arsipel otel

Arşipel Otel

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 oy, ort: 4,40 / 5)
Loading...
51.593
2012 yılında kapılarını misafirlerine açan Bozcaada Otelleri Arşipel , Bozcaada Tekirbahçe mevkiinde denize sıfır bir konumda bulunuyor.Doğayla ve denizle iç içe bir konumda bulunan otelde, sabah kahvaltıları otelin bahçesindeki çardakta ev yapımı reçeller ve doğal üretim bahçe domates, biber vs. ile zengin çeşitlilikle sunuluyor.
Tesisi ücretsiz ara 0537 969 50 79

Bozcaada Denize Sıfır Oteller

Tatilini güzel bir şekilde geçirmek istediğinizde ilk akıllara gelen yerlerden biri son yıllarda kuşku yok ki, Bozcaada’dır. Denizi ve doğası ile Türkiye’nin en büyük ikinci adası olan bölge yaz turizmi için en çok tercih edilen bölgeler arasında yer alıyor. Denizi ve güneşi sevenler Bozcaada denize sıfır oteller arayışı içine girerek en güzel otelleri ve pansiyonları araştırmaktadır. Birbirinden özel oteller ve pansiyonlar Bozcaada da hizmet vermekte ve güzel tatil geçirmek isteyenler için faaliyetlerini sürdürmektedir.

1-Bozcaada Denize Sıfır Oteller Listesi

Şimdi Bozcaada Otelleri arasında yer alan Bozcaada’nın denize sıfır hepsi birbirinden güzel otellerini sizler için inleyelim. Otel özeliklerine bakıp denize sıfır otel tercihinizi yapabilirsiniz.

1.1-Arşipel Otel

Tekirbahçe koyunda 8 odalı küçük ve şirin bir otel olan Bozcaada Arşipel Otel 8 odaya sahip. Sahilin kullanımı sadece otelde konaklayan konuklara ait olup bu sayede size özel sahilde rahatça ve huzurluca tatil geçirebilirsiniz.

Bu oteli farklı kılan en önemli özelik ise kuşkusuz hiçbir otelde olmayan 5 çayı hizmeti. Tamamen ücretsiz kekleri ve poğaçaları denizden çıktıktan sonra afiyetle yiyebilirsiniz.

Arşipel Oteli Detaylı İncelemek İçin Tıklayınız.

1.2-Saklıbahçe Otel

Yine Tekirbahçe koyunda denize sıfır bulunan Bozcaada Saklıbahçe Otel size mükemmel bir tatil deneyimi sunmak üzere dekore edilmiş.Bu oteldede sadece konaklayanlara özel sahil bulunmakta.

Arşipel otel ve Saklıbahçe otelin yanyana ve komşu olduklarını söylemeden geçmeyelim.

Saklıbahçe Oteli Detaylı İncelemek İçin Tıklayınız.

1.3-Adamarin Otel

Bozcaada merkezde feribot iskelesinin yanıbaşında olan otel denize sıfır olmasına rağmen kendine özel plajı bulunmamakta.Ancak denize sıfır konumdaki odaları ile size iskele ve ada manzarası sunuyor.

Otelin kendine özel restoranı da bulunuyor olması öğle ve akşam yemeklerinizi indirimli ve lezzetli yemenize olanak tanıyor.

Adamarin Oteli Detaylı İncelemek İçin Tıklayınız.