Bozcaada Butik Otel Önerisi

17 Temmuz 2018 0 YORUM

1-Yeni Evli Çiftler İçin Bozcaada Butik Otel Önerisi

Yaz aylarının başladığı dönemlerde veya kısa bir süre önce evlenmiş olan yeni çiftler, sakin ve kendilerine özel bir tatil yaşamak için Bozcaada gibi özel bölgeleri tercih edebilirler. Bozcaada gibi tarihi niteliklere sahip olan bölgelerde, genellikle bağ evi gibi yapılara sahip olan kişiler, evlerini özel bir düzenleme ile birlikte butik otellere dönüştürmektedir. Butik oteller, ev içerisindeki birkaç adet odanın nitelikli bir şekilde ve sade bir döşeme ile hazırlandığı ve küçük yapıdaki konaklama işletmeleridir. Bu nedenle yeni evli çiftler için Bozcaada butik otel önerisi konusunda sitemiz üzerinde birçok farklı örnek bulabilir ve bu sakin işletmelerde huzurlu ve keyifli bir tatil sağlayabilirsiniz.

1.1-Hanımeli Oteli

Bozcaada Hanımeli Otel, 2014 yılında adaya yerleşen genç çift işletmecileri ve yaptıkları restorasyon çalışmaları ile adaya merhaba dedi.Turizm sektöründe uzun yıllar çalışmış İNAN ailesi tarafından işletilen Hanımeli Otel, adanın tam merkezinde Türk mahallesinde yer alıyor. Limana yalnızca 30m mesafede, 9 Otel odası, 3 bahçe odası, şirin bahçesi, tadına varamayacağınız kahvaltısı, ulaşım kolaylığı ve güleryüzlü işletmecilik anlayışı ile unutulmaz bir tatil geçirebilmeniz için siz değerli misafirlerini, büyük bir heyecanla bekliyor.

Hanımeli Oteli  detaylı inceleyin.

1.2-Bozcaada Destina Suit Otel

Bozcaada’da Tuzburnu Bekçi Bayırı mevkiinde yer alan 2008 yılından bu yana hizmet veren Bozcaada Destina Suit Otel, 4000 m2 arazi üzerine kurulmuş 9 adet çift kişilik yataklı suit,10 adet çift odalı suit odalardan oluşmaktadır. Otel Bozcaada merkeze uzaklığı yalnızca 1.2 km, Denize uzaklığı ise 250 metredir.

Bozcaada Destina Suit Oteli detaylı inceleyin.

2-Ekonomik Bir Bütçeyle Tatil İçin Bozcaada Butik Otel Önerisi

Düşük bir bütçeye sahip olsanız da güzel ve unutulmaz bir tatil deneyimi yaşamak için Bozcaada bölgesini tercih edebilirsiniz. Çocuklarınız ve eşiniz ile birlikte keyifli bir tatil yaşamak için Bozcaada butik otel önerisi konusunda sayfamızı ziyaret ederek birçok farklı örnek arasından seçim yapabilirsiniz. Bu işletmeler, kesenize uygun bir şekilde uygun fiyat seçenekleri sunarken, özellikle 2018 Kurban Bayramına kadar olan dönemde çok daha ekonomik rezervasyon işlemleri sağlamaktadır.

2.1-Mauna Otel

Bozcaada merkezindeki en eski yerleşim alanlarından biri olan ve günümüze dek o muazzam dokusunu koruyan Rum mahallesinin ortasında. Ada halkıyla iç içe birbirinden güzel rengarenk çiçekler ile sarmaş dolaş evinizin rahatlığını aratmayacak bir ortam.

Mauna Oteli detaylı inceleyin.

Eğer, kurban bayramı döneminde 9 günlük tatili değerlendirmek istiyorsanız veya daha sonraki dönemde sakin bir tatil yapmak istiyorsanız, erken rezervasyon yaptırmanız en avantajlı yöntemdir. Erken rezervasyon için Bozcaada butik otel önerisi konumunda birçok farklı seçenek; konumları, kapasiteleri ve verdikleri hizmetlerle farklılık oluşturabilir. Sitemizde incelediğiniz butik oteller, sağladıkları hizmetler, manzara veya sahip oldukları imkanlarla yapılarını ortaya koyarken, iletişim bilgilerini ve rezervasyon bilgilerini net olarak sağlayabiliyorsunuz.

bozcaada butik otel önerisi
21 GÖRÜNTÜLEME PAYLAŞ
BOZCAADA OTELLERİ
Bozcaada Deniz Kenarı Otelleri!
Bozcaada Deniz Kenarı Otelleri!
Bozcaada deniz kenarı otelleri, tatili en güzel en eğlenceli ve en unutulmaz şekilde geçirmeyi hedefleyenlerin aklına ilk gelen yerlerden olan Bozcaada'nın konaklama için sizlere getirdiği gözde mekânlardır.
e2 deniz otel
E2 Deniz Otel
Bozcaada Rum mahallesinde bulunan E2 Otel kale ve deniz manzarası ile size mükemmel bir Bozcaada deneyimi yaşatmak için hazır.Sizde Bozcaada'yı ziyaret etmeye karar verirseniz merkezi konumu ve manzarası ile mutlaka E2 ye uğrayın.Daha detaylı bilgi için resme tıklamanız yeterli.
Bozcaada Destina Suit Otel
Bozcaada’da Tuzburnu Bekçi Bayırı mevkiinde yer alan 2008 yılından bu yana hizmet veren Mira Otel Tatil Apartları, 4000 m2 arazi üzerine kurulmuş 9 adet çift kişilik yataklı suit,10 adet çift odalı suit odalardan oluşmaktadır. Otel Bozcaada merkeze uzaklığı yalnızca 1.2 km, Denize uzaklığı ise 250 metredir.
Bozcaada Apart fiyatları
Bozcaada apart fiyatları ve özellikleri konusunda iyi bir araştırma yapılırsa doğru seçeneğe ulaşabilirsiniz.
çanakkale bozcaada
Çanakkale Bozcaada Otel
Sitemizde Çanakkale Bozcaada otelleri için detaylı ve kapsamlı bir arama yapılması mümkün olabilmektedir. Sorun yaşamadan bu alanda en güzel konaklama çözümlerin bulunması sitemizden mümkün olabilir.
risus butik otel
Risus Butik Otel
Bozcaada merkezde Ünzile teyzenin sıcakkanlılığı ile sizleri bekleyen Risus Butik Otelin konumu iskeleye yürüme 5 dakika mesafede.Deniz ve kale manzaralı odası ve terası bulunan otel siz değerli konuklarını heycanla beklemekte.Bozcaada Otelleri hakkında detaylı bilgi edinmek için hızlıca tıkla!
Bozcaada Antik Otel
Bozcaada Otelleri 'nden olan Bozcaada Antik Otel ada merkezinde rum mahallesinin en canlı sokağında meyhane ve restoranların hemen yanında bulunuyor.Sizde Bozcaada'da zahmetsiz ve konforlu antik tatil keyfi için ilgili görsele tıklayarak detaylı bilgiye ulaşın.
Yorumlar ( 0 )
Yorum Yazın