Bozcaada Bağ Otelleri

5 Haziran 2018 0 YORUM

1-Deniz Severlere Özel Hizmet

Bozcaada bağ otelleri Bozcaada’ya tam anlamı ile bambaşka bir ayrıcalık katıyor. Bozcaada her dönem pek kişinin uğrak yerlerinden biridir. Yaz kış fark etmeden süresiz turist ve gezginin tercih ettiği ve en çok da doğal dokusunun güzelliğinin ön plana çıkmasının bu tercihlerde önem taşıdığı bilinir. Burada en özel detay ise bağ otellerinin farklı tasarımı ve dizaynı. Hem doğayı hem de doğanın sunmuş olduğu doğallığı bu bağ otellerinde doyasıya yaşamak mümkün görünüyor. Genellikle iki katlı evlerin son derece muntazam bir şekilde dekore edilmesi ile pek çok turistin ve misafirin tercih ettiği yerler arasında bulunuyor. Geniş ve yeşilliğin her tonunun bulunduğu bağ otellerinin bahçeleri de konaklamak ve doğal ortamın tadını çıkarmak için bire bir olarak adlandırılıyor.

1.1-Karna Otel

Bozcaada’da merkeze 1,5km mesafede bulunan Karna otel 16 yatak kapasitesi, deniz manzaralı odaları ve plaja 150m uzaklığıyla huzurlu, doğa ile iç içe unutulmaz bir tatil fırsatı sunuyor.Özellikle yöresel ve zengin çeşit kahvaltısı ile dikkat çeken otelimizin muhteşem ve organik kahvaltısı ile güne mükemmel bir başlangıç yapabilirsiniz.

Karna Otel detaylı inceleyin.

1.2-Bağban Otel

Yedi dönüm üzüm bağı ve zeytinlik içinde ve geniş bahçesiyle hizmet veren Bağban Bozcaada, adanın orta noktasında, yaz sezonunda ilçe merkezinde yaşanan kargaşadan uzak konumuyla hizmet veriyor.Ulaşım olarakta kolaylık sunan tesis yolun hemen kenarında yer alıyor.

Bağban Oteli detaylı inceleyin.

2-Bağ Otellerinin Diğer Otellerden Farkı Nedir?

Bozcaada bağ otelleri diğer otellere göre oldukça farklı bir konfor ve rahatlık içerir. Çoğu zaman seyahatlerde pek çok kişi kendisini evinde gibi hissetmek ister. Bozcaada bağ otellerinin en önemli özelliklerinden birisi de budur. Son derece rahat ve özgün bir yapı halinde olmaları tatil planı yapanlar için en ideal ortamlar arasındadır. Bahçe detayı özellikle çocuklu aileler için bulunmaz bir fırsat olarak nitelendiriliyor. Aile olarak çıkılan tatillerde doğanın eşsizliğini kıyasıya yaşamak için son derece ideal yerlerdir.

2.1-Bağbadem Tatil Çiftliği

Sizleri kışın poyrazından, yazın sıcağından korumak için özel yalıtım malzemeleri kullanılmıştır. Bozcaada’nın merkezinden uzak konumu, yalıtımlı duvar ve pencereleri, sessiz ve sakin bir tatil geçirmenizi garantiliyor. Bozcaada mimarisine uygun inşa edilmiş 4 tane evi barındıran bu tatil çiftliğinde odalarda 2, 3, 4 kişi kalınabiliyor. Evlerin önünde bahçeye karşı oturabileceğiniz oturma yerleri bulunmaktadır. Ayrıca bahçe içinde yeşilliklerin arasında da oturma yerleri ve hamaklar bulunmaktadır.

Bağbadem Tatil Çiftliğini detaylı inceleyin.

Bozcaada bağ otelleri daha salaş bir yapıya sahip olduğu için bu tarz yerlerde rahat etmek daha kolaydır. Genellikle yeşilliğin içine kurulu bu mekanlar kapı girişinden ev ortamına kadar doğal olarak tasarlanıp dekore edilmiştir. Özellikle odaların birbirinden bağımsız ve oldukça geniş olması en önemli özellikleri arasında yer alıyor. Özellikle hem yeşilliğe hem de denize doymak isteyenler için bağ otelleri bulunmaz bir fırsat niteliğinde. Bağ otelleri daha özgün yapılar olduğu için şehrin stresinden uzak tamamen tercih edenlerin sakin bir tatil süreci yaşaması için oldukça ideal bir seçimdir. Tatilcilerin sessizlik ve dinginlik arayışına Bozcaada bağ otelleri son derece akılcı seçimler olarak görülüyor. Farklı bir tatil hayal edenlerin tercih etmesi son derece güzel fikir olan bağ otelleri yeşile olan aşinalığı ve doğanın kendine has güzelliği ile en doğru seçimler arasında yerini alıyor.

Bozcaada Bağ Otelleri
86 GÖRÜNTÜLEME PAYLAŞ
BOZCAADA OTELLERİ
Aspasia Otel
1975'ten bu yana Bozcaada'da yaşayan Jorj bey,adanın sakin köşelerinden sulubahçe mevkiinde misafirlerini ağırlıyor.Aspasia House olarakta adlandırılan otelimiz misafirlerin kendini özel hissedeceği bir ortam.Toplam 20 kişi kapasiteli Aspasia Otel'de 3 adet 3 yataklı oda,5 adet 2 yataklı oda bulunuyor.
e2 deniz otel
E2 Deniz Otel
Bozcaada Rum mahallesinde bulunan E2 Otel kale ve deniz manzarası ile size mükemmel bir Bozcaada deneyimi yaşatmak için hazır.Sizde Bozcaada'yı ziyaret etmeye karar verirseniz merkezi konumu ve manzarası ile mutlaka E2 ye uğrayın.Daha detaylı bilgi için resme tıklamanız yeterli.
Şonef House Otel
Otel, tarihin ve kültürün yok edilme zihniyetine direnen, her şeye rağmen güzelliklerin, bu toprakların kadim değerlerinin, özel detayların önemini bilenlere mutluluk verecek antikalarla dekore edildi. Gül-Kosta Şonef çiftinin mükemmeliyetçiliğini her detayda hissedebileceğiniz Bozcaada Otelleri arasında bulunan bu otel, Bozcaada'nın gerçek ruhunu misafirlerine yaşatmayı hedefliyor.
Bozcaada Deniz Kenarı Otelleri!
Bozcaada Deniz Kenarı Otelleri!
Bozcaada deniz kenarı otelleri, tatili en güzel en eğlenceli ve en unutulmaz şekilde geçirmeyi hedefleyenlerin aklına ilk gelen yerlerden olan Bozcaada'nın konaklama için sizlere getirdiği gözde mekânlardır.
kalispera otel
Kalispera Otel
2017 yılında misafirlerine kapılarını açan Kalispera Otel merkeze 1 km mesafede yer alıyor.Dikkat çekici mimarisi, odaları ve yemyeşil bahçesi ile Kalispera Otel hakkında bilgi edinmek isterseniz tıklayın.
bozcaada mylos otel
Bozcaada Mylos Otel
Bozcaada Mylos Otel 2018 yılının en yeni, konforlu ve uygun tesisleri arasında bulunuyor.Bahçesi ve ada havasına doyacağınız çardağı ile sizleri bekliyor.Detaylar için tıklayın.
Yorumlar ( 0 )
Yorum Yazın