Bozcaada Merkez Butik Otelleri

22 Mayıs 2018 0 YORUM

1-Bozcaada’ya Ne Zaman Gidilir?

Bozcaada merkez butik otelleri, ülkemizde en büyük üçüncü ada olarak bilinen Bozcaada’nın, doğa güzelliği, tarihi ve eğlence merkezleri ile göz dolduran yerleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır.. Özellikle tatil yapmak isteyenlerin, hem dokusu hem de kendine has özellikleri yüzünden tercih ettikleri en önemli cazibe merkezi haline gelmiştir. Son dönemlerde giderek kendini geliştiren ve uygun fırsatlar sunan Bozcaada otelleri, tatil yapmak isteyenler için özellikle butik otelleri ile konaklama alanında kendini göstermektedir. Hiç bir zaman sessiz kalmayan bu ada, pansiyonları ve butik otellerinde ki konforu ile sunulan hizmeti sayesinde sadece sezon açıldığında değil sezon bitiminde de en fazla tercih edilen özellikli yerlerden birisi olma yolunda ilerlemektedir.

1.1-Elit Pansiyon 

Elit Pansiyon Bozcaada merkezinde Türk Mahallesi meydanında yer alıyor. Namazgah Meydanı olarakta bilinen Türk Mahallesinin en canlı noktasının köşebaşında karşımıza çıkıyor Elit Pansiyon. Bozcaada merkezinde uygun fiyatla tatil yapmanın yanında restoran,kafe ve iskeleye kolay ulaşım imkanınız oluyor.

Elit Pansiyonu detaylı inceleyin.

1.2-Salih Bey Konağı 

Salih Bey Konağı Bozcaada Rum mahallesinde iskeleye yürüme 3 dakika mesafede merkezi bir konumda bulunmakta. Bozcaada’nın pek çok simgeleşmiş yapılarının arasında bulunan konak gerçek bir konağın restore edilmesi ile yapılmış bir tesis.

Salih Bey Konağı detaylı inceleyin.

2-Merkez Butik Otel Seçimi ve Fiyat Karşılaştırması

Bozcaada merkez butik otelleri; iskeleye yürüme mesafesinde bulunan Türk mahallelerinde ve Rum mahallelerinde odaları detaylı bir şekilde kombin edilmiş, misafirlerini güler yüzlü hizmet anlayışı ile ağırlayan sayılı oteller mevcut bulunmaktadır. Özellikle odalarında mimari açıdan dekor edilmiş kale ve iskele manzaraları bulunan hem butik otel hem de pansiyon otelleri ile Bozcaada’nın uğrak yerlerinden biri olan butik otelleri de tercih listenize dahil edebilirsiniz. Konaklamak istediğiniz hemen hemen her otelde sanatsal çalışmalara yer verilmiştir. Müşterilerin mutlaka uğramaları gereken yerler arasında bulunan butik oteller diye sıralamanın çok zor olduğu ada da gelen misafir yorumlarını takip ederek seçim yapabilirsiniz. Ancak güler yüzlü, sıcak ve deneyimli insanların hizmet verdiği oteller arasında karar vermek oldukça güç olabilmektedir. Bu sebeple hangi oteli tercih ederseniz edin memnun kalmadan dönüş yapmama ihtimaliniz yüksek olabilecektir.

2.1-Hera Hotel

”Hera Hotel Bozcaada” merkezinde kilisenin hemen yanında 2011 yılında beri hizmet veriyor. Bozcaada’nın en çok tercih edilen yerlerinden Rum Mahallesindeki konumu ile dikkat çeken Hera Hotel iskeleden birkaç adım ötede.

Hera Hotel detaylı inceleyin.

Bozcaada merkez butik otelleri, her yerinde tarih kokan yapıları ile sayılı tatil merkezleri arasında ön planda tutulan ve otel seçimi oldukça zorlanılan bir yerdir. Lüks, konforlu, daha konforlu ve şirin bir yer arıyorsanız, Bozcaada merkez otelleri her keseye uygun her kesimin tatil yapmasına olanak sağlayan bir yerdir. Sadece bayramlarda özel olarak fiyatlandırılan otel fiyatları farklılık göstermekte diğer zamanlarda yine uygun fiyat listesiyle sezonu kapatmaktadır. Bu sebeple rezervasyon yaparak istediğiniz zaman konaklama ve tatil yapma fırsatı yakalayabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak isterseniz, internet sitesi üzerinden bilgi alabilir ya da otel müşterilerinin yaptığı yorumları inceleyerek size en uygun yerde konaklayabilirsiniz.

108 GÖRÜNTÜLEME PAYLAŞ
BOZCAADA OTELLERİ
tenedion otel
Tenedion Otel
Bozcaada Otelleri arasında bulunan Tenedion Otel Bozcaada merkezinde Türk mahallesinde yer alıyor.İskeleye yaklaşık 250 metre mesafedeki bu oteli merak ediyorsanız hemen tıklayın!
eftelya otel bahce
Eftelya Otel
Bozcaada Türk mahallesinde yer alan Eftelya Otel iskeleye yürüme mesafesinde bulunmaktadır.Bozcaada merkezine, kafelere ve restoranlara 200 metre uzaklıkta yüksek bir konumda yer almaktadır.Manzaralı odaları bulunan Eftelya Otel eşsiz bir Bozcaada tatili için sizleri bekliyor.
Vitis Hotel Bozcaada
Vitis Hotel Türk Mahallesinde merkezi bir konumda bulunmakta. 9 odalı otelin odaları oldukça temiz ve geniş. İşletmecileri sıcakkanlı insanlar.Bozcaada Otelleri ile ilgili daha detaylı bilgiler edinmek isterseniz resme çift tıklamanız yeterli.
Bozcaada Destina Suit Otel
Bozcaada’da Tuzburnu Bekçi Bayırı mevkiinde yer alan 2008 yılından bu yana hizmet veren Mira Otel Tatil Apartları, 4000 m2 arazi üzerine kurulmuş 9 adet çift kişilik yataklı suit,10 adet çift odalı suit odalardan oluşmaktadır. Otel Bozcaada merkeze uzaklığı yalnızca 1.2 km, Denize uzaklığı ise 250 metredir.
Bozcaada Deniz Kenarı Otelleri!
Bozcaada Deniz Kenarı Otelleri!
Bozcaada deniz kenarı otelleri, tatili en güzel en eğlenceli ve en unutulmaz şekilde geçirmeyi hedefleyenlerin aklına ilk gelen yerlerden olan Bozcaada'nın konaklama için sizlere getirdiği gözde mekânlardır.
e2 deniz otel
E2 Deniz Otel
Bozcaada Rum mahallesinde bulunan E2 Otel kale ve deniz manzarası ile size mükemmel bir Bozcaada deneyimi yaşatmak için hazır.Sizde Bozcaada'yı ziyaret etmeye karar verirseniz merkezi konumu ve manzarası ile mutlaka E2 ye uğrayın.Daha detaylı bilgi için resme tıklamanız yeterli.
bozcaada mylos otel
Bozcaada Mylos Otel
Bozcaada Mylos Otel 2018 yılının en yeni, konforlu ve uygun tesisleri arasında bulunuyor.Bahçesi ve ada havasına doyacağınız çardağı ile sizleri bekliyor.Detaylar için tıklayın.
Yorumlar ( 0 )
Yorum Yazın