kemerbag 29

Kemerbağ 29

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 oy, ort: 4,60 / 5)
Loading...
49.722
Kral Tenes'in tarihi yolunda bulunan Bozcaada feribot iskelesine beş-on dakika yürüyüş mesafesinde kırlık alandaki Kemerbağ 29 Mini Resort Bozcaada Otelleri, 10 odası ile az sayıda seçkin misafiri sade ve özel ortamında ağırlamaktadır.
Tesisi ücretsiz ara 0286 697 02 94
bag-badem-bozcaada

Bağbadem Tatil Çiftliği

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oy, ort: 4,00 / 5)
Loading...
31.704
Bağbadem’deki binalar, doğal dokuya zarar vermeden, Bozcaada’nın eski bağevlerinin mimari yapısına uygun olarak tasarlanmıştır. Konaklama hizmetinde üstün seviyelere çıkmış olan harika tatil çiftliği sizi doğayla birleştirmektedir. Yazı sessiz, sakin yeşilliklerin içinde geçirmek istiyorsanız tercih edeceğiniz konaklama yerleri arasındadır.
Tesisi ücretsiz ara
bagban bozcaada

Bağban Bozcaada

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ort: 5,00 / 5)
Loading...
2.045
Bağban Bozcaada merkeze 1,5km, ayazma plajına 2,5km mesafededir. Bağban hakkında detaylı bilgiye sahip olmak ve iletişime geçmek için sayfamızı inceleyin.
Tesisi ücretsiz ara 0850 885 1 286

bozcaada bağ evleriŞehir hayatından uzaklaşmak isteyenler için Bozcaada, en iyi alternatiflerden biri olarak dikkat çekiyor. Özellikle doğa ile iç içe kalmak isteyenler bağ evlerini tercih ediyor. Bağ evlerinin özellikleri farklı olup, Bozcaada bağ evleri araştırması yaptığınızda havuzlu ve havuzu olmayan bağ evlerine rastlayabilirsiniz. Her evin özellikleri farklı olup, özel ve konforlu tatil planlamaları için bağ evlerinin özelliklerine bakabilirsiniz. Bütçenizi sarsmayacak bağ evleri ve özellikleri için internetten araştırma yapabilir ve fiyatlar hakkında detaylı bilgilere telefon ile ulaşabilirsiniz. Bağ evleri genellikle merkeze ve denize uzak alanlarda hizmet vermektedir. Şehir hayatından uzak olmak isteyenler bağ evinin eşsiz güzelliklerini doyasıya yaşamaktadır.

Bozcaada Bağ Evleri Özellikleri Nelerdir?

Bağ evlerinde ki yapılar genellikle doğal yapıya uygun olarak dizayn edilmektedir. Bozcaada her ne kadar Türkiye’nin en büyük ikinci adası olsa da büyük bir alana sahip olmadığı için her yer birbirine oldukça yakındır. Bu nedenle bağ evleri denize sıfır konaklama ve işletmelerden uzak olmuş olsa bile aslında merkeze ve denize oldukça yakındır. Bu nedenle doğa ile iç içe olmak istediğinizde Bozcaada bağ evleri tercih etmek en doğru karar olacaktır. Bütçenizi sarsmayacak  ve çok özel tatil planlarınızda Bozcaada bağ evlerini tercih etmek istediğinizde Bağbadem tatil çiftliği, Karna otel bağ evi, Kemer bağ evi ve daha birçok bağ evi arasından araştırma yaparak dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Bozcaada Bağ Evleri Mimari Dokuya Uygun

Bu bağ evlerinde son teknolojik imkanlarla birinci sınıf hizmet sunulmaktadır. İnternet kullanımı artık tesislerin olmazsa olmazıdır. Dokuya uygun olarak dizayn edilen bu yapılar konforlu ve doğal yapısı ile dikkat çekiyor. Denize mesafeleri ortalama 1 ile 2 km arasın da değişirken, merkez mesafeler 1 -1,5 km arasında yer almaktadır. Bozcaada bağ evleri günümüzde birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Mimari dokuya zarar vermeyen bağ evleri şehirden uzaklaşmak isteyenler için birçok alternatif sunuyor. Bahçe ve doğa ile iç içe olan bağ evleri aynı zamanda denizi sevenler için en iyi seçeneklerden biridir.