Bozcaada Uygun Pansiyon Fiyatları

12 Temmuz 2018 0 YORUM

1-Aile Tatilleri İçin Bozcaada Uygun Pansiyon Fiyatları

Çocuklarınız ve sevdiklerinizle birlikte güzel bir aile tatili yapabilmeniz için Ege Bölgesi’ne yakın konumda bulunan ve yaz aylarının en güzel tercihlerinden biri olan Bozcaada, doğru bir bölge sağlayabilir. Bozcaada, genellikle bağlar içerisinde yer alan ve deniz manzarası ile birlikte eşsiz bir doğaya sahip olan tarihi bölgelerden birini oluşturmaktadır. Ada içerisinde keyifli bir tatil gerçekleştirmeniz için pansiyonlar gibi birçok konaklama işletmesi yer alır. Bu noktada keyifli bir aile tatili için Bozcaada uygun pansiyon fiyatları konusunda sayfamız üzerinden inceleme gerçekleştirerek ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayacak bir pansiyon seçebilirsiniz.

1.1-Apollon Hotel

Apollon’nun Yunancadaki anlamı “gün ışığının parlak tanrısı” anlamındadır. Yunanlılara göre gün ışığının parlak tanrısı olan Apollon kendini güneş ile göstermektedir. Tesis bundan esinlenerek ismini Apollon Otel olarak tanıtmıştır.

Apollon Hotelini detaylı inceleyin.

1.2-İris Otel

İris Otel’in tüm odalarındaki yataklar oldukça geniş ve temiz. Tüm odalarda klima,televizyon saç kurutma makinesi,minibar ve 24 saat sıcak su bulunmakta. Otelin tüm odalarının banyoları da oldukça yeni ve modern.

İris Oteli detaylı inceleyin.

2-Erken Rezervasyonda Bozcaada Uygun Pansiyon Fiyatları

Genellikle çok önceki dönemlerde yani tatilinizden 1 ay veya daha önceki dönemlerde erken rezervasyon sağlayarak, daha uygun fiyatlı pansiyon ve otellerde konaklama sağlayabilirsiniz. Sayfamız, Bozcaada otel ve pansiyon işletmelerinin neredeyse tamamı konusunda paylaşımlarda ve bilgi sunumlarında bulunarak, Bozcaada’da tatil gerçekleştirmek isteyen herkes için avantajlı bir konumda bulunmaktadır. Bu nedenle sayfamızı kullanarak erken rezervasyonda Bozcaada uygun pansiyon fiyatları ile birlikte konaklama rezervasyonu sağlayabilir ve tatilinizi daha ekonomik bir konuma getirebilirsiniz.

2.1-Destina Otel

Destina Otel; genç, dinamik, güler yüzlü ve profesyonel çalışan kadrosuyla keyifli bir Bozcaada tatili geçirmeniz için adanın en gözde mekânlarından biri. Bozcaada tarzını yansıtan, temiz ve ferah odaları ile bir otelden beklenecek tüm konfor sağlanmış. Adanın merkezinde yemyeşil bir bahçeye sahip Destina Otel’de doğa içinde kahvaltı yapmak ise ayrı bir keyif.

Destina Oteli detaylı inceleyin.

Birçok kişi tarafından çok uygun fiyatlara sahip olan konaklama işletmelerinde hizmetlerin yüksek kaliteye ulaşmayacağı tahmin edilirken, uygun Bozcaada pansiyon fiyatları ile alacağınız konaklama hizmetlerinde mutlak olarak kaliteli ve düzeyli bir hizmet alma şansına sahipsiniz. Çünkü sayfamızda tüm bilgileri paylaşılan ve tanıtımları gerçekleştirilen pansiyonlar, hizmet kaliteleri ile birlikte her zaman tam not almış ve beğenilen işletmeler olarak görülmektedir. Sayfamızı kullanan ve pansiyon rezervasyonu gerçekleştiren kişiler tarafından yapılan yorumları inceleyebilir ve net olarak karar vermek için pansiyon işletmeleri ile iletişim kurabilirsiniz.

bozcaada uygun pansiyon fiyatları
22 GÖRÜNTÜLEME PAYLAŞ
BOZCAADA OTELLERİ
Bozcaada Ucuz Otel
Bozcaada Ucuz Otel
Üstelik en ekonomik Bozcaada ucuz otel imkanlarımız sayesinde avantajlı fiyatlar ile konaklamanızı gerçekleştirebilirsiniz.
çanakkale bozcaada
Çanakkale Bozcaada Otel
Sitemizde Çanakkale Bozcaada otelleri için detaylı ve kapsamlı bir arama yapılması mümkün olabilmektedir. Sorun yaşamadan bu alanda en güzel konaklama çözümlerin bulunması sitemizden mümkün olabilir.
arsipel otel
Arşipel Otel
2012 yılında kapılarını misafirlerine açan Bozcaada Otelleri Arşipel , Bozcaada Tekirbahçe mevkiinde denize sıfır bir konumda bulunuyor.Doğayla ve denizle iç içe bir konumda bulunan otelde, sabah kahvaltıları otelin bahçesindeki çardakta ev yapımı reçeller ve doğal üretim bahçe domates, biber vs. ile zengin çeşitlilikle sunuluyor.
tenedion otel
Tenedion Otel
Bozcaada Otelleri arasında bulunan Tenedion Otel Bozcaada merkezinde Türk mahallesinde yer alıyor.İskeleye yaklaşık 250 metre mesafedeki bu oteli merak ediyorsanız hemen tıklayın!
hotel fahri bozcaada
Hotel Fahri
Bozcaada Otelleri arasında yer alan Hotel Fahri Bozcaada’nın tam merkezinde yer almakla birlikte limana 50 metre mesafededir. Feribot ile adaya gelirken tabelasını görebileceğiniz otel kasabanın en büyük arsasının bahçesi içerisinde yer almaktadır.
kalais otel
Kalais Otel
Bozcaada Meryem Ana Kilisesinin bir üst sokağında yer alan otel, 2011 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Kalais Otel, Bozcaada'nın en yeni otellerinden biri olup, hayran kalacağınız ferah ve huzur verici bir iç dizaynı bulunmaktadır.
Yorumlar ( 0 )
Yorum Yazın