Bozcaada Merkez Otelleri

28 Mart 2018 0 YORUM

Bozcaada’yı ziyaret eden bir çok kişi Bozcaada merkez otellerinde konaklamayı tercih ediyor.Bunun en önemli nedenleri ise Bozcaada sokaklarına yakın olması,Feribota yakın olması ve ulaşımın kolay olması,canlı olması ve cıvıl cıvıl olması şeklinde sıralanabilir..Şimdi gelin Bozcaada merkezine seyahate çıkalım.Bozcaada merkez otellerine ve Bozcaada merkez pansiyonlarına şöyle bir göz atalım.

1-Bozcaada Merkez Otelleri Listesi

Şimdi Bozcaada merkez otellerine ve özeliklerine bakalım.Dilediğiniz tesisin inceleme sayfasına giderek kolayca rezervasyon yapmanız mümkün.

1.1-Bozcaada Katina Otel

Bozcaada’nın en güzel otellerinden biri olan Katina otel Rum mahallesinde Kilisenin bulunduğu sokakta direk olarak dikkatinizi çekecek bir otel.8 odalı tesisin odaları birbirinden güzel ve özenerek dekore edilmiş.Bozcaada’nın en güzel sokağında ve tam merkezde bulunan bu otele gözünüz kapalı gidebilirsiniz.Sizlere memnuniyet garantisini biz veriyoruz.

Bozcaada Katina Oteli Detaylı İncelemek İçin Tıklayınız.

1.2-Apollon Otel Bozcaada

Bozcaada merkezde Türk mahallesinde bulunan 22 odalı tesis gerek merkezi olması gerek odalarının geniş ve ferah olması bunun yanında da oldukça ekonomik olması nedeniyle Bozcaada’nın en popüler otellerinden.İskeleye yürüme mesafesinde bulunan tesis Bozcaada merkez otelleri arasında en çok tercih edilenlerden.

Apollon Otel Bozcaada’yı Detaylı İncelemek İçin Tıklayınız.

1.3-Ebruli Otel Bozcaada

Bozcaada Türk mahallesinde bulunan tesis kahvaltısı ile oldukça meşhur.Ebru hanım tarafından özenle hazırlanan kahvaltıda adeta yok yok.Tesisi konaklama fiyatları açısından da oldukça makül.Fiyat fayda dengesi oldukça yüksek olan tesisin daha önce konaklamış kişi yorumlarında da puanının oldukça yüksek olduğunu görebilirsiniz.

Ebruli Otel Bozcaada’yı Detaylı İncelemek İçin Tıklayınız.

1.4-Fahri Otel Bozcaada

Bozcaada merkezde bulunan 15 odalı tesis Bozcaada’nın en çok tercih edilen tesislerinden bir tanesi.İskeleye ve sahil meyhanelerine oldukça yakın olan Fahri Otel’den iskele yürüme sadece 3 dakika mesafede.Geniş ve temiz odaları ile Bozcaada’nın öne çıkan merkez otellerinden bir tanesi.

Fahri Otel Bozcaada’yı Detaylı İncelemek İçin Tıklayınız.

2-Bozcaada Merkez Pansiyonları

Bozcaada merkezinde daha uygun fiyatlarla konaklamak isteyenler ise Bozcaada merkez pansiyonlarını tercih etmekteler.Oteli aratmayan odaları ile rahat bir tatil geçireceğiniz merkez pansiyonları şöyle.

2.1-Elit Pansiyon Bozcaada

Bozcaada merkez Türk mahallesinde bulunan tesisi otelden ayırmak çok zor.Elit pansiyonun birbirinden güzel 6 odası bulunmakta.

Elit Pansiyon Bozcaada’yı Detaylı İncelemek İçin Tıklayınız.

2.2-Ergin Pansiyon

Bozcaada merkezinde Rum mahallesinde bulunan tesisin kale ve deniz manzaralı odaları bulunmakta.Ergin Pansiyon Bozcaada merkezinde 16 odası ile hizmet vermekte.

Ergin Pansiyon’u Detaylı İncelemek İçin Tıklayınız.

