Bozcaada Butik Otelleri Fiyatları

24 Temmuz 2018 0 YORUM

İçerik

1-Bozcaada Butik Otelleri Fiyatları Hakkında

Bozcaada ülkemizin en güzel tatil merkezlerinden biridir. Yılın her mevsimi ve özellikle tatil sezonunda oldukça turist çekmektedir. Ülkemizin ve dünyanın her yerinden gelen ziyaretçiler için bir tatil cenneti olan Bozcaada Çanakkale ilimize bağlı doğa harikası bir adadır. Tam olarak konumu Ege Denizi’ndedir. Bozcaada’ya ulaşım feribot vasıtası ile sağlanıyor ve gelen turistler için çeşitli seviyelerde oteller bulunmaktadır. Otel ve pansiyon seçeneklerinin arasında son yıllarda butik otellerin ön plana çıktığı görülüyor. Otelde kalmayı sevmeyenler ve tercihlerini doğallıktan yana kullananlar butik otellerde kalmayı uygun görüyor. Doğa ile iç içe bir tatil için sizler de sitemiz üzerinden butik otellerin bilgisine ulaşabilirsiniz. Bozcaada butik otelleri fiyatları konusunda detaylı bilgileri iletişim numaraları aracılığıyla öğrenebilirsiniz.

1.1-Apollon Otel

Apollon’nun Yunancadaki anlamı “gün ışığının parlak tanrısı” anlamındadır. Yunanlılara göre gün ışığının parlak tanrısı olan Apollon kendini güneş ile göstermektedir. Tesis bundan esinlenerek ismini Apollon Otel olarak tanıtmıştır.

Apollon Oteli detaylı inceleyin.

2-Bozcaada Butik Otelleri Fiyatları

Bozcaada’ya geldiğinizde çok çeşitli otel seçenekleri ile karşılaşabilirsiniz. Ama gelmeden önce mutlaka rezervasyon yaptırmaya dikkat etmelisiniz. Hatta uzun süre öncesinde rezarvasyon yaptırmalısınız ki yer bulabilesiniz. Ülkemizin ve dünyanın her yerinden turist çektiği ve özel bir doğa ve iklime sahip olduğu için Bozcaada otelleri neredeyse her zaman doludur. Sizler de mağduriyet yaşamamak için tatil planı yaptıktan sonra rezervasyon için ilgili otellere ulaşmayı unutmamalısınız. Bu konuda sitemizin verdiği hizmetten yararlanarak Bozcaada’daki tüm otel ve konaklama imkânları hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Seçeneklerimiz arasında yer alan Bozcaada butik otelleri fiyatları için iletişim numaralarını kullanabilirsiniz.

Butik oteller son yıllarda tatilcilerin en çok tercih ettiği konaklama seçenekleri olmaya devam ediyor. Diğer otellere göre biraz daha ücret farkı olması bu otellerin özel bir işletme sistemi ile yürütülmesi şeklinde açıklanabilir. Bu otellerde otel sahipleri ile doğrudan iletişim kurabilirsiniz. Hizmetler bizzat otelin sahipleri tarafından yapılabilir. Personel sayısı ise oldukça azdır. Samimiyeti ve sakinliği sevenlerin, doğa ile iç içe bir tatil geçirmek isteyenlerin ilk tercihi butik oteller olmaktadır.

2.1-Garden Ada Otel

Garden Ada Otel, Bozcaada merkezine yaklaşık 600 metre uzaklıkta yer alıyor. Bozcaada’nın en yeni tesisleri arasında bulunan Garden Ada Otel 2016 yılında hizmet vermeye başladı.

Garden Ada Oteli detaylı inceleyin.

Bozcaada butik otelleri fiyatları çeşitlilik göstermektedir. Bu oteller diğer konaklama imkânlarına göre daha seçkin bir ortamda tatil yapmanızı sağlar. Doğal ve samimi bir ortamda tatil yapmak için sitemizdeki butik otelleri inceleyebilirsiniz.

bozcaada butik oteller fiyatları
437 GÖRÜNTÜLEME PAYLAŞ
BOZCAADA OTELLERİ
çanakkale bozcaada
Çanakkale Bozcaada Otel
Sitemizde Çanakkale Bozcaada otelleri için detaylı ve kapsamlı bir arama yapılması mümkün olabilmektedir. Sorun yaşamadan bu alanda en güzel konaklama çözümlerin bulunması sitemizden mümkün olabilir.
aspava otel
Aspava Butik Otel Bozcaada
Aspava Otel 2011 sezonunda hizmete açılmıştır.Bozcaada iskelesi, Bozcaada Kalesi ve Bozcaada merkezi sadece birkaç adım uzaklıkta bulunuyor.Aspava Otel manzarası ve konumu ile en çok tercih edilenler arasında.
Bozcaada Apart fiyatları
Bozcaada apart fiyatları ve özellikleri konusunda iyi bir araştırma yapılırsa doğru seçeneğe ulaşabilirsiniz.
ebruli otel bozcaada
Bozcaada Ebruli Otel
Ebruli Otel, 2009 yılından beri Türk Mahallesinde hizmet vermektedir.Ebruli Otel'de toplam 11 oda bulunuyor. Ekonomik odalardan manzaralı odalara ve en özel gününüz için hazırlanmış Balayı odası gibi pek çok seçeneğiniz burada.Standart odalar 2 kişilik ve 3 kişilik seçeneklerle sizleri bekliyor.Tesis hakkında tüm bilgileri ilgili görsele tıklayarak bulabilirsiniz.
bag-badem-bozcaada
Bağbadem Tatil Çiftliği
Bağbadem’deki binalar, doğal dokuya zarar vermeden, Bozcaada’nın eski bağevlerinin mimari yapısına uygun olarak tasarlanmıştır. Konaklama hizmetinde üstün seviyelere çıkmış olan harika tatil çiftliği sizi doğayla birleştirmektedir. Yazı sessiz, sakin yeşilliklerin içinde geçirmek istiyorsanız tercih edeceğiniz konaklama yerleri arasındadır.
Aspasia Otel
1975'ten bu yana Bozcaada'da yaşayan Jorj bey,adanın sakin köşelerinden sulubahçe mevkiinde misafirlerini ağırlıyor.Aspasia House olarakta adlandırılan otelimiz misafirlerin kendini özel hissedeceği bir ortam.Toplam 20 kişi kapasiteli Aspasia Otel'de 3 adet 3 yataklı oda,5 adet 2 yataklı oda bulunuyor.
mauna otel manzara
Mauna Otel
Mauna Otel merkezde ve en canlı sokaklardan birinde yer alıyor.Bozcaada Meryem Ana Kilisesi yakınındaki yerinde yeni işletmecisi Ayşin hanım sizleri ağırlıyor.Otel fiyatları Oda + kahvaltı şeklinde olup, ödemenizi kredi kartıyla da yapabilirsiniz.
Yorumlar ( 0 )
Yorum Yazın