Bozcaada Konaklama Fırsatları

9 Mayıs 2018 0 YORUM

1-Bozcaada Konaklama Fırsatlarıyla Muhteşem Bir Tatil

Bozcaada serin ve mükemmel denizi, yakıcı güneşi, harikulade doğası ve lezzetli üzüm şaraplarıyla dillere destan bir mekandır. Bölgede Osmanlıdan kalma camiler, Rum kiliseleri, Ayazma Plajı, rüzgar türbinleri, kafe ve restoranlar oldukça meşhurdur.

Bozcaada’nın tamamı doğaldır. Tarihi sit alanı olması sayesinde yapısını da korumuş bir gölgedir. Her sene dünyanın birçok yerinden gelen turist Bozcaada konaklama fırsatları ile tatil yapar. Doğru bir kalacak yer seçimi de ile harikulade bir tatil yapılabilir. Ada da her yer de denize girebilme imkanı da vardır.

1.1-Güler Pansiyon

Bozcaada 1988 yılından beri bağ evi ve pansiyon şeklinde hizmet veren tesiste Hasan Bey ve Nevin Hanım misafirlerini ağırlıyor.Üzüm bağlarının arasında doğayla içiçe bir tatil imkanı sunuyorlar sizlere. 12 odası bulunan Güler Pansiyon‘da konaklamalarınız da kullanabileceğiniz küçük bir mutfak da yer alıyor.

Çapraz Tatil Köyü detaylı inceleyin.

1.2-Mavi Beyaz Konukevi

Bozcaada Otelleri arasında yer alan Mavi Beyaz Konukevi Bozcaada limanında 7 yıldır hizmet vermekte olan özel bir tesis. Denize hakim bir konumda bulunan Mavi Beyaz Konukevi hemen altında aynı isimle bulunan restaurant sahipleri tarafından işletiliyor. 2 balkonlu ve 2 balkonsuz odası ile hem deniz hem kale manzarasının keyfini yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda üst katındaki terasında serpme kahvaltınızı yapabiliyorsunuz. El yapımı reçeller,bol çeşit ve samimiyeti burada bulabilirsiniz.

Mavi Beyaz Konukevini detaylı inceleyin.

2- Bozcaada Konaklama Fırsatları

Bozcaada doğal bir dokuya sahiptir. Çok eski zamanlardan bu yana kadar dokusunu korumuş olması sayesinde tatil için en çok tercih edilen mekanların başında gelir. İsmi geçtiği zaman da insanların aklına bağ ve bağcılık faaliyetleri gelir.

Bozcaada konaklama fırsatları konusunda alternatif çoktur. Eğer kalacak yer arayışındaysanız buna tatile çıkmadan 2 ya da 3 ay önceden başlamanız gerekir. Bu çerçeve de iyi bir araştırma yapılmalıdır. Mekanın konumu ve sağladığı imkanlar konusunda net bilgiler alınmalıdır. Bozcaada’ya nisan ve mayıs aylarında gittiğiniz zaman baharın mis kokusunu içinize çekebilirsiniz.

2.1-Vitis Hotel

Bozcaada merkezde Türk Mahallesinde bulunan Vitis Hotel iskeleye Bozcaada meydanına yürüme mesafesinde bulunmakta.9 odalı olan tesis özellikle temizliği ile dikkat çekmekte.Odaların oldukça ferah ve geniş olması ve merkezi konumuda oteli popüler kılmakta.

Vitis Hoteli detaylı inceleyin.

Bozcaada Türkiye’nin üçüncü en büyük adasıdır. Çanakkale iline bağlı ilçe harika dokusunu da capcanlı olarak korumaya devam etmektedir. İlçe kışın sessiz sedasız iken ilkbaharın gelmesiyle hareketlenmeye başlar. Özellikle de yazın tatilcilerin akınına uğrar. Bozcaada konaklama fırsatları sayesinde harikulade bir tatil geçirebilirsiniz. İlçe de bağcılık, rüzgar santralleri ve deniz turizmi ön plana çıkar. Böylece gezecek birçok yere de ulaşabilirsiniz. Tatilin öncesinde iyi bir araştırma yapmanız gerekir. Kalacak yer konusunda ince eleyip sıkı dokumak faydanıza olacaktır.

178 GÖRÜNTÜLEME PAYLAŞ
BOZCAADA OTELLERİ
ergin pansiyon ve butik otel
Ergin Pansiyon ve Butik Otel
''Ergin Pansiyon ve Butik Oteller'' Bozcaada merkezinde bulunmakta.Odların dizaynı ve genişliği oldukça iyi.Bunun yanında bu Bozcaada Otelleri 'nden olan otelde deniz ve kale manzaralı suit odalar da bulunmakta.Daha detaylı bilgiler için resme tıklamanız yeterli.
ada olympos
Ada Olympos Otel
Ada Olympos Otel, Bozcaada'nın Türk mahallesinde yer alan 4 odalı ufak bir konaklama yeridir.Ada'ya tepeden bakan konumu ve merkeze yakınlığının haricinde geniş odaları ile de tercih sebebi olabilecek Bozcaada Otelleri arasına girmiştir.
aspava otel
Aspava Butik Otel Bozcaada
Aspava Otel 2011 sezonunda hizmete açılmıştır.Bozcaada iskelesi, Bozcaada Kalesi ve Bozcaada merkezi sadece birkaç adım uzaklıkta bulunuyor.Aspava Otel manzarası ve konumu ile en çok tercih edilenler arasında.
çanakkale bozcaada
Çanakkale Bozcaada Otel
Sitemizde Çanakkale Bozcaada otelleri için detaylı ve kapsamlı bir arama yapılması mümkün olabilmektedir. Sorun yaşamadan bu alanda en güzel konaklama çözümlerin bulunması sitemizden mümkün olabilir.
garden ada otel
Garden Ada Otel (Şimdi Açık )
Garden Ada Otel, Bozcaadanın merkezine yaklaşık 600 metre uzaklıkta yer alıyor. Bozcaada Otelleri 'nin en yeni tesisleri arasında bulunan Garden Ada Otel 2016 yılında hizmet vermeye başladı. Tesis hakkında detaylı bilgi, telefon numarası ve fotoğraflarına buradan ulaşabilirsiniz.
aral tatil çiftliği
Aral Tatil Çiftliği
Aral Tatil Çiftliği 1999 yılında Türkiye'de Tatil Çiftliği adıyla açılan ilk konaklama yeri olarak dikkat çekmekte ve Bozcaada Otelleri kategorisine girmektedir.Türkiye turizmine yeni bir isim kazandıran Ahmet bey aynı zamanda tatil çiftliği kavramını oluşturan öncü isimlerden.15 dönümlük geniş ve verimli bir arazi üzerine kurulan çiftlikte sabah kahvaltısından restaurantta yiyeceğiniz yemeklere kadar her şey bu çiftlikte üretilmekte.
Yorumlar ( 0 )
Yorum Yazın