Bozcaada Deniz Kenarı Otelleri!

20 Şubat 2018 0 YORUM

Bozcaada deniz kenarı otelleri, tatili en güzel en eğlenceli ve en unutulmaz şekilde geçirmeyi hedefleyenlerin aklına ilk gelen yerlerden olan Bozcaada’nın konaklama için sizlere getirdiği gözde mekânlardır. Deniz ile doğanın bir arada sergilediği muhteşem görsellere nazır bir tatil için Bozcaada deniz kenarı otellerine gösterilen rağbet sanılandan daha da fazladır. Büyüklük olarak ikinci ada konumunda olan Bozcaada, deniz, güneş, kum, temiz hava ve huzur faktörlerinin tatilinizde yoğun olabileceği nadir alanlardan biridir. O halde tatil için Bozcaada’yı düşünüp bu konuda nerede konaklamayacağınız konusuna takılı kalmayın.

 

Dikkat Gerektiren Konularıyla Bozcaada Deniz Kenarı Otelleri!

Bozcaada deniz kenarı otelleri arasından kendinize en yakın gördüğünüz otelde kalabilirsiniz. Peki, ya kalacağınız otelin seçiminde nelere dikkat edeceğinizi biliyor musunuz? O halde bu konuda en farklı alternatifleri karşınıza çıkararak sizlere yardımcı olabiliriz. Öyleyse ilk olarak seçiminiz olan otelin kumsalı var mı yok mu sorusunu dikkat edeceğiniz konular arasına ekleyebilirsiniz. Ardından tercihiniz olan otelin internet avantajlarından yararlanmanıza olanak sağlayıp sağlamadığına bakabilirsiniz. Aslına bakılırsa otel hakkında öğrenmek istediğiniz her konu için otelin irtibat numaralarına başvurarak da bilgi alabilirsiniz. Zira bu konuda hangi konularda dikkatlilik göstereceğinizi önceden düşünmeniz yararınıza olacaktır. Tercih edeceğiniz otelin güvenli oluşundan bütçenize ne denli uyum sağladığına kadar ki birçok husus da dikkat edeceğiniz konulardan olacaktır. Öyleyse otel seçiminizde dikkat edeceğiniz konuları artık bildiğinize göre sizlere şimdiden iyi tatiller.

 

Erken Rezervasyonlarla Bozcaada Deniz Kenarı Otelleri!

Bozcaada deniz kenarı otelleri sevdiklerinizle doyasıya geçirebileceğiniz tatil fırsatlarının eksiksizce yanınızda olabilmesi için yardımcınız olmaktadır. Zira bu konuda yoğun ilgi gören oteller için önceden rezervasyon yapmanız istediğiniz otellerde yer bulabilmeniz açısından önemli olacaktır.

Bozcaada Deniz Kenarı Otelleri!
348 GÖRÜNTÜLEME PAYLAŞ
BOZCAADA OTELLERİ
kemerbag 29
Kemerbağ 29
Kral Tenes'in tarihi yolunda bulunan Bozcaada feribot iskelesine beş-on dakika yürüyüş mesafesinde kırlık alandaki Kemerbağ 29 Mini Resort Bozcaada Otelleri, 10 odası ile az sayıda seçkin misafiri sade ve özel ortamında ağırlamaktadır.
aral tatil çiftliği
Aral Tatil Çiftliği
Aral Tatil Çiftliği 1999 yılında Türkiye'de Tatil Çiftliği adıyla açılan ilk konaklama yeri olarak dikkat çekmekte ve Bozcaada Otelleri kategorisine girmektedir.Türkiye turizmine yeni bir isim kazandıran Ahmet bey aynı zamanda tatil çiftliği kavramını oluşturan öncü isimlerden.15 dönümlük geniş ve verimli bir arazi üzerine kurulan çiftlikte sabah kahvaltısından restaurantta yiyeceğiniz yemeklere kadar her şey bu çiftlikte üretilmekte.
Bozcaada Destina Suit Otel
Bozcaada’da Tuzburnu Bekçi Bayırı mevkiinde yer alan 2008 yılından bu yana hizmet veren Mira Otel Tatil Apartları, 4000 m2 arazi üzerine kurulmuş 9 adet çift kişilik yataklı suit,10 adet çift odalı suit odalardan oluşmaktadır. Otel Bozcaada merkeze uzaklığı yalnızca 1.2 km, Denize uzaklığı ise 250 metredir.
aspava otel
Aspava Butik Otel Bozcaada
Aspava Otel 2011 sezonunda hizmete açılmıştır.Bozcaada iskelesi, Bozcaada Kalesi ve Bozcaada merkezi sadece birkaç adım uzaklıkta bulunuyor.Aspava Otel manzarası ve konumu ile en çok tercih edilenler arasında.
oyku otel bozcaada
Öykü Otel Bozcaada
Öykü Otel Bozcaada merkezinde iskelenin hemen sol tarafında yer alıyor.Öykü Otel hakkında detaylı bilgi almak , telefon numarasına ulaşmak için görselde bulunan bağlantıya tıklayabilirsiniz!
tenedion otel
Tenedion Otel
Bozcaada Otelleri arasında bulunan Tenedion Otel Bozcaada merkezinde Türk mahallesinde yer alıyor.İskeleye yaklaşık 250 metre mesafedeki bu oteli merak ediyorsanız hemen tıklayın!
Yorumlar ( 0 )
Yorum Yazın