2.3-House Bozcaada

Bozcaada merkezinde Rum mahallesinde 3 odalı küçük ve şirin bir pansiyon.Rahat ucuz ve temiz bir konaklama istiyorsanız gözünüz kapalı House Bozcaada’yı tercih edebilirsiniz.

House Bozcaada’yı Detaylı İncelemek İçin Tıklayınız.

2.4-Acar Apart Pansiyon

Apart pansiyon tarzında çalışan ve 2 evden oluşan bu tesis Rum mahallesinde Çınaraltı kafeye oldukça yakın bir konumda.Çok ekonomik bir tatili merkezde geçirmek isteyenler Acar Apartı seçebilirler.

Acar Apart Pansiyon’u Detaylı İncelemek İçin Tıklayınız.

Bozcaada Merkez Pansiyon
59 GÖRÜNTÜLEME PAYLAŞ

BOZCAADA OTELLERİ

Şonef House Otel
Otel, tarihin ve kültürün yok edilme zihniyetine direnen, her şeye rağmen güzelliklerin, bu toprakların kadim değerlerinin, özel detayların önemini bilenlere mutluluk verecek antikalarla dekore edildi. Gül-Kosta Şonef çiftinin mükemmeliyetçiliğini her detayda hissedebileceğiniz Bozcaada Otelleri arasında bulunan bu otel, Bozcaada'nın gerçek ruhunu misafirlerine yaşatmayı hedefliyor.
ebruli otel bozcaada
Ebruli Otel Bozcaada
Ebruli Otel, 2009 yılından beri Türk Mahallesinde hizmet vermektedir.Ebruli Otel'de toplam 11 oda bulunuyor. Ekonomik odalardan manzaralı odalara ve en özel gününüz için hazırlanmış Balayı odası gibi pek çok seçeneğiniz burada.Standart odalar 2 kişilik ve 3 kişilik seçeneklerle sizleri bekliyor.Tesis hakkında tüm bilgileri ilgili görsele tıklayarak bulabilirsiniz.
Bozcaada K Otel
Bozcaada K Otel Ayazma Plajı' nın hemen yakınında yer alıyor. Bozcaada'nın en çok tercih edilen plajının yakınındaki K Otel ile ilgili detaylara ulaşmak için bağlantıya tıklayabilirsiniz. !
aral tatil çiftliği
Aral Tatil Çiftliği
Aral Tatil Çiftliği 1999 yılında Türkiye'de Tatil Çiftliği adıyla açılan ilk konaklama yeri olarak dikkat çekmekte ve Bozcaada Otelleri kategorisine girmektedir.Türkiye turizmine yeni bir isim kazandıran Ahmet bey aynı zamanda tatil çiftliği kavramını oluşturan öncü isimlerden.15 dönümlük geniş ve verimli bir arazi üzerine kurulan çiftlikte sabah kahvaltısından restaurantta yiyeceğiniz yemeklere kadar her şey bu çiftlikte üretilmekte.
anatolia otel
Anatolia Otel
Bozcaada Poyraz Limanı Bölgesinde yer alan Anatolia Otel, Bozcaada Merkeze 1,5 km uzaklıktadır.Geniş ve yemyeşil bir bahçe içerisinde konumlanmıştır.Denize ise yaklaşık 300 metre mesafede bulunmaktadır. Bozcaada Otelleri ve Anatolia Otel hakkında bilgi için görsele tıklamanız yeterli!
bozcaada en güzel otel
Bozcaada En Güzel Otel
Bozcaada en güzel otel ve konaklama alternatifleri ile kısa kaçamakların, sömestr tatillerinin ve doyasıya yaşanacak bir yaz tatilinin en uygun alternatiflerinden bir tanesidir.
Bozcaada Antik Otel
Bozcaada Otelleri 'nden olan Bozcaada Antik Otel ada merkezinde rum mahallesinin en canlı sokağında meyhane ve restoranların hemen yanında bulunuyor.Sizde Bozcaada'da zahmetsiz ve konforlu antik tatil keyfi için ilgili görsele tıklayarak detaylı bilgiye ulaşın.
Yorumlar ( 0 )
Yorum Yazın