Aksoy Pansiyon

Otel TürüPansiyon
Kapasite
Otel Yetkilisi
Cep Telefonu0850 885 1286
Adres
Web Sitesi
Aksoy Pansiyon Tesisi Ara Tesisi ücretsiz ara Müşteri değerlendirmesi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylanmamış)
Yükleniyor..Loading...

Nazire Aksoy tarafından işletilen Aksoy Pansiyon bir aile işletmesidir. 1990 yılında Bozcaada pansiyonları arasına katılan Aksoy Pansiyon’u Nazire hanım gelini ve torunları ile birlikte el emeği göz nuru şeklinde işletmektedir.  20 yıldır emek verilen bu pansiyon Bozcaada Kalesi ve Deniz manzaralı olup harika bir atmosfere sahiptir.

Pansiyonunu özenle işleten bu aile hizmette kusur tanımıyorlar. Gelen kişileri müşteri değil kendi misafirleri gibi ağırlar ve ellerinden geldiğince en iyi şekilde ağırlıyorlar. Üç ayrı binadan oluşan Aksoy pansiyon 10 oda kapasiteli ve 16 yatak kapasitesine sahiptir. Bulunduğu mevkii itibari ile etrafında zeytin ağaçları bulunmaktadır.

Otel Özellikleri
Oda Özellikleri
Yorumlar ( 0 )
Yorum Yazın

BENZER OTELLER
uysal pansiyon bozcaada
Uysal Pansiyon
Uysal Pansiyon Bozcaada merkezde bulunan pansiyonlardan.Temiz odaları uygun fiyatı ve kahvaltısı ile oldukça tercih edilmekte.Detayları yazımızda bulabilirsiniz.
bozcaada uygun pansiyon
Bozcaada Uygun Pansiyon
Burada tatil yaparak kafanızı dinleyebilirsiniz. Bozcaada uygun pansiyon seçimi yaparak eşsiz bir tatil yapmanız mümkündür.
bozcaada ucuz pansiyon
Bozcaada Ucuz Pansiyon
Tatilinizi Bozcaada geçirmek istiyor ve pansiyon alternatiflerini incelemeyi düşünüyorsanız mutlaka sayfalarımızda bulunan Bozcaada ucuz pansiyon çeşitlerine göz atmalısınız.
Telefon Et