Bozcaada Butik Oteller Rehberi

24 Nisan 2018 0 YORUM

1-Bozcaada Butik Oteller Rehberi ve Alternatif Yerler

Bozcaada bağ evi tavsiye isteyenler için önerilerimiz arasında yer alan Bağbadem, adanın geleneksel bağ evleri mimarisine uygun olarak ve doğal doku bozulmadan tasarlanan bir tesis olması yönüyle ilgi görüyor. Yeşillikler içinde huzuru ve sessiz bir yaz geçirmek isteyenler için üstün bir konaklama hizmeti sunan tesis, doğayla bir arada tatil için tercih edebileceğiniz seçenekler arasında yer alıyor. Yalıtımlı yapısı sayesinde yazın sıcaktan kışın da serin havaların etkisinden korunabilirsiniz. 4 evden oluşan bu tesiste 2,3 ya da 4 kişilik odalarda kalmayı tercih edebilirsiniz.

Bir yanda el değmemiş doğa, öte yanda eğlence mekânları ile Bozcaada, ülkemizdeki adalar arasında büyüklük sıralamasında üçüncü sırada ter almasının hakkını veriyor. Turistler tarafından ilgi gösterilen bir lokasyon olması, Bozcaada için konaklama alternatiflerinin de fazla olmasını sağlıyor. Web sitemiz bir açıdan bozcaada butik oteller rehberi olarak da hizmet vermekte olup, çeşitli butik oteller hakkında bilgi ve fotoğraflara ulaşabilirsiniz.

 

1.1-Zeytin Butik Otel ve Kahvaltı Evi

Zeytin Butik Otel büyük şehrin kargaşasından stresinden uzaklaşarak Bozcaada’da yaşamaya karar veren abi ve kız kardeşi tarafından kurulan güleryüzlü bir aile işletmesidir. Bozcaada’nın tam merkezinde bulunan Zeytin Butik Otel işletmelere restaurantlara ve limana yürüme mesafesinde olan yepyeni bir butik otel.

Zeytin Butik Oteli detaylı inceleyin.

1.2-Bozcaada Antik Otel

 Bozcaada meyhaneleri ve restoranlarının bulunduğu meşhur ara sokakların hemen yanıbaşında yer alıyor. Tesisten sokağa adım attığınızda kendinizi tarihin izlerini hala bozulmadan taşıyan arnavut kaldırımlarda buluyorsunuz.

Bozcaada Antik Oteli detaylı inceleyin.

2-Balayı Çiftleri İçin Bozcada Butik Oteller Rehberi

Tatilinizi geçirmek için Bozcaada’yı tercih ettiyseniz ve konaklama için henüz bir yer belirlemediyseniz bozcaada butik oteller rehberi olarak web sitemize göz atmanızda yarar var. Burada Ada’nın değişik noktalarında yer alan butik oteller hakkında bilgileri paylaşıyoruz. Bozcaada’da Türk ya da Rum mahallesindeki butik otellerden birini tercih edebilirsiniz. Butik otellerin büyüklükleri de birbirinden farklı. Sakin bir yerde kalmayı arzu ediyorsanız yalnızca 6 odası bulunan şirin bir butik otel sizin için uygun olabilir. Geniş bir aileyseniz ya da kalabalık bir grup olarak tatil yapacaksanız oda sayısı fazla olanlardan birini seçebilirsiniz. Bazı butik oteller ada merkezinde yer alıyor. Manzara açısından da butik oteller arasındaki tercihinizi belirleyebilirsiniz. Kale ya da iskele manzaralı bir butik otel bulmanız mümkün.

2.1-Saklıbahçe Otel

Bozcaada denize sıfır oteller kategorisinde yer alan ”Saklıbahçe Otel” Tekirbahçe koyunun hemen yanında konumlanmış durumda.Bozcaada merkeze yaklaşık 2km mesafede bulunan tesis sessiz huzurlu ve gözlerini denizle açmak isteyenler için tercih edilesi bir yer.

Saklıbahçe Oteli detaylı inceleyin.

 

Balayınızı geçirmek için bozcaada butik oteller rehberi arayışındaysanız, Ada merkezinde bulunan jakuzili butik otel sizin için uygun bir alternatif olabilir. Otelin özenle dekore edilmiş olması da balayı çiftlerini ayrıca büyülüyor. Bunun haricinde de Adanın sakin yaşamını sonuna dek hissedeceğiniz ve sahiplerinin misafirperverliğinden kaynaklanan sıcacık bir ortamda konaklayacağınız çok sayıda butik otel seçeneğini de balayı döneminde ya da herhangi bir tatil için değerlendirebilirsiniz.

168 GÖRÜNTÜLEME PAYLAŞ
BOZCAADA OTELLERİ
en iyi bozcaada otelleri
En İyi Bozcaada Otelleri
Bozcaada’da denizde düzenlenen aktivitelerden yararlanmak için sitemizde bulunan en iyi bozcaada otelleri alternatifleri arasında tercih yapabilirsiniz.
oyku otel bozcaada
Öykü Otel Bozcaada
Öykü Otel Bozcaada merkezinde iskelenin hemen sol tarafında yer alıyor.Öykü Otel hakkında detaylı bilgi almak , telefon numarasına ulaşmak için görselde bulunan bağlantıya tıklayabilirsiniz!
kemerbag 29
Kemerbağ 29
Kral Tenes'in tarihi yolunda bulunan Bozcaada feribot iskelesine beş-on dakika yürüyüş mesafesinde kırlık alandaki Kemerbağ 29 Mini Resort Bozcaada Otelleri, 10 odası ile az sayıda seçkin misafiri sade ve özel ortamında ağırlamaktadır.
hotel fahri bozcaada
Hotel Fahri
Bozcaada Otelleri arasında yer alan Hotel Fahri Bozcaada’nın tam merkezinde yer almakla birlikte limana 50 metre mesafededir. Feribot ile adaya gelirken tabelasını görebileceğiniz otel kasabanın en büyük arsasının bahçesi içerisinde yer almaktadır.
Bozcaada Ucuz Otel
Bozcaada Ucuz Otel
Üstelik en ekonomik Bozcaada ucuz otel imkanlarımız sayesinde avantajlı fiyatlar ile konaklamanızı gerçekleştirebilirsiniz.
Yorumlar ( 0 )
Yorum Yazın