Bozcaada Ucuz Otel

26 Şubat 2018 0 YORUM

Bozcaada, Çanakkale ilinin bir ilçesidir. Türkiye’nin en büyük üçüncü adası olma özelliğine de sahip olan Bozcaada, Ege kıyı şeridinin ise en büyük ikinci adasıdır. Bozcaada tatil için oldukça güzel bir adrestir. Sahip olduğu güzel plajı ve temiz denizleri sayesinde turistlerin büyük bir şekilde ilgisini çekmektedir. Gerek yurt içi gerek ise yurtdışından bolca turist alan adada turizm oldukça gelişmiştir. Siz de iş hayatının yoğum temposundan kurtulmak, sinirden stresten uzak rahat ve sakin bir tatil geçirmek istiyor iseniz tatil adresi olarak Bozcaada’yı tercih edebilirsiniz. Üstelik en ekonomik Bozcaada ucuz otel imkanlarımız sayesinde avantajlı fiyatlar ile konaklamanızı gerçekleştirebilirsiniz.

Denizin Keyfini Bozcaada Ucuz Otel İmkanları ile Çıkartın

Bozcaada sahip olduğu deniz ve temiz sahilleri sayesinde günümüzde en çok turist çeken tatil beldelerimizden bir tanesi olma özelliğine sahiptir. Türkiye’nin en büyük adalarından bir tanesi olma özelliğine de sahip olan adada turizm ve dolayısı ile hizmet sektörü oldukça gelişmiş bir düzeye ulaşmıştır. Firmamız, Bozcaada’ya gitmek ve tatillerini en iyi şekilde geçirmek isteyen müşterilerimiz için en ekonomik Bozcaada ucuz otel imkanları bir araya getirmiş ve müşterilerine sunmuştur. Siz de Bozcaada tatiliniz öncesi firmamız tarafından sunulan avantajlı otellerden en çok hoşunuza gideni tercih edebilir ve tatilinize ekonomik bir şekilde başlayabilirsiniz.

İnternet Üzerinden Bozcaada Ucuz Otel Bulmak

İnternet günlük hayatımızda yapmakta olduğumuz birçok aktiviteyi daha kolay bir şekilde yapabilmemize olanak sağlayan teknolojilerin başında yer almaktadır. Tatile çıkmak için en gerekli ihtiyaçlardan bir tanesi olan konaklama ihtiyacının giderilmesi de internetin bizlere sağladığı kolaylıkların başında gelmektedir. Firmamız internet sitesi üzerinden müşterileri ile Bozcaada ucuz otel seçeneklerini buluşturmakta, en ekonomik şekilde konaklama işlerinin hallolmasını sağlamaktadır.

80 GÖRÜNTÜLEME PAYLAŞ

BOZCAADA OTELLERİ

Karahan Otel
Bozcaada'da 2009 yılında beri misafirlerini ağırlayan Karahan Otel merkezden 1 km uzaklıkta bulunuyor.8 oda ve toplamda 20 kişi kapasitesi bulunan otelimizin tüm odalarında sigara içilmemesi de çocuklu aileler için bozcaada otelleri arasında önemli bir tercih sebebi.
bozcaada atak konukevi
Bozcaada Atak Konukevi
Bozcaada Atak Konukevi iskeleye 200 metre mesafede bulunuyor. Bozcaada'nın meşhur merdivenli sokağında bulunan tesisi incelemek için ilgili görsele hızlıca tıkla!
Mavi Beyaz Konukevi
Bozcaada limanında 7 yıldır hizmet vermekte olan özel bir tesis.Denize hakim bir konumda bulunan Mavi Beyaz Konukevi hemen altında aynı isimle bulunan restaurant sahipleri tarafından işletiliyor.
Destina Otel
Destina Otel; genç, dinamik, güler yüzlü ve profesyonel çalışan kadrosuyla keyifli bir Bozcaada Otelleri tatili geçirmeniz için adanın en gözde mekânlarından biri. Bozcaada tarzını yansıtan, temiz ve ferah odaları ile bir otelden beklenecek tüm konfor sağlanmış. Adanın merkezinde yemyeşil bir bahçeye sahip Destina Otel’de doğa içinde kahvaltı yapmak ise ayrı bir keyif.
ada olympos
Ada Olympos Otel
Ada Olympos Otel, Bozcaada'nun Türk mahallesinde yer alan 4 odalı ufak bir konaklama yeridir.Ada'ya tepeden bakan konumu ve merkeze yakınlığının haricinde geniş odaları ile de tercih sebebi olabilecek yepyeni otel.
Mira Otel Tatil Apartları
Bozcaada’da Tuzburnu Bekçi Bayırı mevkiinde yer alan 2008 yılından bu yana hizmet veren Mira Otel Tatil Apartları, 4000 m2 arazi üzerine kurulmuş 9 adet çift kişilik yataklı suit,10 adet çift odalı suit odalardan oluşmaktadır. Otel Bozcaada merkeze uzaklığı yalnızca 1.2 km, Denize uzaklığı ise 250 metredir.
bagban bozcaada
Bağban Bozcaada
Bağban Bozcaada merkeze 1,5km, ayazma plajına 2,5km mesafededir. Bağban hakkında detaylı bilgiye sahip olmak ve iletişime geçmek için sayfamızı inceleyin.
Yorumlar ( 0 )
Yorum Yazın