Bozcaada Ucuz Otel

26 Şubat 2018 0 YORUM

Bozcaada, Çanakkale ilinin bir ilçesidir. Türkiye’nin en büyük üçüncü adası olma özelliğine de sahip olan Bozcaada, Ege kıyı şeridinin ise en büyük ikinci adasıdır. Bozcaada tatil için oldukça güzel bir adrestir. Sahip olduğu güzel plajı ve temiz denizleri sayesinde turistlerin büyük bir şekilde ilgisini çekmektedir. Gerek yurt içi gerek ise yurtdışından bolca turist alan adada turizm oldukça gelişmiştir. Siz de iş hayatının yoğum temposundan kurtulmak, sinirden stresten uzak rahat ve sakin bir tatil geçirmek istiyor iseniz tatil adresi olarak Bozcaada’yı tercih edebilirsiniz. Üstelik en ekonomik Bozcaada ucuz otel imkanlarımız sayesinde avantajlı fiyatlar ile konaklamanızı gerçekleştirebilirsiniz.

Denizin Keyfini Bozcaada Ucuz Otel İmkanları ile Çıkartın

Bozcaada sahip olduğu deniz ve temiz sahilleri sayesinde günümüzde en çok turist çeken tatil beldelerimizden bir tanesi olma özelliğine sahiptir. Türkiye’nin en büyük adalarından bir tanesi olma özelliğine de sahip olan adada turizm ve dolayısı ile hizmet sektörü oldukça gelişmiş bir düzeye ulaşmıştır. Firmamız, Bozcaada’ya gitmek ve tatillerini en iyi şekilde geçirmek isteyen müşterilerimiz için en ekonomik Bozcaada ucuz otel imkanları bir araya getirmiş ve müşterilerine sunmuştur. Siz de Bozcaada tatiliniz öncesi firmamız tarafından sunulan avantajlı otellerden en çok hoşunuza gideni tercih edebilir ve tatilinize ekonomik bir şekilde başlayabilirsiniz.

İnternet Üzerinden Bozcaada Ucuz Otel Bulmak

İnternet günlük hayatımızda yapmakta olduğumuz birçok aktiviteyi daha kolay bir şekilde yapabilmemize olanak sağlayan teknolojilerin başında yer almaktadır. Tatile çıkmak için en gerekli ihtiyaçlardan bir tanesi olan konaklama ihtiyacının giderilmesi de internetin bizlere sağladığı kolaylıkların başında gelmektedir. Firmamız internet sitesi üzerinden müşterileri ile Bozcaada ucuz otel seçeneklerini buluşturmakta, en ekonomik şekilde konaklama işlerinin hallolmasını sağlamaktadır.

Bozcaada Ucuz Otel
344 GÖRÜNTÜLEME PAYLAŞ
BOZCAADA OTELLERİ
Bozcaada Destina Suit Otel
Bozcaada’da Tuzburnu Bekçi Bayırı mevkiinde yer alan 2008 yılından bu yana hizmet veren Mira Otel Tatil Apartları, 4000 m2 arazi üzerine kurulmuş 9 adet çift kişilik yataklı suit,10 adet çift odalı suit odalardan oluşmaktadır. Otel Bozcaada merkeze uzaklığı yalnızca 1.2 km, Denize uzaklığı ise 250 metredir.
apollon hotel
Apollon Hotel
Apollon Otel, Bozcaada Otelleri arasında merkezde yer alan otellerden biri.Türk mahallesinde bulunan Apollon Hotel iskeleye yürüyerek birkaç dakika uzaklıkta. Apollon Otel telefon bilgileri ve fotoğrafları bu sayfada bulabilirsiniz.
oyku otel bozcaada
Öykü Otel Bozcaada
Öykü Otel Bozcaada merkezinde iskelenin hemen sol tarafında yer alıyor.Öykü Otel hakkında detaylı bilgi almak , telefon numarasına ulaşmak için görselde bulunan bağlantıya tıklayabilirsiniz!
Vitis Hotel Bozcaada
Vitis Hotel Türk Mahallesinde merkezi bir konumda bulunmakta. 9 odalı otelin odaları oldukça temiz ve geniş. İşletmecileri sıcakkanlı insanlar.Bozcaada Otelleri ile ilgili daha detaylı bilgiler edinmek isterseniz resme çift tıklamanız yeterli.
ebruli otel bozcaada
Bozcaada Ebruli Otel
Ebruli Otel, 2009 yılından beri Türk Mahallesinde hizmet vermektedir.Ebruli Otel'de toplam 11 oda bulunuyor. Ekonomik odalardan manzaralı odalara ve en özel gününüz için hazırlanmış Balayı odası gibi pek çok seçeneğiniz burada.Standart odalar 2 kişilik ve 3 kişilik seçeneklerle sizleri bekliyor.Tesis hakkında tüm bilgileri ilgili görsele tıklayarak bulabilirsiniz.
Panorama Butik Otel
Panorama Butik konseptli Otel, Ada merkezinin hemen üzerinde yer almakta olup, İsmini aldığı eşsiz bir panoramik manzaraya sahiptir. Özenle hazırlanmış harika dekora sahip odaların tümü deniz görmektedir. Otel adalı bir çift tarafından işletilmektedir.
ergin pansiyon ve butik otel
Ergin Pansiyon ve Butik Otel
''Ergin Pansiyon ve Butik Oteller'' Bozcaada merkezinde bulunmakta.Odların dizaynı ve genişliği oldukça iyi.Bunun yanında bu Bozcaada Otelleri 'nden olan otelde deniz ve kale manzaralı suit odalar da bulunmakta.Daha detaylı bilgiler için resme tıklamanız yeterli.
Yorumlar ( 0 )
Yorum Yazın