Bozcaada Aylık Kiralık Ev

Otel TürüAylık Kiralık Ev
Kapasite5 Kişi
Otel YetkilisiBarış Bey
Cep Telefonu0539 735 84 91
AdresÇamlık Bölgesi Mesire Alanı Altı
Web Sitesi
Bozcaada Aylık Kiralık Ev Tesisi Ara Tesisi ücretsiz ara Müşteri değerlendirmesi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylanmamış)
Loading...

İçerik

Bozcaada’da kiralık ev bulmak oldukça zor.Özellikle Bozcaada aylık kiralık ev sayısı oldukça az.Evlerin bir çoğu günlük olarak kiralanmakta ve bir çok kişinin ihiyaçlarını karşılayamamakta.Çoğu merkezde olan bu evler kalabalıktan uzak ve sakin bir tatil isteyenlerinde isteklerini karşılayamıyor.

Size Ayazma plajı manzaralı Ayazma plajına yürüme 10 dakika mesefade minumum 15 günlük şekilde kiralayabilceğiniz bağların ve bahçelerin içinde bir evle tanıştıracaz.

Bozcaada Merkezde Bulunan Günlük Kiralık Evi İncelemek İçin Tıklayınız

1-Aylık Kiralık Ev Odaları

 

Bu ev 2 oda ve 1 salondan oluşmakta.Odalar; 2 kişilik ve diğer odada da 2 kişilik olmak üzere toplam 4 kişilik yatak bulunmakta.Salonda ise 1 adet açılır kanepe bulunmakta.Yani 5 kişi rahat bir şekilde konaklayabiliyor.

Açık mutfak ise salonun içinde bulunmakta.Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilceğiniz mutfak malzemeleri ile buzdolabı bulunmakta.Ev oldukça temiz ve bakımlı.Evin hemen önünde Ayazma manzaralı oturma alanı bulunmakta.

2-Aylık Kiralık Ev Konumu

 

Bozcaada aylık kiralık bağ evi Ayazma plajına 10 dakika mesefade.Mesire yerinde Çamlık bölgesinin hemen altında bulunmaktadır.Kalabalıktan uzak ve huzurludur.

Bozcaaada merkeze yaklaşık 5 km dir.Araç ile bu mesafe yaklaşık 10 dakika sürmektedir.Bahçe ve ormanın içinde bahçesinde tavukları ile herkesten uzak bir ev isteyenler için idealdir.

3-Aylık Kiralık Ev Fiyatı

 

Önemle belirtiyoruzki bu ev minumum 15 gün kiralanmaktadır.Lütfen 15 gün altı kiralama talep etmeyiniz.Evin 15 günlük kiralama bedeli 8750 tldir.30 günlük kiralama bedeli ise 17.000 tldir.

Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.Ev sıradan bir ev değidlir.Oldukça bakımlı ve mükemmel bir konumdadır.Geniş refah bir evdir.

Otel Özellikleri
Oda Özellikleri
Yorumlar ( 0 )
Yorum Yazın

BENZER OTELLER
aya yorgi evleri bozcaada
Aya Yorgi Evleri
Ay Yorgi Evleri geniş bir arazi üzerine kurulmuş olup Bozcaada hayvan kabul eden oteller kategorisinde bulunmaktadır.Otelin havuzu bulunmakta olup sabah kahvaltılarında doğal ürünler siz değerli konuklara servis edilmektedir.
acar apart oda
Acar Apart Bozcaada
Merkezi konumu ucuzluğu ile Bozcaada'da ev arayanların en çok tercih ettiği yerlerden biri olan Acar Apart siz değerli misafirlerini bekliyor.Acar Apart hakkında detaylı bilgiler için resme tıklamanız yeterli.
mine tatil evleri3
Mine Tatil Evleri
Mine Tatil Evleri Çayır Mevki de 3 adet apart ve Merkezde 3 odalı bir ev olmak üzere 2 farklıdır.Çayırmevkindeki ve merkezdeki apart ve pansiyonun tüm özellikleri ve resimleri ile fiyatlarını yazımızda detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.
Telefon Et