Bozcaada Uygun Pansiyon Fiyatları

12 Temmuz 2018 0 YORUM

1-Aile Tatilleri İçin Bozcaada Uygun Pansiyon Fiyatları

Çocuklarınız ve sevdiklerinizle birlikte güzel bir aile tatili yapabilmeniz için Ege Bölgesi’ne yakın konumda bulunan ve yaz aylarının en güzel tercihlerinden biri olan Bozcaada, doğru bir bölge sağlayabilir. Bozcaada, genellikle bağlar içerisinde yer alan ve deniz manzarası ile birlikte eşsiz bir doğaya sahip olan tarihi bölgelerden birini oluşturmaktadır. Ada içerisinde keyifli bir tatil gerçekleştirmeniz için pansiyonlar gibi birçok konaklama işletmesi yer alır. Bu noktada keyifli bir aile tatili için Bozcaada uygun pansiyon fiyatları konusunda sayfamız üzerinden inceleme gerçekleştirerek ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayacak bir pansiyon seçebilirsiniz.

1.1-Apollon Hotel

Apollon’nun Yunancadaki anlamı “gün ışığının parlak tanrısı” anlamındadır. Yunanlılara göre gün ışığının parlak tanrısı olan Apollon kendini güneş ile göstermektedir. Tesis bundan esinlenerek ismini Apollon Otel olarak tanıtmıştır.

Apollon Hotelini detaylı inceleyin.

1.2-İris Otel

İris Otel’in tüm odalarındaki yataklar oldukça geniş ve temiz. Tüm odalarda klima,televizyon saç kurutma makinesi,minibar ve 24 saat sıcak su bulunmakta. Otelin tüm odalarının banyoları da oldukça yeni ve modern.

İris Oteli detaylı inceleyin.

2-Erken Rezervasyonda Bozcaada Uygun Pansiyon Fiyatları

Genellikle çok önceki dönemlerde yani tatilinizden 1 ay veya daha önceki dönemlerde erken rezervasyon sağlayarak, daha uygun fiyatlı pansiyon ve otellerde konaklama sağlayabilirsiniz. Sayfamız, Bozcaada otel ve pansiyon işletmelerinin neredeyse tamamı konusunda paylaşımlarda ve bilgi sunumlarında bulunarak, Bozcaada’da tatil gerçekleştirmek isteyen herkes için avantajlı bir konumda bulunmaktadır. Bu nedenle sayfamızı kullanarak erken rezervasyonda Bozcaada uygun pansiyon fiyatları ile birlikte konaklama rezervasyonu sağlayabilir ve tatilinizi daha ekonomik bir konuma getirebilirsiniz.

2.1-Destina Otel

Destina Otel; genç, dinamik, güler yüzlü ve profesyonel çalışan kadrosuyla keyifli bir Bozcaada tatili geçirmeniz için adanın en gözde mekânlarından biri. Bozcaada tarzını yansıtan, temiz ve ferah odaları ile bir otelden beklenecek tüm konfor sağlanmış. Adanın merkezinde yemyeşil bir bahçeye sahip Destina Otel’de doğa içinde kahvaltı yapmak ise ayrı bir keyif.

Destina Oteli detaylı inceleyin.

Birçok kişi tarafından çok uygun fiyatlara sahip olan konaklama işletmelerinde hizmetlerin yüksek kaliteye ulaşmayacağı tahmin edilirken, uygun Bozcaada pansiyon fiyatları ile alacağınız konaklama hizmetlerinde mutlak olarak kaliteli ve düzeyli bir hizmet alma şansına sahipsiniz. Çünkü sayfamızda tüm bilgileri paylaşılan ve tanıtımları gerçekleştirilen pansiyonlar, hizmet kaliteleri ile birlikte her zaman tam not almış ve beğenilen işletmeler olarak görülmektedir. Sayfamızı kullanan ve pansiyon rezervasyonu gerçekleştiren kişiler tarafından yapılan yorumları inceleyebilir ve net olarak karar vermek için pansiyon işletmeleri ile iletişim kurabilirsiniz.

bozcaada uygun pansiyon fiyatları
25 GÖRÜNTÜLEME PAYLAŞ
BOZCAADA OTELLERİ
kalispera otel
Kalispera Otel
2017 yılında misafirlerine kapılarını açan Kalispera Otel merkeze 1 km mesafede yer alıyor.Dikkat çekici mimarisi, odaları ve yemyeşil bahçesi ile Kalispera Otel hakkında bilgi edinmek isterseniz tıklayın.
hera hotel
Hera Hotel
Hera Otel lokasyon olarak Mahallesinde bulunan 4 odalı şirin bir tesislerinden biri olma özelliği vardır .Bozcaada'nın en çok tercih edilen sokağında bulunan Hera Otel sabah kahvaltıları illerde oldukça meşhur. Çoğu doğal ve organik geniş yelpazeli kahvaltısı ile oldukça beğenilmekte.Detaylı bilgiler görsele çift tıklamanız yeterli.
bozcaada en güzel otel
Bozcaada En Güzel Otel
Bozcaada en güzel otel ve konaklama alternatifleri ile kısa kaçamakların, sömestr tatillerinin ve doyasıya yaşanacak bir yaz tatilinin en uygun alternatiflerinden bir tanesidir.
garden ada otel
Garden Ada Otel (Şimdi Açık )
Garden Ada Otel, Bozcaadanın merkezine yaklaşık 600 metre uzaklıkta yer alıyor. Bozcaada Otelleri 'nin en yeni tesisleri arasında bulunan Garden Ada Otel 2016 yılında hizmet vermeye başladı. Tesis hakkında detaylı bilgi, telefon numarası ve fotoğraflarına buradan ulaşabilirsiniz.
Karahan Otel
Bozcaada'da 2009 yılında beri misafirlerini ağırlayan Karahan Otel merkezden 1 km uzaklıkta bulunuyor.8 oda ve toplamda 20 kişi kapasitesi bulunan otelimizin tüm odalarında sigara içilmemesi de çocuklu aileler için bozcaada otelleri arasında önemli bir tercih sebebi.
aral tatil çiftliği
Aral Tatil Çiftliği
Aral Tatil Çiftliği 1999 yılında Türkiye'de Tatil Çiftliği adıyla açılan ilk konaklama yeri olarak dikkat çekmekte ve Bozcaada Otelleri kategorisine girmektedir.Türkiye turizmine yeni bir isim kazandıran Ahmet bey aynı zamanda tatil çiftliği kavramını oluşturan öncü isimlerden.15 dönümlük geniş ve verimli bir arazi üzerine kurulan çiftlikte sabah kahvaltısından restaurantta yiyeceğiniz yemeklere kadar her şey bu çiftlikte üretilmekte.
Yorumlar ( 0 )
Yorum Yazın