Bozcaada Butik Otelleri Fiyatları

3 Temmuz 2018 0 YORUM

1-Bozcaada Butik Otelleri Fiyatları Hakkında

Bozcaada ülkemizin en beğenilen ve en çok turist çeken yerlerinden biridir. Ülkemizden ve dünyadan oldukça fazla turist çeken adanın masalsı yapısı görenleri kendine hayran bırakmaktadır. Bozcaada, Çanakkale iline bağlı bir ada olup Ege Denizi’nde yer almaktadır. Ege Denizi’nin ortasında Marmara’ya yakın bir konumda bulunan Bozcaada konumu ile de dikkat çekmektedir. Adaya ulaşım feribot ile sağlanırken oteller konusunda önceden rezervasyon yaptırmaya önem verilmelidir. Bozcaada yılın her mevsimi yoğun turist çektiğinden oteller genelde dolu olacaktır. İklimi, denizi ve dört tarafı denizle çevrili masalsı görünümü harika bir tatil seçeneği olarak görülmektedir. Bozcaada’ya gitmeyi düşünenler için Bozcaada butik otelleri fiyatları da önem taşımaktadır.

1.1-Bozcaada Atak Konukevi 

Bozcaada Atak Konukevi iskeleye 200 metre mesafede yer alıyor.Bozcaada merkezindeki meşhur merdivenli sokak üzerinde bulunan Atak Konukevi deniz manzaralı odalar ve teras sunuyor.

Bozcaada Atak Konukevini detaylı inceleyin.

1.2-Tenedion Otel

Tenedion Otel Bozcaada merkezinde Türk mahallesinde yer alıyor.Bozcaada iskelesine yaklaşık 200 metre mesafedeki konumu Tenedion Otel’i çekici kılan özelliklerin başında geliyor.2017 yılında inşaatı tamamlanan tesis adanın en yenilerinden..

Tenedion Oteli detaylı inceleyin.

2-Bozcaada Butik Otelleri Fiyatları ve Özellikleri

Bozcaada butik otelleri fiyatları konusunda karşınıza çeşitli seçenekler çıkmaktadır. Bu otellerin verdiği hizmetler ve kapasitesi fiyat konusunda etkilidir. Butik oteller diğer otellere göre daha özel ve rahat konaklama yerleridir. Sıcak ve samimi bir ortamda tatil yapmayı tercih edenlerin seçimleri butik otelden yana olmaktadır. Butik oteller küçük ve samimi ortamlar sunar. Buraların personeli de sınırlı olup genelde mekân sahibi kişiye özel hizmetler sunar. Bu durum sıcak ve samimi bir ortamın oluşmasına zemin hazırlar. Otelde kalmaktan hoşlanmayanlar için butik oteller ev sıcaklığını yansıtan özel konuklama alanlarıdır. Bu nedenle fiyat olarak diğer konaklama seçeneklerine göre farklılık gösterebilir.

2.1-Ada Olympos Otel

Ada Olympos Otel, Bozcaada Türk mahallesinde 4 odalı ufak bir butik otel..Ada’ya tepeden bakan konumu ve  merkeze yakınlığının haricinde geniş odaları ile de tercih sebebi olabilecek yepyeni bir otel.

Ada Olympos Oteli detaylı inceleyin.

Bozcaada butik otelleri fiyatları hakkında sitemizden bilgi alabilirsiniz. Sitemiz üzerindeki otel bilgilerini ve iletişim adreslerini kullanarak adanın tüm imkânları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Tatiliniz boyunca en konforlu mekânlı tercih etmek istiyorsanız önünüzdeki onlarca seçenek arasından bir sonuca ulaşabilirsiniz. Bozcaada hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Bozcaada Butik Otelleri Fiyatları
38 GÖRÜNTÜLEME PAYLAŞ
BOZCAADA OTELLERİ
kemerbag 29
Kemerbağ 29
Kral Tenes'in tarihi yolunda bulunan Bozcaada feribot iskelesine beş-on dakika yürüyüş mesafesinde kırlık alandaki Kemerbağ 29 Mini Resort Bozcaada Otelleri, 10 odası ile az sayıda seçkin misafiri sade ve özel ortamında ağırlamaktadır.
en iyi bozcaada otelleri
En İyi Bozcaada Otelleri
Bozcaada’da denizde düzenlenen aktivitelerden yararlanmak için sitemizde bulunan en iyi bozcaada otelleri alternatifleri arasında tercih yapabilirsiniz.
Karahan Otel
Bozcaada'da 2009 yılında beri misafirlerini ağırlayan Karahan Otel merkezden 1 km uzaklıkta bulunuyor.8 oda ve toplamda 20 kişi kapasitesi bulunan otelimizin tüm odalarında sigara içilmemesi de çocuklu aileler için bozcaada otelleri arasında önemli bir tercih sebebi.
Bozcaada Antik Otel
Bozcaada Otelleri 'nden olan Bozcaada Antik Otel ada merkezinde rum mahallesinin en canlı sokağında meyhane ve restoranların hemen yanında bulunuyor.Sizde Bozcaada'da zahmetsiz ve konforlu antik tatil keyfi için ilgili görsele tıklayarak detaylı bilgiye ulaşın.
hera hotel
Hera Hotel
Hera Otel lokasyon olarak Mahallesinde bulunan 4 odalı şirin bir tesislerinden biri olma özelliği vardır .Bozcaada'nın en çok tercih edilen sokağında bulunan Hera Otel sabah kahvaltıları illerde oldukça meşhur. Çoğu doğal ve organik geniş yelpazeli kahvaltısı ile oldukça beğenilmekte.Detaylı bilgiler görsele çift tıklamanız yeterli.
e2 deniz otel
E2 Deniz Otel
Bozcaada Rum mahallesinde bulunan E2 Otel kale ve deniz manzarası ile size mükemmel bir Bozcaada deneyimi yaşatmak için hazır.Sizde Bozcaada'yı ziyaret etmeye karar verirseniz merkezi konumu ve manzarası ile mutlaka E2 ye uğrayın.Daha detaylı bilgi için resme tıklamanız yeterli.
Yorumlar ( 0 )
Yorum Yazın