Bozcaada Ucuz Otel

26 Şubat 2018 0 YORUM

Bozcaada, Çanakkale ilinin bir ilçesidir. Türkiye’nin en büyük üçüncü adası olma özelliğine de sahip olan Bozcaada, Ege kıyı şeridinin ise en büyük ikinci adasıdır. Bozcaada tatil için oldukça güzel bir adrestir. Sahip olduğu güzel plajı ve temiz denizleri sayesinde turistlerin büyük bir şekilde ilgisini çekmektedir. Gerek yurt içi gerek ise yurtdışından bolca turist alan adada turizm oldukça gelişmiştir. Siz de iş hayatının yoğum temposundan kurtulmak, sinirden stresten uzak rahat ve sakin bir tatil geçirmek istiyor iseniz tatil adresi olarak Bozcaada’yı tercih edebilirsiniz. Üstelik en ekonomik Bozcaada ucuz otel imkanlarımız sayesinde avantajlı fiyatlar ile konaklamanızı gerçekleştirebilirsiniz.

Denizin Keyfini Bozcaada Ucuz Otel İmkanları ile Çıkartın

Bozcaada sahip olduğu deniz ve temiz sahilleri sayesinde günümüzde en çok turist çeken tatil beldelerimizden bir tanesi olma özelliğine sahiptir. Türkiye’nin en büyük adalarından bir tanesi olma özelliğine de sahip olan adada turizm ve dolayısı ile hizmet sektörü oldukça gelişmiş bir düzeye ulaşmıştır. Firmamız, Bozcaada’ya gitmek ve tatillerini en iyi şekilde geçirmek isteyen müşterilerimiz için en ekonomik Bozcaada ucuz otel imkanları bir araya getirmiş ve müşterilerine sunmuştur. Siz de Bozcaada tatiliniz öncesi firmamız tarafından sunulan avantajlı otellerden en çok hoşunuza gideni tercih edebilir ve tatilinize ekonomik bir şekilde başlayabilirsiniz.

İnternet Üzerinden Bozcaada Ucuz Otel Bulmak

İnternet günlük hayatımızda yapmakta olduğumuz birçok aktiviteyi daha kolay bir şekilde yapabilmemize olanak sağlayan teknolojilerin başında yer almaktadır. Tatile çıkmak için en gerekli ihtiyaçlardan bir tanesi olan konaklama ihtiyacının giderilmesi de internetin bizlere sağladığı kolaylıkların başında gelmektedir. Firmamız internet sitesi üzerinden müşterileri ile Bozcaada ucuz otel seçeneklerini buluşturmakta, en ekonomik şekilde konaklama işlerinin hallolmasını sağlamaktadır.

Bozcaada Ucuz Otel
225 GÖRÜNTÜLEME PAYLAŞ
BOZCAADA OTELLERİ
Ada Bacchus Otel
Bozcaada Otelleri arasında bulunan Ada Bacchus 2002 yılında Ahmet Bey'in kendi çalışma ve emeği ile kurulmuştur. Mimarisinde her ayrıntıya özenle değinilen otelimizin duvar taşları tarihi Rum evlerinin taşları ile oluşturulmuştur. Bozcaada Otelleri arasından dağ ve deniz manzarası ile harmanlanan muhteşem doğası otelimizin en dikkat çeken özelliklerindendir.
oyku otel bozcaada
Öykü Otel Bozcaada
Öykü Otel Bozcaada merkezinde iskelenin hemen sol tarafında yer alıyor.Öykü Otel hakkında detaylı bilgi almak , telefon numarasına ulaşmak için görselde bulunan bağlantıya tıklayabilirsiniz!
iris otel bozcaada
İris Otel
Bozcaada İris Otel merkeze çok yakın bir konumda bulunmaktadır. Zengin ve çeşitli kahvaltısı ve sıcakkanlı işletmecileri ile evinizde gibi bir tatil geçirmek isterseniz Bozcaada Otelleri 'nden olan İris Otel'e uğramayı unutmayınız. Bozcaada Otelleri ve İris Otel için yukarıda bulunan görsele tıkla!
necdet kaptan konukevi
Necdet Kaptan Konukevi
Necdet Kaptan Konukevi Bozcaada Kalesi'nin hemen arka sokağında yer alıyor.Bozcaada'nın en yeni ve en konforlu tesislerinden Necdet Kaptan Konukevi ile ilgili ayrıntıları öğrenmek için acele et tıkla!
eftelya otel bahce
Eftelya Otel
Bozcaada Türk mahallesinde yer alan Eftelya Otel iskeleye yürüme mesafesinde bulunmaktadır.Bozcaada merkezine, kafelere ve restoranlara 200 metre uzaklıkta yüksek bir konumda yer almaktadır.Manzaralı odaları bulunan Eftelya Otel eşsiz bir Bozcaada tatili için sizleri bekliyor.
Karahan Otel
Bozcaada'da 2009 yılında beri misafirlerini ağırlayan Karahan Otel merkezden 1 km uzaklıkta bulunuyor.8 oda ve toplamda 20 kişi kapasitesi bulunan otelimizin tüm odalarında sigara içilmemesi de çocuklu aileler için bozcaada otelleri arasında önemli bir tercih sebebi.
aksoy butik otel
Aksoy Butik Otel
Bozcaada Rum mahallesi otellerinden biri olan Aksoy Butik otel yenilenen dekorasyonu yepyeni odaları ile siz değerli misafirlerini beklemekte.Nazire Teyze'nin sıcaklığı ve misafirperverliği ile ağırlacağınız otel hakkında daha fazla bilgi için yukarıdan bulunan bağlantıya ulaşmanız yeterli.
garden ada otel
Garden Ada Otel (Şimdi Açık )
Garden Ada Otel, Bozcaadanın merkezine yaklaşık 600 metre uzaklıkta yer alıyor. Bozcaada Otelleri 'nin en yeni tesisleri arasında bulunan Garden Ada Otel 2016 yılında hizmet vermeye başladı. Tesis hakkında detaylı bilgi, telefon numarası ve fotoğraflarına buradan ulaşabilirsiniz.
Yorumlar ( 0 )
Yorum Yazın