İçerik

Çanakkale ilimize bağlı olan Bozcaada ilçesi; kış ve yaz mevsimi sunduğu farklı güzellikler ile küçük olmasına rağmen çok büyük sürprizler sunarak, stresten uzak, keyifli zaman geçirmenizi sağlayarak siz çok şaşırtacaktır. Koyları ve burunları ile kendine özgü yer şekilleri olan Bozcaada, keşfedilmeye değer bağları ve bağ evleri, eşsiz lezzetteki yemekleri, sınırsız her zevke uygun eğlence seçenekleri, ada içi ve dışı konaklama fırsatları ile size muazzam bir tatil imkânı sunuyor. Bozcada kalınacak yerler açısından da sunduğu farklılar ile kendine özgü bir misafirperverliğe sahiptir.

Dar sokakları, şarabı ve eşsiz gün batımı ile sizleri farklı bir dünyaya yolculuk yaptıracak olan Bozcaada, ulaşım açısından farklı seçenekler de sunularak sizleri misafir etmeyi bekliyor.

Bozcaada Kalınacak Yerler

Kendine özgü kuralları olan Bozcaada, ada içinde dar sokaklarından dolayı misafirlerine rahatsızlık vermemek adına sokaklarında araba kullanılmamasını istiyor. Bozcaada kalınacak yerler açısından oldukça zengin seçeneklere sahip olup, güzel bir tatil için sizlere her türlü imkânı sağlıyor.

Bozcaada kalınacak yerler araştırması yaptığınızda şunlar ilginizi çekebilir.

  • Bozcaada otelleri
  • Bozcaada tatil çiftlikleri
  • Bozcada bağ evleri
  • Bozcaada pansiyonları diye kalmak için seçenekler sunarak, her bütçeye hitap edecek farklı seçenekler sunmaktadır.

Bozcaada Kalınacak Yerler ve Oteller 

Bozcaada otelleri ve özellikleri: Adanın farklı ve özgün mimarisini uygun olarak yapılmış olan oteller, hijyene ve temizliğe verdiği önemle, sunduğu hizmetlerle sizi ve sevdiklerinizi dinlenmiş aynı zamanda  mutlu olarak tatiliniz bittiğinde  yolcu edecektir.

Bozcaada tatil çiftlikleri ve özellikleri: Türkiye’ de bu isimle konaklamaya farklı bir bakış açısı getiren Bozcaada doğal yapıya zarar vermeden sizi ve çocuklarınızı temiz havaya doyuracaktır.

Bozcaada bağ evleri ve özellikleri: Bozcada ya has olan bağ evleri ile hem denizin tadını çıkarabilir hem de yeşillikleri ile huzurun tadını çıkarabilirsiniz.

Bozcaada pansiyonları ve özellikleri: Butik yapı özelliğine sahip pansiyonlarda hâkim olan aile işletmeciliği sayesinde kendinizi evinizde gibi rahat hissedebilirsiniz.

Bozcaada Kalınacak Yerler En İyileri

Bozcaada kalınacak yerler olarak sunduğu seçenekleri kadar, muhteşem lezzetleri tatmanız için hem konaklama yerlerinde hem de limanda bulunan restoranları ile sadece karnınızı değil, göz zevkinizi de doyuracaktır. Bu kadar unutulmaz bir tatil için, hayalinize uygun ve bütçenize uygun konaklama yerini ayarlamak için internetin avantajlarından yararlanabilirsiniz.