Bozcaada Konaklama Fiyatları

9 Nisan 2018 0 YORUM

Ege’nin ikinci, Türkiye’nin ise üçüncü büyük adası olan Bozcaada’yı tatil için ilk defa tercih ediyorsanız Bozcaada konaklama fiyatları ve alternatif konaklama alanları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsunuz demektir. Web sitemiz bu konudaki detaylı incelemeleri ile kafanızdaki tüm soruları giderecek en doğru adres. Web sitemizde yalnızca nerede konaklayacağınız hakkında değil, Adada neler yapabileceğiniz hakkında da öneriler bulabilirsiniz. Adada konaklama için çok farklı alternatifler sizi bekliyor olacak. Otelde, pansiyonda, butik otelde ya da çiftlik evlerinde kalmayı tercih edebilirsiniz.

Bozcaada Konaklama Fiyatları ve Oteller

Bozcaada tatilini otelde konaklayarak geçirmek isteyenler için feribot iskelesinin yanında ya da denize sıfır daha sakin noktalarda çeşitli otel seçenekleri bulunuyor. Ayrıca Rum Mahallesi ile Türk Mahallesinde bulunan butik oteller de az sayıdaki yatak kapasitesi ve sahiplerinin misafirperverliği sayesinde sıcak bir ortamda konaklamaya olanak sağlıyor. Konaklama için tercih ettiğiniz otelin konumu ve sunduğu hizmetlere bağlı olarak da Bozcaada konaklama fiyatları değişiklik gösteriyor. Ada otellerinde genel uygulama yalnızca sabah kahvaltısı verilmesi şeklinde. Kahvaltı deyip geçmeyin. Yöresel reçel çeşitleriyle dolu zengin bir kahvaltı sizi bekliyor olacak. Bununla birlikte 5 çayı ikramı olan otel seçeneği de bulabilirsiniz.

Bozcaada Konaklama Fiyatları ve Çiftlik Evleri

Bozcaada konaklama fiyatları için farklılık oluşturan alternatiflerden biri de çiftlik evleri. Doğal güzellikler bakımından dikkat çekici bir yer olan Bozcaada’da doğa ile iç içe huzurlu bir ortamda tatilinizi geçirmek için çiftlik evleri giderek artan bir ilgi görüyor. Üstelik buralarda konaklama için ödemeniz gereken ücretler bütçenizi sarsacak kadar yüksek değil. Bu evlerin bir kısmında havuz da bulunuyor. Çiftlik evi seçimi yaparken verdiği hizmetlerin detayına bakmanızda yarar var.

bozcaada konaklama fiyatları
196 GÖRÜNTÜLEME PAYLAŞ
BOZCAADA OTELLERİ
necdet kaptan konukevi
Necdet Kaptan Konukevi
Necdet Kaptan Konukevi Bozcaada Kalesi'nin hemen arka sokağında yer alıyor.Bozcaada'nın en yeni ve en konforlu tesislerinden Necdet Kaptan Konukevi ile ilgili ayrıntıları öğrenmek için acele et tıkla!
çanakkale bozcaada
Çanakkale Bozcaada Otel
Sitemizde Çanakkale Bozcaada otelleri için detaylı ve kapsamlı bir arama yapılması mümkün olabilmektedir. Sorun yaşamadan bu alanda en güzel konaklama çözümlerin bulunması sitemizden mümkün olabilir.
en iyi bozcaada otelleri
En İyi Bozcaada Otelleri
Bozcaada’da denizde düzenlenen aktivitelerden yararlanmak için sitemizde bulunan en iyi bozcaada otelleri alternatifleri arasında tercih yapabilirsiniz.
Şonef House Otel
Otel, tarihin ve kültürün yok edilme zihniyetine direnen, her şeye rağmen güzelliklerin, bu toprakların kadim değerlerinin, özel detayların önemini bilenlere mutluluk verecek antikalarla dekore edildi. Gül-Kosta Şonef çiftinin mükemmeliyetçiliğini her detayda hissedebileceğiniz Bozcaada Otelleri arasında bulunan bu otel, Bozcaada'nın gerçek ruhunu misafirlerine yaşatmayı hedefliyor.
tenedion otel
Tenedion Otel
Bozcaada Otelleri arasında bulunan Tenedion Otel Bozcaada merkezinde Türk mahallesinde yer alıyor.İskeleye yaklaşık 250 metre mesafedeki bu oteli merak ediyorsanız hemen tıklayın!
Bozcaada Apart fiyatları
Bozcaada apart fiyatları ve özellikleri konusunda iyi bir araştırma yapılırsa doğru seçeneğe ulaşabilirsiniz.
Yorumlar ( 0 )
Yorum Yazın