Bozcaada Konaklama Fırsatları

9 Mayıs 2018 0 YORUM

1-Bozcaada Konaklama Fırsatlarıyla Muhteşem Bir Tatil

Bozcaada serin ve mükemmel denizi, yakıcı güneşi, harikulade doğası ve lezzetli üzüm şaraplarıyla dillere destan bir mekandır. Bölgede Osmanlıdan kalma camiler, Rum kiliseleri, Ayazma Plajı, rüzgar türbinleri, kafe ve restoranlar oldukça meşhurdur.

Bozcaada’nın tamamı doğaldır. Tarihi sit alanı olması sayesinde yapısını da korumuş bir gölgedir. Her sene dünyanın birçok yerinden gelen turist Bozcaada konaklama fırsatları ile tatil yapar. Doğru bir kalacak yer seçimi de ile harikulade bir tatil yapılabilir. Ada da her yer de denize girebilme imkanı da vardır.

1.1-Güler Pansiyon

Bozcaada 1988 yılından beri bağ evi ve pansiyon şeklinde hizmet veren tesiste Hasan Bey ve Nevin Hanım misafirlerini ağırlıyor.Üzüm bağlarının arasında doğayla içiçe bir tatil imkanı sunuyorlar sizlere. 12 odası bulunan Güler Pansiyon‘da konaklamalarınız da kullanabileceğiniz küçük bir mutfak da yer alıyor.

Çapraz Tatil Köyü detaylı inceleyin.

1.2-Mavi Beyaz Konukevi

Bozcaada Otelleri arasında yer alan Mavi Beyaz Konukevi Bozcaada limanında 7 yıldır hizmet vermekte olan özel bir tesis. Denize hakim bir konumda bulunan Mavi Beyaz Konukevi hemen altında aynı isimle bulunan restaurant sahipleri tarafından işletiliyor. 2 balkonlu ve 2 balkonsuz odası ile hem deniz hem kale manzarasının keyfini yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda üst katındaki terasında serpme kahvaltınızı yapabiliyorsunuz. El yapımı reçeller,bol çeşit ve samimiyeti burada bulabilirsiniz.

Mavi Beyaz Konukevini detaylı inceleyin.

2- Bozcaada Konaklama Fırsatları

Bozcaada doğal bir dokuya sahiptir. Çok eski zamanlardan bu yana kadar dokusunu korumuş olması sayesinde tatil için en çok tercih edilen mekanların başında gelir. İsmi geçtiği zaman da insanların aklına bağ ve bağcılık faaliyetleri gelir.

Bozcaada konaklama fırsatları konusunda alternatif çoktur. Eğer kalacak yer arayışındaysanız buna tatile çıkmadan 2 ya da 3 ay önceden başlamanız gerekir. Bu çerçeve de iyi bir araştırma yapılmalıdır. Mekanın konumu ve sağladığı imkanlar konusunda net bilgiler alınmalıdır. Bozcaada’ya nisan ve mayıs aylarında gittiğiniz zaman baharın mis kokusunu içinize çekebilirsiniz.

2.1-Vitis Hotel

Bozcaada merkezde Türk Mahallesinde bulunan Vitis Hotel iskeleye Bozcaada meydanına yürüme mesafesinde bulunmakta.9 odalı olan tesis özellikle temizliği ile dikkat çekmekte.Odaların oldukça ferah ve geniş olması ve merkezi konumuda oteli popüler kılmakta.

Vitis Hoteli detaylı inceleyin.

Bozcaada Türkiye’nin üçüncü en büyük adasıdır. Çanakkale iline bağlı ilçe harika dokusunu da capcanlı olarak korumaya devam etmektedir. İlçe kışın sessiz sedasız iken ilkbaharın gelmesiyle hareketlenmeye başlar. Özellikle de yazın tatilcilerin akınına uğrar. Bozcaada konaklama fırsatları sayesinde harikulade bir tatil geçirebilirsiniz. İlçe de bağcılık, rüzgar santralleri ve deniz turizmi ön plana çıkar. Böylece gezecek birçok yere de ulaşabilirsiniz. Tatilin öncesinde iyi bir araştırma yapmanız gerekir. Kalacak yer konusunda ince eleyip sıkı dokumak faydanıza olacaktır.

63 GÖRÜNTÜLEME PAYLAŞ
BOZCAADA OTELLERİ
Panorama Butik Otel
Panorama Butik konseptli Otel, Ada merkezinin hemen üzerinde yer almakta olup, İsmini aldığı eşsiz bir panoramik manzaraya sahiptir. Özenle hazırlanmış harika dekora sahip odaların tümü deniz görmektedir. Otel adalı bir çift tarafından işletilmektedir.
necdet kaptan konukevi
Necdet Kaptan Konukevi
Necdet Kaptan Konukevi Bozcaada Kalesi'nin hemen arka sokağında yer alıyor.Bozcaada'nın en yeni ve en konforlu tesislerinden Necdet Kaptan Konukevi ile ilgili ayrıntıları öğrenmek için acele et tıkla!
ada olympos
Ada Olympos Otel
Ada Olympos Otel, Bozcaada'nın Türk mahallesinde yer alan 4 odalı ufak bir konaklama yeridir.Ada'ya tepeden bakan konumu ve merkeze yakınlığının haricinde geniş odaları ile de tercih sebebi olabilecek Bozcaada Otelleri arasına girmiştir.
Şonef House Otel
Otel, tarihin ve kültürün yok edilme zihniyetine direnen, her şeye rağmen güzelliklerin, bu toprakların kadim değerlerinin, özel detayların önemini bilenlere mutluluk verecek antikalarla dekore edildi. Gül-Kosta Şonef çiftinin mükemmeliyetçiliğini her detayda hissedebileceğiniz Bozcaada Otelleri arasında bulunan bu otel, Bozcaada'nın gerçek ruhunu misafirlerine yaşatmayı hedefliyor.
ergin pansiyon ve butik otel
Ergin Pansiyon ve Butik Otel
''Ergin Pansiyon ve Butik Oteller'' Bozcaada merkezinde bulunmakta.Odların dizaynı ve genişliği oldukça iyi.Bunun yanında bu Bozcaada Otelleri 'nden olan otelde deniz ve kale manzaralı suit odalar da bulunmakta.Daha detaylı bilgiler için resme tıklamanız yeterli.
Karahan Otel
Bozcaada'da 2009 yılında beri misafirlerini ağırlayan Karahan Otel merkezden 1 km uzaklıkta bulunuyor.8 oda ve toplamda 20 kişi kapasitesi bulunan otelimizin tüm odalarında sigara içilmemesi de çocuklu aileler için bozcaada otelleri arasında önemli bir tercih sebebi.
sardunya otel
Sardunya Otel
Bozcaada Otelleri arasında en iyilerden olan otelimiz tam bir ege ruhu taşıyan, konuklarını ege sıcaklığıyla ağırlayan ve ege lezzetleriyle buluşturan bir aile işletmesidir. Konuklarımızın konforlu ve huzurlu bir ortamda tatillerini geçirmesi en önemli prensibimiz olması nedeniyle her yıl otelimizi daha da geliştirip, yeniden yapılandırıyoruz. 10 odalı, 2 balayı suitli butik işletmemiz Rum Mahallesi’ndedir. Odalarımızda olması gereken tüm konfor mevcuttur.
Yorumlar ( 0 )
Yorum Yazın