu yana hizmet veren Mira Otel Tatil Apartları, 4000 m2 arazi üzerine kurulmuş 9 adet çift kişilik yataklı suit,10 adet çift odalı suit odalardan oluşmaktadır. Otel Bozcaada merkeze uzaklığı yalnızca 1.2 km, Denize uzaklığı ise 250 metredir.
le mansion otel
Le Mansion Otel
Le Mansion Otel Bozcaada'da yeni işletmecileri ile hizmet vermekte.Yenilenen yüzüyle Le Mansion Otel Bozcaada'da bulunmayan pek çok şeyi siz değerli misafirlerimize sunmakta.Le Mansion hakkında tüm detayları öğrenmek istiyorsanız tıklayın.
aspava otel
Aspava Butik Otel Bozcaada
Aspava Otel 2011 sezonunda hizmete açılmıştır.Bozcaada iskelesi, Bozcaada Kalesi ve Bozcaada merkezi sadece birkaç adım uzaklıkta bulunuyor.Aspava Otel manzarası ve konumu ile en çok tercih edilenler arasında.
eftelya otel bahce
Eftelya Otel
Bozcaada Türk mahallesinde yer alan Eftelya Otel iskeleye yürüme mesafesinde bulunmaktadır.Bozcaada merkezine, kafelere ve restoranlara 200 metre uzaklıkta yüksek bir konumda yer almaktadır.Manzaralı odaları bulunan Eftelya Otel eşsiz bir Bozcaada tatili için sizleri bekliyor.
en iyi bozcaada otelleri
En İyi Bozcaada Otelleri
Bozcaada’da denizde düzenlenen aktivitelerden yararlanmak için sitemizde bulunan en iyi bozcaada otelleri alternatifleri arasında tercih yapabilirsiniz.
tenedion otel
Tenedion Otel
Bozcaada Otelleri arasında bulunan Tenedion Otel Bozcaada merkezinde Türk mahallesinde yer alıyor.İskeleye yaklaşık 250 metre mesafedeki bu oteli merak ediyorsanız hemen tıklayın!
Yorumlar ( 0 )
Yorum Yazın