Bozcaada Butik Oteller Rehberi

24 Nisan 2018 0 YORUM

1-Bozcaada Butik Oteller Rehberi ve Alternatif Yerler

Bozcaada bağ evi tavsiye isteyenler için önerilerimiz arasında yer alan Bağbadem, adanın geleneksel bağ evleri mimarisine uygun olarak ve doğal doku bozulmadan tasarlanan bir tesis olması yönüyle ilgi görüyor. Yeşillikler içinde huzuru ve sessiz bir yaz geçirmek isteyenler için üstün bir konaklama hizmeti sunan tesis, doğayla bir arada tatil için tercih edebileceğiniz seçenekler arasında yer alıyor. Yalıtımlı yapısı sayesinde yazın sıcaktan kışın da serin havaların etkisinden korunabilirsiniz. 4 evden oluşan bu tesiste 2,3 ya da 4 kişilik odalarda kalmayı tercih edebilirsiniz.

Bir yanda el değmemiş doğa, öte yanda eğlence mekânları ile Bozcaada, ülkemizdeki adalar arasında büyüklük sıralamasında üçüncü sırada ter almasının hakkını veriyor. Turistler tarafından ilgi gösterilen bir lokasyon olması, Bozcaada için konaklama alternatiflerinin de fazla olmasını sağlıyor. Web sitemiz bir açıdan bozcaada butik oteller rehberi olarak da hizmet vermekte olup, çeşitli butik oteller hakkında bilgi ve fotoğraflara ulaşabilirsiniz.

 

1.1-Zeytin Butik Otel ve Kahvaltı Evi

Zeytin Butik Otel büyük şehrin kargaşasından stresinden uzaklaşarak Bozcaada’da yaşamaya karar veren abi ve kız kardeşi tarafından kurulan güleryüzlü bir aile işletmesidir. Bozcaada’nın tam merkezinde bulunan Zeytin Butik Otel işletmelere restaurantlara ve limana yürüme mesafesinde olan yepyeni bir butik otel.

Zeytin Butik Oteli detaylı inceleyin.

1.2-Bozcaada Antik Otel

 Bozcaada meyhaneleri ve restoranlarının bulunduğu meşhur ara sokakların hemen yanıbaşında yer alıyor. Tesisten sokağa adım attığınızda kendinizi tarihin izlerini hala bozulmadan taşıyan arnavut kaldırımlarda buluyorsunuz.

Bozcaada Antik Oteli detaylı inceleyin.

2-Balayı Çiftleri İçin Bozcada Butik Oteller Rehberi

Tatilinizi geçirmek için Bozcaada’yı tercih ettiyseniz ve konaklama için henüz bir yer belirlemediyseniz bozcaada butik oteller rehberi olarak web sitemize göz atmanızda yarar var. Burada Ada’nın değişik noktalarında yer alan butik oteller hakkında bilgileri paylaşıyoruz. Bozcaada’da Türk ya da Rum mahallesindeki butik otellerden birini tercih edebilirsiniz. Butik otellerin büyüklükleri de birbirinden farklı. Sakin bir yerde kalmayı arzu ediyorsanız yalnızca 6 odası bulunan şirin bir butik otel sizin için uygun olabilir. Geniş bir aileyseniz ya da kalabalık bir grup olarak tatil yapacaksanız oda sayısı fazla olanlardan birini seçebilirsiniz. Bazı butik oteller ada merkezinde yer alıyor. Manzara açısından da butik oteller arasındaki tercihinizi belirleyebilirsiniz. Kale ya da iskele manzaralı bir butik otel bulmanız mümkün.

2.1-Saklıbahçe Otel

Bozcaada denize sıfır oteller kategorisinde yer alan ”Saklıbahçe Otel” Tekirbahçe koyunun hemen yanında konumlanmış durumda.Bozcaada merkeze yaklaşık 2km mesafede bulunan tesis sessiz huzurlu ve gözlerini denizle açmak isteyenler için tercih edilesi bir yer.

Saklıbahçe Oteli detaylı inceleyin.

 

Balayınızı geçirmek için bozcaada butik oteller rehberi arayışındaysanız, Ada merkezinde bulunan jakuzili butik otel sizin için uygun bir alternatif olabilir. Otelin özenle dekore edilmiş olması da balayı çiftlerini ayrıca büyülüyor. Bunun haricinde de Adanın sakin yaşamını sonuna dek hissedeceğiniz ve sahiplerinin misafirperverliğinden kaynaklanan sıcacık bir ortamda konaklayacağınız çok sayıda butik otel seçeneğini de balayı döneminde ya da herhangi bir tatil için değerlendirebilirsiniz.

154 GÖRÜNTÜLEME PAYLAŞ
BOZCAADA OTELLERİ
bag-badem-bozcaada
Bağbadem Tatil Çiftliği
Bağbadem’deki binalar, doğal dokuya zarar vermeden, Bozcaada’nın eski bağevlerinin mimari yapısına uygun olarak tasarlanmıştır. Konaklama hizmetinde üstün seviyelere çıkmış olan harika tatil çiftliği sizi doğayla birleştirmektedir. Yazı sessiz, sakin yeşilliklerin içinde geçirmek istiyorsanız tercih edeceğiniz konaklama yerleri arasındadır.
posthane otel
Posthane Otel
Posthane Otel Bozcaadanın tam merkezde Rum mahallesinde bulunan tarihi bir otel. Posthane otel bozcaada hakkındaki tüm merak ettikleriniz için resme iki defa tıklamanız yeterli.
apollon hotel
Apollon Hotel
Apollon Otel, Bozcaada Otelleri arasında merkezde yer alan otellerden biri.Türk mahallesinde bulunan Apollon Hotel iskeleye yürüyerek birkaç dakika uzaklıkta. Apollon Otel telefon bilgileri ve fotoğrafları bu sayfada bulabilirsiniz.
aspava otel
Aspava Butik Otel Bozcaada
Aspava Otel 2011 sezonunda hizmete açılmıştır.Bozcaada iskelesi, Bozcaada Kalesi ve Bozcaada merkezi sadece birkaç adım uzaklıkta bulunuyor.Aspava Otel manzarası ve konumu ile en çok tercih edilenler arasında.
Bozcaada Deniz Kenarı Otelleri!
Bozcaada Deniz Kenarı Otelleri!
Bozcaada deniz kenarı otelleri, tatili en güzel en eğlenceli ve en unutulmaz şekilde geçirmeyi hedefleyenlerin aklına ilk gelen yerlerden olan Bozcaada'nın konaklama için sizlere getirdiği gözde mekânlardır.
bozcaada su otel
Bozcaada Su Otel
Bozcaada Su Otel iskeleye birkaç adım mesafede kilisenin hemen yanında yer alıyor. Bozcaada Otelleri arasında en canlı konumunda yer alan tesis hakkında detaylı bilgi, fotoğrafları, telefon numarası ve bütün Bozcaada Otelleri iletişim bilgilerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.
hera hotel
Hera Hotel
Hera Otel lokasyon olarak Mahallesinde bulunan 4 odalı şirin bir tesislerinden biri olma özelliği vardır .Bozcaada'nın en çok tercih edilen sokağında bulunan Hera Otel sabah kahvaltıları illerde oldukça meşhur. Çoğu doğal ve organik geniş yelpazeli kahvaltısı ile oldukça beğenilmekte.Detaylı bilgiler görsele çift tıklamanız yeterli.
Yorumlar ( 0 )
Yorum Yazın