Bozcaada Merkez Butik Otelleri - Bozcaada Otelleri

Bozcaada Merkez Butik Otelleri

22 Mayıs 2018 0 YORUM

1-Bozcaada’ya Ne Zaman Gidilir?

Bozcaada merkez butik otelleri, ülkemizde en büyük üçüncü ada olarak bilinen Bozcaada’nın, doğa güzelliği, tarihi ve eğlence merkezleri ile göz dolduran yerleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır.. Özellikle tatil yapmak isteyenlerin, hem dokusu hem de kendine has özellikleri yüzünden tercih ettikleri en önemli cazibe merkezi haline gelmiştir. Son dönemlerde giderek kendini geliştiren ve uygun fırsatlar sunan Bozcaada otelleri, tatil yapmak isteyenler için özellikle butik otelleri ile konaklama alanında kendini göstermektedir. Hiç bir zaman sessiz kalmayan bu ada, pansiyonları ve butik otellerinde ki konforu ile sunulan hizmeti sayesinde sadece sezon açıldığında değil sezon bitiminde de en fazla tercih edilen özellikli yerlerden birisi olma yolunda ilerlemektedir.

1.1-Elit Pansiyon 

Elit Pansiyon Bozcaada merkezinde Türk Mahallesi meydanında yer alıyor. Namazgah Meydanı olarakta bilinen Türk Mahallesinin en canlı noktasının köşebaşında karşımıza çıkıyor Elit Pansiyon. Bozcaada merkezinde uygun fiyatla tatil yapmanın yanında restoran,kafe ve iskeleye kolay ulaşım imkanınız oluyor.

Elit Pansiyonu detaylı inceleyin.

1.2-Salih Bey Konağı 

Salih Bey Konağı Bozcaada Rum mahallesinde iskeleye yürüme 3 dakika mesafede merkezi bir konumda bulunmakta. Bozcaada’nın pek çok simgeleşmiş yapılarının arasında bulunan konak gerçek bir konağın restore edilmesi ile yapılmış bir tesis.

Salih Bey Konağı detaylı inceleyin.

2-Merkez Butik Otel Seçimi ve Fiyat Karşılaştırması

Bozcaada merkez butik otelleri; iskeleye yürüme mesafesinde bulunan Türk mahallelerinde ve Rum mahallelerinde odaları detaylı bir şekilde kombin edilmiş, misafirlerini güler yüzlü hizmet anlayışı ile ağırlayan sayılı oteller mevcut bulunmaktadır. Özellikle odalarında mimari açıdan dekor edilmiş kale ve iskele manzaraları bulunan hem butik otel hem de pansiyon otelleri ile Bozcaada’nın uğrak yerlerinden biri olan butik otelleri de tercih listenize dahil edebilirsiniz. Konaklamak istediğiniz hemen hemen her otelde sanatsal çalışmalara yer verilmiştir. Müşterilerin mutlaka uğramaları gereken yerler arasında bulunan butik oteller diye sıralamanın çok zor olduğu ada da gelen misafir yorumlarını takip ederek seçim yapabilirsiniz. Ancak güler yüzlü, sıcak ve deneyimli insanların hizmet verdiği oteller arasında karar vermek oldukça güç olabilmektedir. Bu sebeple hangi oteli tercih ederseniz edin memnun kalmadan dönüş yapmama ihtimaliniz yüksek olabilecektir.

2.1-Hera Hotel

”Hera Hotel Bozcaada” merkezinde kilisenin hemen yanında 2011 yılında beri hizmet veriyor. Bozcaada’nın en çok tercih edilen yerlerinden Rum Mahallesindeki konumu ile dikkat çeken Hera Hotel iskeleden birkaç adım ötede.

Hera Hotel detaylı inceleyin.

