Bozcaada Merkez Otelleri - Bozcaada Otelleri

Bozcaada Merkez Otelleri

28 Mart 2018 0 YORUM

Bozcaada’yı ziyaret eden bir çok kişi Bozcaada merkez otellerinde konaklamayı tercih ediyor.Bunun en önemli nedenleri ise Bozcaada sokaklarına yakın olması,Feribota yakın olması ve ulaşımın kolay olması,canlı olması ve cıvıl cıvıl olması şeklinde sıralanabilir..Şimdi gelin Bozcaada merkezine seyahate çıkalım.Bozcaada merkez otellerine ve Bozcaada merkez pansiyonlarına şöyle bir göz atalım.

1-Bozcaada Merkez Otelleri Listesi

Şimdi Bozcaada merkez otellerine ve özeliklerine bakalım.Dilediğiniz tesisin inceleme sayfasına giderek kolayca rezervasyon yapmanız mümkün.

1.1-Bozcaada Katina Otel

Bozcaada’nın en güzel otellerinden biri olan Katina otel Rum mahallesinde Kilisenin bulunduğu sokakta direk olarak dikkatinizi çekecek bir otel.8 odalı tesisin odaları birbirinden güzel ve özenerek dekore edilmiş.Bozcaada’nın en güzel sokağında ve tam merkezde bulunan bu otele gözünüz kapalı gidebilirsiniz.Sizlere memnuniyet garantisini biz veriyoruz.

Bozcaada Katina Oteli Detaylı İncelemek İçin Tıklayınız.

1.2-Apollon Otel Bozcaada

Bozcaada merkezde Türk mahallesinde bulunan 22 odalı tesis gerek merkezi olması gerek odalarının geniş ve ferah olması bunun yanında da oldukça ekonomik olması nedeniyle Bozcaada’nın en popüler otellerinden.İskeleye yürüme mesafesinde bulunan tesis Bozcaada merkez otelleri arasında en çok tercih edilenlerden.

Apollon Otel Bozcaada’yı Detaylı İncelemek İçin Tıklayınız.

1.3-Ebruli Otel Bozcaada

Bozcaada Türk mahallesinde bulunan tesis kahvaltısı ile oldukça meşhur.Ebru hanım tarafından özenle hazırlanan kahvaltıda adeta yok yok.Tesisi konaklama fiyatları açısından da oldukça makül.Fiyat fayda dengesi oldukça yüksek olan tesisin daha önce konaklamış kişi yorumlarında da puanının oldukça yüksek olduğunu görebilirsiniz.

Ebruli Otel Bozcaada’yı Detaylı İncelemek İçin Tıklayınız.

1.4-Fahri Otel Bozcaada

Bozcaada merkezde bulunan 15 odalı tesis Bozcaada’nın en çok tercih edilen tesislerinden bir tanesi.İskeleye ve sahil meyhanelerine oldukça yakın olan Fahri Otel’den iskele yürüme sadece 3 dakika mesafede.Geniş ve temiz odaları ile Bozcaada’nın öne çıkan merkez otellerinden bir tanesi.

Fahri Otel Bozcaada’yı Detaylı İncelemek İçin Tıklayınız.

2-Bozcaada Merkez Pansiyonları

Bozcaada merkezinde daha uygun fiyatlarla konaklamak isteyenler ise Bozcaada merkez pansiyonlarını tercih etmekteler.Oteli aratmayan odaları ile rahat bir tatil geçireceğiniz merkez pansiyonları şöyle.

2.1-Elit Pansiyon Bozcaada

Bozcaada merkez Türk mahallesinde bulunan tesisi otelden ayırmak çok zor.Elit pansiyonun birbirinden güzel 6 odası bulunmakta.

Elit Pansiyon Bozcaada’yı Detaylı İncelemek İçin Tıklayınız.

2.2-Ergin Pansiyon

Bozcaada merkezinde Rum mahallesinde bulunan tesisin kale ve deniz manzaralı odaları bulunmakta.Ergin Pansiyon Bozcaada merkezinde 16 odası ile hizmet vermekte.

Ergin Pansiyon’u Detaylı İncelemek İçin Tıklayınız.

2.3-House Bozcaada

Bozcaada merkezinde Rum mahallesinde 3 odalı küçük ve şirin bir pansiyon.Rahat ucuz ve temiz bir konaklama istiyorsanız gözünüz kapalı House Bozcaada’yı tercih edebilirsiniz.

House Bozcaada’yı Detaylı İncelemek İçin Tıklayınız.

2.4-Acar Apart Pansiyon

Apart pansiyon tarzında çalışan ve 2 evden oluşan bu tesis Rum mahallesinde Çınaraltı kafeye oldukça yakın bir konumda.Çok ekonomik bir tatili merkezde geçirmek isteyenler Acar Apartı seçebilirler.

Acar Apart Pansiyon’u Detaylı İncelemek İçin Tıklayınız.

Bozcaada Merkez Pansiyon
201 GÖRÜNTÜLEME PAYLAŞ
BOZCAADA OTELLERİ
Aspasia Otel
1975'ten bu yana Bozcaada'da yaşayan Jorj bey,adanın sakin köşelerinden sulubahçe mevkiinde misafirlerini ağırlıyor.Aspasia House olarakta adlandırılan otelimiz misafirlerin kendini özel hissedeceği bir ortam.Toplam 20 kişi kapasiteli Aspasia Otel'de 3 adet 3 yataklı oda,5 adet 2 yataklı oda bulunuyor.
Panorama Butik Otel
Panorama Butik konseptli Otel, Ada merkezinin hemen üzerinde yer almakta olup, İsmini aldığı eşsiz bir panoramik manzaraya sahiptir. Özenle hazırlanmış harika dekora sahip odaların tümü deniz görmektedir. Otel adalı bir çift tarafından işletilmektedir.
apollon hotel
Apollon Hotel
Apollon Otel, Bozcaada Otelleri arasında merkezde yer alan otellerden biri.Türk mahallesinde bulunan Apollon Hotel iskeleye yürüyerek birkaç dakika uzaklıkta. Apollon Otel telefon bilgileri ve fotoğrafları bu sayfada bulabilirsiniz.
bozcaada su otel
Bozcaada Su Otel
Bozcaada Su Otel iskeleye birkaç adım mesafede kilisenin hemen yanında yer alıyor. Bozcaada Otelleri arasında en canlı konumunda yer alan tesis hakkında detaylı bilgi, fotoğrafları, telefon numarası ve bütün Bozcaada Otelleri iletişim bilgilerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.
Bozcaada Apart fiyatları
Bozcaada apart fiyatları ve özellikleri konusunda iyi bir araştırma yapılırsa doğru seçeneğe ulaşabilirsiniz.
Yorumlar ( 0 )
Yorum Yazın