Bozcaada Butik Otel Önerisi - Bozcaada Otelleri

Bozcaada Butik Otel Önerisi

17 Temmuz 2018 0 YORUM

1-Yeni Evli Çiftler İçin Bozcaada Butik Otel Önerisi

Yaz aylarının başladığı dönemlerde veya kısa bir süre önce evlenmiş olan yeni çiftler, sakin ve kendilerine özel bir tatil yaşamak için Bozcaada gibi özel bölgeleri tercih edebilirler. Bozcaada gibi tarihi niteliklere sahip olan bölgelerde, genellikle bağ evi gibi yapılara sahip olan kişiler, evlerini özel bir düzenleme ile birlikte butik otellere dönüştürmektedir. Butik oteller, ev içerisindeki birkaç adet odanın nitelikli bir şekilde ve sade bir döşeme ile hazırlandığı ve küçük yapıdaki konaklama işletmeleridir. Bu nedenle yeni evli çiftler için Bozcaada butik otel önerisi konusunda sitemiz üzerinde birçok farklı örnek bulabilir ve bu sakin işletmelerde huzurlu ve keyifli bir tatil sağlayabilirsiniz.

1.1-Hanımeli Oteli

Bozcaada Hanımeli Otel, 2014 yılında adaya yerleşen genç çift işletmecileri ve yaptıkları restorasyon çalışmaları ile adaya merhaba dedi.Turizm sektöründe uzun yıllar çalışmış İNAN ailesi tarafından işletilen Hanımeli Otel, adanın tam merkezinde Türk mahallesinde yer alıyor. Limana yalnızca 30m mesafede, 9 Otel odası, 3 bahçe odası, şirin bahçesi, tadına varamayacağınız kahvaltısı, ulaşım kolaylığı ve güleryüzlü işletmecilik anlayışı ile unutulmaz bir tatil geçirebilmeniz için siz değerli misafirlerini, büyük bir heyecanla bekliyor.

Hanımeli Oteli  detaylı inceleyin.

1.2-Bozcaada Destina Suit Otel

Bozcaada’da Tuzburnu Bekçi Bayırı mevkiinde yer alan 2008 yılından bu yana hizmet veren Bozcaada Destina Suit Otel, 4000 m2 arazi üzerine kurulmuş 9 adet çift kişilik yataklı suit,10 adet çift odalı suit odalardan oluşmaktadır. Otel Bozcaada merkeze uzaklığı yalnızca 1.2 km, Denize uzaklığı ise 250 metredir.

Bozcaada Destina Suit Oteli detaylı inceleyin.

2-Ekonomik Bir Bütçeyle Tatil İçin Bozcaada Butik Otel Önerisi

Düşük bir bütçeye sahip olsanız da güzel ve unutulmaz bir tatil deneyimi yaşamak için Bozcaada bölgesini tercih edebilirsiniz. Çocuklarınız ve eşiniz ile birlikte keyifli bir tatil yaşamak için Bozcaada butik otel önerisi konusunda sayfamızı ziyaret ederek birçok farklı örnek arasından seçim yapabilirsiniz. Bu işletmeler, kesenize uygun bir şekilde uygun fiyat seçenekleri sunarken, özellikle 2018 Kurban Bayramına kadar olan dönemde çok daha ekonomik rezervasyon işlemleri sağlamaktadır.

2.1-Mauna Otel

Bozcaada merkezindeki en eski yerleşim alanlarından biri olan ve günümüze dek o muazzam dokusunu koruyan Rum mahallesinin ortasında. Ada halkıyla iç içe birbirinden güzel rengarenk çiçekler ile sarmaş dolaş evinizin rahatlığını aratmayacak bir ortam.

Mauna Oteli detaylı inceleyin.

Eğer, kurban bayramı döneminde 9 günlük tatili değerlendirmek istiyorsanız veya daha sonraki dönemde sakin bir tatil yapmak istiyorsanız, erken rezervasyon yaptırmanız en avantajlı yöntemdir. Erken rezervasyon için Bozcaada butik otel önerisi konumunda birçok farklı seçenek; konumları, kapasiteleri ve verdikleri hizmetlerle farklılık oluşturabilir. Sitemizde incelediğiniz butik oteller, sağladıkları hizmetler, manzara veya sahip oldukları imkanlarla yapılarını ortaya koyarken, iletişim bilgilerini ve rezervasyon bilgilerini net olarak sağlayabiliyorsunuz.

bozcaada butik otel önerisi
17 GÖRÜNTÜLEME PAYLAŞ
BOZCAADA OTELLERİ
Saklıbahçe Otel
Bozcaada'ya gelip denizi görerek uyanmıyorsanız, bahçesinde oturup denizi görerek kahvaltınızı yapmıyorsanız, Bozcaada'nın tadına varamamışsınız demektedir. 2010 yılında açılan saklıbahçe Bozcaada Otelleri adada denize sıfır yeşilin ve mavinin iç içe olduğu özel bir yer.Bozcaada Otelleri hakkında daha detaylı bilgi edinmek için görsele tıklamanız yeterli!
bozcaada en güzel otel
Bozcaada En Güzel Otel
Bozcaada en güzel otel ve konaklama alternatifleri ile kısa kaçamakların, sömestr tatillerinin ve doyasıya yaşanacak bir yaz tatilinin en uygun alternatiflerinden bir tanesidir.
bozcaada su otel
Bozcaada Su Otel
Bozcaada Su Otel iskeleye birkaç adım mesafede kilisenin hemen yanında yer alıyor. Bozcaada Otelleri arasında en canlı konumunda yer alan tesis hakkında detaylı bilgi, fotoğrafları, telefon numarası ve bütün Bozcaada Otelleri iletişim bilgilerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.
kalais otel
Kalais Otel
Bozcaada Meryem Ana Kilisesinin bir üst sokağında yer alan otel, 2011 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Kalais Otel, Bozcaada'nın en yeni otellerinden biri olup, hayran kalacağınız ferah ve huzur verici bir iç dizaynı bulunmaktadır.
arsipel otel
Arşipel Otel
2012 yılında kapılarını misafirlerine açan Bozcaada Otelleri Arşipel , Bozcaada Tekirbahçe mevkiinde denize sıfır bir konumda bulunuyor.Doğayla ve denizle iç içe bir konumda bulunan otelde, sabah kahvaltıları otelin bahçesindeki çardakta ev yapımı reçeller ve doğal üretim bahçe domates, biber vs. ile zengin çeşitlilikle sunuluyor.
Yorumlar ( 0 )
Yorum Yazın