Bozcaada Butik Otel Tavsiye

11 Temmuz 2018 0 YORUM

1-Bozcaada Butik Otel Tavsiye Sayesinde Konaklayacağınız En Uygun Yeri Bulun

Ülkemiz sahip olduğu coğrafi özellik sayesinde sınırları içerisinde tatil yapmak için oldukça uygun birçok farklı belde barındıran başlıca ülkeler arasında yer almaktadır. Bu sayede turistler özellikle yaz mevsiminde oldukça yoğun bir şekilde ülkemiz topraklarına ilgi göstermekte ve tatillerini ülkemizde geçirmektedir. Ülkemiz sahip olduğu adalar sayesinde de oldukça yoğun bir şekilde turistler tarafından ilgi görmektedir. Bozcaada ülkemizde bulunan en önemli adalar arasında yer almaktadır. Türkiye’de bulunan adalar arasında en büyük üçüncü ada olan Bozcaada Ege denizi sınırları içerisinde bulunan adaların ise en büyük ikincisi olma özelliğini de elinde tutmaktadır. Bölgenin en büyük adalarından bir tanesi olması sayesinde yapılan büyük yatırımlar ile birlikte ada oldukça büyük bir turistik özelliğe de sahip olmayı başarmıştır. Ülkemizin sayılı adaları arasında gösterilen Bozcaada gerek yurt içi gerek ise yurtdışından oldukça büyük miktarda turist çekmektedir. Firmamız ise turistler için en uygun Bozcaada butik otel tavsiye alanında hizmet vermektedir. Firmamız tarafından sunulan otel tavsiyelerini de göz önünde bulundurarak otel tercihinizi gerçekleştirebilir ve bu sayede en uygun otellerde konaklama imkanına kavuşabilirsiniz.

1.1-Aspava Butik Otel

Deniz manzarasına doyacağınız Aspava Butik Otel Bozcaada’da odaların tasarımı için titiz çalışılmış. Yeni ve modern bir yapıya sahip olmasının yanında en özel gününüz için hazırlanmış bir tesis.

Aspava Butik Otelini detaylı inceleyin.

1.2-Risus Butik Otel

Risus Otel başta bahsettiğimiz üzere 7 odadan oluşmakta.Bu odaların tamamı çift kişilik odalar. 2 odaya ek yatak atılarak 3 kişinin konaklayacağı bir hale getirebiliyor. 1 oda ise balkonlu deniz ve kale manzaralı.Gerçekten etkileyici bir manzaraya sahip.

Risus Butik Oteli detaylı inceleyin.

2-Bozcaada Butik Otel Tavsiye Sayesinde En Ekonomik Otellerde Konaklayın

Bozcaada butik otel tavsiye konusunda hizmet sunan firmamız tarafından sunulan tavsiyeleri Bozcaada tatiliniz öncesinde inceleyerek bölgedeki en ekonomik oteller hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Bu sayede tatilinizdeki konaklama ihtiyacınızı en ekonomik şekilde gerçekleştirebilir ve tatilinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

2.1-Lara Butik Otel

Lara Butik Otel toplam 7 odadan oluşuyor. Bu odalardan 4 tanesi 3 kişilik, 3 tanesi 2 kişilik odalar bulunuyor.Ayrıca bu odalar size Bozcaada Kalesi ve deniz manzarası sunuyor. Yeni bir tesis olmasının rahatlığını hissedeceğiniz otelde tüm yataklar ortopedik olarak düşünülmüş.

Lara Butik Oteli detaylı inceleyin.

Bozcaada butik otel tavsiye konusunda tüm yardımları firmamız internet sitesi aracılığı ile elde edebilirsiniz. Ya da iletişim bilgilerimiz üzerinden firmamız yetkilileri ile irtibata geçebilir ve ihtiyaç duyduğunuz her türlü yardımı elde edebilirsiniz.

21 GÖRÜNTÜLEME PAYLAŞ
BOZCAADA OTELLERİ
Bozcaada Destina Suit Otel
Bozcaada’da Tuzburnu Bekçi Bayırı mevkiinde yer alan 2008 yılından bu yana hizmet veren Mira Otel Tatil Apartları, 4000 m2 arazi üzerine kurulmuş 9 adet çift kişilik yataklı suit,10 adet çift odalı suit odalardan oluşmaktadır. Otel Bozcaada merkeze uzaklığı yalnızca 1.2 km, Denize uzaklığı ise 250 metredir.
Bozcaada Apart fiyatları
Bozcaada apart fiyatları ve özellikleri konusunda iyi bir araştırma yapılırsa doğru seçeneğe ulaşabilirsiniz.
tenedion otel
Tenedion Otel
Bozcaada Otelleri arasında bulunan Tenedion Otel Bozcaada merkezinde Türk mahallesinde yer alıyor.İskeleye yaklaşık 250 metre mesafedeki bu oteli merak ediyorsanız hemen tıklayın!
mauna otel manzara
Mauna Otel
Mauna Otel merkezde ve en canlı sokaklardan birinde yer alıyor.Bozcaada Meryem Ana Kilisesi yakınındaki yerinde yeni işletmecisi Ayşin hanım sizleri ağırlıyor.Otel fiyatları Oda + kahvaltı şeklinde olup, ödemenizi kredi kartıyla da yapabilirsiniz.
Saklıbahçe Otel
Bozcaada'ya gelip denizi görerek uyanmıyorsanız, bahçesinde oturup denizi görerek kahvaltınızı yapmıyorsanız, Bozcaada'nın tadına varamamışsınız demektedir. 2010 yılında açılan saklıbahçe Bozcaada Otelleri adada denize sıfır yeşilin ve mavinin iç içe olduğu özel bir yer.Bozcaada Otelleri hakkında daha detaylı bilgi edinmek için görsele tıklamanız yeterli!
Yorumlar ( 0 )
Yorum Yazın