Bozcaada Deniz Kenarı Otelleri!

20 Şubat 2018 0 YORUM

Bozcaada deniz kenarı otelleri, tatili en güzel en eğlenceli ve en unutulmaz şekilde geçirmeyi hedefleyenlerin aklına ilk gelen yerlerden olan Bozcaada’nın konaklama için sizlere getirdiği gözde mekânlardır. Deniz ile doğanın bir arada sergilediği muhteşem görsellere nazır bir tatil için Bozcaada deniz kenarı otellerine gösterilen rağbet sanılandan daha da fazladır. Büyüklük olarak ikinci ada konumunda olan Bozcaada, deniz, güneş, kum, temiz hava ve huzur faktörlerinin tatilinizde yoğun olabileceği nadir alanlardan biridir. O halde tatil için Bozcaada’yı düşünüp bu konuda nerede konaklamayacağınız konusuna takılı kalmayın.

 

Dikkat Gerektiren Konularıyla Bozcaada Deniz Kenarı Otelleri!

Bozcaada deniz kenarı otelleri arasından kendinize en yakın gördüğünüz otelde kalabilirsiniz. Peki, ya kalacağınız otelin seçiminde nelere dikkat edeceğinizi biliyor musunuz? O halde bu konuda en farklı alternatifleri karşınıza çıkararak sizlere yardımcı olabiliriz. Öyleyse ilk olarak seçiminiz olan otelin kumsalı var mı yok mu sorusunu dikkat edeceğiniz konular arasına ekleyebilirsiniz. Ardından tercihiniz olan otelin internet avantajlarından yararlanmanıza olanak sağlayıp sağlamadığına bakabilirsiniz. Aslına bakılırsa otel hakkında öğrenmek istediğiniz her konu için otelin irtibat numaralarına başvurarak da bilgi alabilirsiniz. Zira bu konuda hangi konularda dikkatlilik göstereceğinizi önceden düşünmeniz yararınıza olacaktır. Tercih edeceğiniz otelin güvenli oluşundan bütçenize ne denli uyum sağladığına kadar ki birçok husus da dikkat edeceğiniz konulardan olacaktır. Öyleyse otel seçiminizde dikkat edeceğiniz konuları artık bildiğinize göre sizlere şimdiden iyi tatiller.

 

Erken Rezervasyonlarla Bozcaada Deniz Kenarı Otelleri!

Bozcaada deniz kenarı otelleri sevdiklerinizle doyasıya geçirebileceğiniz tatil fırsatlarının eksiksizce yanınızda olabilmesi için yardımcınız olmaktadır. Zira bu konuda yoğun ilgi gören oteller için önceden rezervasyon yapmanız istediğiniz otellerde yer bulabilmeniz açısından önemli olacaktır.

79 GÖRÜNTÜLEME PAYLAŞ

BOZCAADA OTELLERİ

aspava otel
Aspava Otel
Aspava Otel 2011 sezonunda hizmete açılmıştır.Bozcaada iskelesi, Bozcaada Kalesi ve Bozcaada merkezi sadece birkaç adım uzaklıkta bulunuyor.Aspava Otel manzarası ve konumu ile en çok tercih edilenler arasında.
armutlu otel
Armutlu Otel
Bozcaada merkeze 1,5 km uzaklıkta bulunan, kuş cıvıltıları, üzüm bağları içerisinde keyifli ve huzurlu tatil için her şey düşünülmüş Armutlu Otel 16 oda ve 44 yatak kapasitelidir.
Bozcaada Antik Otel
Bozcaada Antik Otel ada merkezinde rum mahallesinin en canlı sokağında meyhane ve restoranların hemen yanında bulunuyor.Sizde Bozcaada'da zahmetsiz ve konforlu antik tatil keyfi için ilgili görsele tıklayarak detaylı bilgiye ulaşın.
Mavi Beyaz Konukevi
Bozcaada limanında 7 yıldır hizmet vermekte olan özel bir tesis.Denize hakim bir konumda bulunan Mavi Beyaz Konukevi hemen altında aynı isimle bulunan restaurant sahipleri tarafından işletiliyor.
krasi otel bozcaada resim
Krasi Otel Bozcaada
Krasi Otel Bozcaada feribot iskelesine yürüme mesafesinde ve hemen yanıbaşında bulunmakta.Geniş ve deniz manzaralı odaları ile lezzetli yemeklerin bulunduğu restaurantı ile Krasi Otele mutlaka uğrayın.Daha detaylı bilgi almak için üst kısımdaki görselin üzerine iki defa tıkla!
necdet kaptan konukevi
Necdet Kaptan Konukevi
Necdet Kaptan Konukevi Bozcaada Kalesi'nin hemen arka sokağında yer alıyor.Bozcaada'nın en yeni ve en konforlu tesislerinden Necdet Kaptan Konukevi ile ilgili ayrıntıları öğrenmek için acele et tıkla!
Yorumlar ( 0 )
Yorum Yazın