Aksoy Pansiyon

20 Nisan 2013 0 YORUM

Nazire Aksoy tarafından işletilen Aksoy Pansiyon bir aile işletmesidir. 1990 yılında Bozcaada pansiyonları arasına katılan Aksoy Pansiyon’u Nazire hanım gelini ve torunları ile birlikte el emeği göz nuru şeklinde işletmektedir.  20 yıldır emek verilen bu pansiyon Bozcaada Kalesi ve Deniz manzaralı olup harika bir atmosfere sahiptir.

Pansiyonunu özenle işleten bu aile hizmette kusur tanımıyorlar. Gelen kişileri müşteri değil kendi misafirleri gibi ağırlar ve ellerinden geldiğince en iyi şekilde ağırlıyorlar. Üç ayrı binadan oluşan Aksoy pansiyon 10 oda kapasiteli ve 16 yatak kapasitesine sahiptir. Bulunduğu mevkii itibari ile etrafında zeytin ağaçları bulunmaktadır.

4.255 GÖRÜNTÜLEME PAYLAŞ

BOZCAADA OTELLERİ

hotel fahri bozcaada
Hotel Fahri
Bozcaada Otelleri arasında yer alan Hotel Fahri Bozcaada’nın tam merkezinde yer almakla birlikte limana 50 metre mesafededir. Feribot ile adaya gelirken tabelasını görebileceğiniz otel kasabanın en büyük arsasının bahçesi içerisinde yer almaktadır.
Aksoy Otel
1990 Yılından bu yana işletmecilik yapan AKSOY ailesi tarafından işletilen otel 2012 yılında yapılan restorasyon çalışması ile son derece muazzam bir görünüme kavuşmuştur. Otel konum olarak Bozcaada merkezine 50 metre mesafededir. Her bir odasında farklı bir atmosfer bulunan otelde her detay ince ince düşünülmüş, rahatınız ve konforunuz için tasarlanmış odalarında Klima, Duş, Tv Mevcuttur.
hill butik otel
Hill Butik Otel
Hill Butik Otel Bozcaada merkezine ve iskeleye birkaç dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor.Tesis ile ilgili bütün ayrıntılar ve iletişim için tıklayınız.
Bozcaada K Otel
Bozcaada K Otel Ayazma Plajı'nın hemen yakının yer alıyor.Bozcaada'nın en çok tercih edilen plajının yakınındaki K Otel ile ilgili detaylara ulaşmak için tıklayın !
albatros otel
Albatros Otel
2011 yılında hizmete giren Albatros Otel, Rum mahallesinin tam ortasında, restoranların hemen yanıbaşında, denize sadece 2 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan konumuyla ilgi çekiyor. Sezonun büyük bir kısmını eski müşterileri ve onların önerileri ile gelen müşterini ağırlayarak geçiren otelde keyif dolu bir tatil sizi bekliyor.
anatolia otel
Anatolia Otel
Bozcaada Poyraz Limanı Bölgesinde yer alan Anatolia Otel, Bozcaada Merkeze 1,5 km uzaklıktadır.Geniş ve yemyeşil bir bahçe içerisinde konumlanmıştır.Denize ise yaklaşık 300 metre mesafede bulunmaktadır.
Yorumlar ( 0 )
Yorum Yazın