Bozcaada Konaklama Fırsatları

9 Mayıs 2018 0 YORUM

1-Bozcaada Konaklama Fırsatlarıyla Muhteşem Bir Tatil

Bozcaada serin ve mükemmel denizi, yakıcı güneşi, harikulade doğası ve lezzetli üzüm şaraplarıyla dillere destan bir mekandır. Bölgede Osmanlıdan kalma camiler, Rum kiliseleri, Ayazma Plajı, rüzgar türbinleri, kafe ve restoranlar oldukça meşhurdur.

Bozcaada’nın tamamı doğaldır. Tarihi sit alanı olması sayesinde yapısını da korumuş bir gölgedir. Her sene dünyanın birçok yerinden gelen turist Bozcaada konaklama fırsatları ile tatil yapar. Doğru bir kalacak yer seçimi de ile harikulade bir tatil yapılabilir. Ada da her yer de denize girebilme imkanı da vardır.

1.1-Güler Pansiyon

Bozcaada 1988 yılından beri bağ evi ve pansiyon şeklinde hizmet veren tesiste Hasan Bey ve Nevin Hanım misafirlerini ağırlıyor.Üzüm bağlarının arasında doğayla içiçe bir tatil imkanı sunuyorlar sizlere. 12 odası bulunan Güler Pansiyon‘da konaklamalarınız da kullanabileceğiniz küçük bir mutfak da yer alıyor.

Çapraz Tatil Köyü detaylı inceleyin.

1.2-Mavi Beyaz Konukevi

Bozcaada Otelleri arasında yer alan Mavi Beyaz Konukevi Bozcaada limanında 7 yıldır hizmet vermekte olan özel bir tesis. Denize hakim bir konumda bulunan Mavi Beyaz Konukevi hemen altında aynı isimle bulunan restaurant sahipleri tarafından işletiliyor. 2 balkonlu ve 2 balkonsuz odası ile hem deniz hem kale manzarasının keyfini yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda üst katındaki terasında serpme kahvaltınızı yapabiliyorsunuz. El yapımı reçeller,bol çeşit ve samimiyeti burada bulabilirsiniz.

Mavi Beyaz Konukevini detaylı inceleyin.

2- Bozcaada Konaklama Fırsatları

Bozcaada doğal bir dokuya sahiptir. Çok eski zamanlardan bu yana kadar dokusunu korumuş olması sayesinde tatil için en çok tercih edilen mekanların başında gelir. İsmi geçtiği zaman da insanların aklına bağ ve bağcılık faaliyetleri gelir.

Bozcaada konaklama fırsatları konusunda alternatif çoktur. Eğer kalacak yer arayışındaysanız buna tatile çıkmadan 2 ya da 3 ay önceden başlamanız gerekir. Bu çerçeve de iyi bir araştırma yapılmalıdır. Mekanın konumu ve sağladığı imkanlar konusunda net bilgiler alınmalıdır. Bozcaada’ya nisan ve mayıs aylarında gittiğiniz zaman baharın mis kokusunu içinize çekebilirsiniz.

2.1-Vitis Hotel

Bozcaada merkezde Türk Mahallesinde bulunan Vitis Hotel iskeleye Bozcaada meydanına yürüme mesafesinde bulunmakta.9 odalı olan tesis özellikle temizliği ile dikkat çekmekte.Odaların oldukça ferah ve geniş olması ve merkezi konumuda oteli popüler kılmakta.

Vitis Hoteli detaylı inceleyin.

Bozcaada Türkiye’nin üçüncü en büyük adasıdır. Çanakkale iline bağlı ilçe harika dokusunu da capcanlı olarak korumaya devam etmektedir. İlçe kışın sessiz sedasız iken ilkbaharın gelmesiyle hareketlenmeye başlar. Özellikle de yazın tatilcilerin akınına uğrar. Bozcaada konaklama fırsatları sayesinde harikulade bir tatil geçirebilirsiniz. İlçe de bağcılık, rüzgar santralleri ve deniz turizmi ön plana çıkar. Böylece gezecek birçok yere de ulaşabilirsiniz. Tatilin öncesinde iyi bir araştırma yapmanız gerekir. Kalacak yer konusunda ince eleyip sıkı dokumak faydanıza olacaktır.

180 GÖRÜNTÜLEME PAYLAŞ
BOZCAADA OTELLERİ
Vitis Hotel Bozcaada
Vitis Hotel Türk Mahallesinde merkezi bir konumda bulunmakta. 9 odalı otelin odaları oldukça temiz ve geniş. İşletmecileri sıcakkanlı insanlar.Bozcaada Otelleri ile ilgili daha detaylı bilgiler edinmek isterseniz resme çift tıklamanız yeterli.
necdet kaptan konukevi
Necdet Kaptan Konukevi
Necdet Kaptan Konukevi Bozcaada Kalesi'nin hemen arka sokağında yer alıyor.Bozcaada'nın en yeni ve en konforlu tesislerinden Necdet Kaptan Konukevi ile ilgili ayrıntıları öğrenmek için acele et tıkla!
çanakkale bozcaada
Çanakkale Bozcaada Otel
Sitemizde Çanakkale Bozcaada otelleri için detaylı ve kapsamlı bir arama yapılması mümkün olabilmektedir. Sorun yaşamadan bu alanda en güzel konaklama çözümlerin bulunması sitemizden mümkün olabilir.
Şonef House Otel
Otel, tarihin ve kültürün yok edilme zihniyetine direnen, her şeye rağmen güzelliklerin, bu toprakların kadim değerlerinin, özel detayların önemini bilenlere mutluluk verecek antikalarla dekore edildi. Gül-Kosta Şonef çiftinin mükemmeliyetçiliğini her detayda hissedebileceğiniz Bozcaada Otelleri arasında bulunan bu otel, Bozcaada'nın gerçek ruhunu misafirlerine yaşatmayı hedefliyor.
Saklıbahçe Otel
Bozcaada'ya gelip denizi görerek uyanmıyorsanız, bahçesinde oturup denizi görerek kahvaltınızı yapmıyorsanız, Bozcaada'nın tadına varamamışsınız demektedir. 2010 yılında açılan saklıbahçe Bozcaada Otelleri adada denize sıfır yeşilin ve mavinin iç içe olduğu özel bir yer.Bozcaada Otelleri hakkında daha detaylı bilgi edinmek için görsele tıklamanız yeterli!
e2 deniz otel
E2 Deniz Otel
Bozcaada Rum mahallesinde bulunan E2 Otel kale ve deniz manzarası ile size mükemmel bir Bozcaada deneyimi yaşatmak için hazır.Sizde Bozcaada'yı ziyaret etmeye karar verirseniz merkezi konumu ve manzarası ile mutlaka E2 ye uğrayın.Daha detaylı bilgi için resme tıklamanız yeterli.
Yorumlar ( 0 )
Yorum Yazın