Pansiyon Fiyatları Çanakkale

Pansiyon Fiyatları Çanakkale

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylanmamış)
Loading...
214
Tesisi ücretsiz ara
Kiralık Ev
acar apart oda

Acar Apart Bozcaada

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (4 oy, ort: 3,00 / 5)
Loading...
6.172
Merkezi konumu ucuzluğu ile Bozcaada'da ev arayanların en çok tercih ettiği yerlerden biri olan Acar Apart siz değerli misafirlerini bekliyor.Acar Apart hakkında detaylı bilgiler için resme tıklamanız yeterli.
Tesisi ücretsiz ara 0530419 46 77

Bozcaada pansiyonları ve bozcaada butik pansiyonlar Bozcaada’nın mükemmel tatil birimlerinde ucuz ve rahat bir konaklama imkanı sunmakta.

Şimdi gelin hep beraber Bozcaada tavsiye edilen pansiyonlara şöyle bir göz atalım.İşte sizler için derlediğimiz bozcaada pansiyon tavsiye bölümü ve Bozcaada pansiyonları listesi.

1-Bozcaada Pansiyon Tavsiye

Bu bölümde sizler için Bozcaada ucuz pansiyon tavsiye,bozcaada pansiyon denize sıfır ve tüm Bozcaada pansiyonlarından kısa kısa bahsedeceğiz.

1.1-Güler Pansiyon

Bu pansiyon bozcaada pansiyon denize sıfır kategorisinde yer almakta.Tekirbahçe mevkinin en güzel ve en temiz sahiline sahip bu pansiyonda hayal gibi bir tatili en uygun fiyatlara yaşayabilirsiniz.

1.2-Elit Pansiyon

Bozcaada merkezde Türk mahallesinde bulunan Elit Pansiyon 6 odalı bir pansiyon olsada odalara ve konumuna baktığımızda bir çok otelden daha güzel olduğunu kolayca görebiliyoruz.Bu pansiyon Bozcaada merkez pansiyonları kategorisinde yer almakta.

1.3-House Bozcaada

Bozcaada merkezde rum mahallesinde bulunan 3 odalı küçük ve şirin bir pansiyon.Merkezi konumu iskeleye 5 dakika yürüme mesafesi ile sıkça tercih edilen pansiyonda yer bulmak adına önceden rezervasyon yapılmasında fayda var.

1.4-Ergin Pansiyon ve Butik Otel

16 odalı bu güzel pansiyon odaları ile 5 yıldızlı oteli aratmamakta.Yine merkezde olan bu pansiyonda rahat ve temiz bir tatil deneyimi yaşayacaksınız.

Bozcaada tüm pansiyonları üsteki listeden bulabilir dilediğinizi seçip tesis özeliklerine bakabilir ve kolayca rezervasyon yapabilirsiniz.

2-Bozcaada Pansiyon Fiyatları 2018

Bozcaada pansiyonları otellere göre çok daha ucuz.Bozcaada pansiyon fiyatlarını ayrı bir yazımızda değerlendirdik.

Bozcaada Pansiyon Fiyatlarını Öğrenmek İçin Tıklayınız.