Bozcaada merkez butik otelleri, her yerinde tarih kokan yapıları ile sayılı tatil merkezleri arasında ön planda tutulan ve otel seçimi oldukça zorlanılan bir yerdir. Lüks, konforlu, daha konforlu ve şirin bir yer arıyorsanız, Bozcaada merkez otelleri her keseye uygun her kesimin tatil yapmasına olanak sağlayan bir yerdir. Sadece bayramlarda özel olarak fiyatlandırılan otel fiyatları farklılık göstermekte diğer zamanlarda yine uygun fiyat listesiyle sezonu kapatmaktadır. Bu sebeple rezervasyon yaparak istediğiniz zaman konaklama ve tatil yapma fırsatı yakalayabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak isterseniz, internet sitesi üzerinden bilgi alabilir ya da otel müşterilerinin yaptığı yorumları inceleyerek size en uygun yerde konaklayabilirsiniz.

103 GÖRÜNTÜLEME PAYLAŞ
BOZCAADA OTELLERİ
Bozcaada Deniz Kenarı Otelleri!
Bozcaada Deniz Kenarı Otelleri!
Bozcaada deniz kenarı otelleri, tatili en güzel en eğlenceli ve en unutulmaz şekilde geçirmeyi hedefleyenlerin aklına ilk gelen yerlerden olan Bozcaada'nın konaklama için sizlere getirdiği gözde mekânlardır.
Şonef House Otel
Otel, tarihin ve kültürün yok edilme zihniyetine direnen, her şeye rağmen güzelliklerin, bu toprakların kadim değerlerinin, özel detayların önemini bilenlere mutluluk verecek antikalarla dekore edildi. Gül-Kosta Şonef çiftinin mükemmeliyetçiliğini her detayda hissedebileceğiniz Bozcaada Otelleri arasında bulunan bu otel, Bozcaada'nın gerçek ruhunu misafirlerine yaşatmayı hedefliyor.
Bozcaada Ucuz Otel
Bozcaada Ucuz Otel
Üstelik en ekonomik Bozcaada ucuz otel imkanlarımız sayesinde avantajlı fiyatlar ile konaklamanızı gerçekleştirebilirsiniz.
çanakkale bozcaada
Çanakkale Bozcaada Otel
Sitemizde Çanakkale Bozcaada otelleri için detaylı ve kapsamlı bir arama yapılması mümkün olabilmektedir. Sorun yaşamadan bu alanda en güzel konaklama çözümlerin bulunması sitemizden mümkün olabilir.
Karahan Otel
Bozcaada'da 2009 yılında beri misafirlerini ağırlayan Karahan Otel merkezden 1 km uzaklıkta bulunuyor.8 oda ve toplamda 20 kişi kapasitesi bulunan otelimizin tüm odalarında sigara içilmemesi de çocuklu aileler için bozcaada otelleri arasında önemli bir tercih sebebi.
risus butik otel
Risus Butik Otel
Bozcaada merkezde Ünzile teyzenin sıcakkanlılığı ile sizleri bekleyen Risus Butik Otelin konumu iskeleye yürüme 5 dakika mesafede.Deniz ve kale manzaralı odası ve terası bulunan otel siz değerli konuklarını heycanla beklemekte.Bozcaada Otelleri hakkında detaylı bilgi edinmek için hızlıca tıkla!
bozcaada su otel
Bozcaada Su Otel
Bozcaada Su Otel iskeleye birkaç adım mesafede kilisenin hemen yanında yer alıyor. Bozcaada Otelleri arasında en canlı konumunda yer alan tesis hakkında detaylı bilgi, fotoğrafları, telefon numarası ve bütün Bozcaada Otelleri iletişim bilgilerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.
ergin pansiyon ve butik otel
Ergin Pansiyon ve Butik Otel
''Ergin Pansiyon ve Butik Oteller'' Bozcaada merkezinde bulunmakta.Odların dizaynı ve genişliği oldukça iyi.Bunun yanında bu Bozcaada Otelleri 'nden olan otelde deniz ve kale manzaralı suit odalar da bulunmakta.Daha detaylı bilgiler için resme tıklamanız yeterli.
Yorumlar ( 0 )
Yorum Yazın