Bozcaada Kalınacak Yer Tavsiye

25 Nisan 2018 0 YORUM

1-Bozcaada Kalınacak Yer Tavsiye

Bozcaada Kalınacak Yer Tavsiye listesini aşağıda bulabilirsiniz. Siz değerli misafirlerimiz için belirlediğimiz listemizde bir çok otel ve tatil köyü yer almaktadır.

1.1-Çapraz Tatil Köyü

Adanın özgün mimarisine atıfta bulunarak, modern bir anlayışla tasarlanmış Çapraz Tatil Köyü yani Çapraz Otel  1996 yılında hizmete girmiştir. Çapraz Resort Hotel ismini eşiz koyunda dalgaların sahile çapraz olarak vurmasından ve farklı yönde esen rüzgarların bu koyda kucaklaşmasından almıştır.Çapraz Otel Bozcaada’ya ilk adım atmanızdan çıkışınıza kadar mükemmel bir tatil deneyimi yaşamaya hazır olun.

Çapraz Tatil Köyü  detaylı inceleyin.

1.2-İris Otel

Aile işletmecileri tarafından işletilmekte olan otel 2012 yılından beri özenli bir şekilde bakılmış ve yenilenmiş. Oteldeki tüm yataklar el işi ahşap oyması şeklinde bizzat otel işletmecisi Çetin Bey tarafından yapılmış. Bu yataklara yattığınızda kendinizi evinizde gibi hissetmeniz mümkün.

Bozcaada K Oteli detaylı inceleyin.

2-Bozcaada Bağ Evi Tavsiye ve Kemerbağ

Bozcaada kalınacak yer tavsiye fikirleri almak isteyenlerin en fazla başvurmuş olduğu bilgi sitesi olarak Bozcaada’da misafir olmanızı mutlaka öneriyoruz. Dar sokakları, birbirinden leziz yemekleri, şarabı ve eğlence mekânları ile adeta ruhunuzu dinlendireceksiniz. Bozcaada otelleri özellikle Bozcaada’nın mimari yapısına uygun düzeyde dizayn edilmiş, temiz, müşteri memnuniyetine önem veren konaklama yerlerinden en fazla tercih edilenidir. Aynı zamanda Bozcaada tatil çiftlikleri ve bağ evleri ile de tatile farklı bir huzur getiriyor. Buralarda konaklayarak hem tatilinizin, hem denizin hem de yeşilliğin keyfini doyasıya çıkartabilirsiniz. Bozcaada’da yer alan pansiyonlar aile işletmesi olduğundan dolayı, hem temiz hem de samimi olduğundan dolayı kendinizi evinizde gibi hissetmeniz kaçınılmaz olmaktadır.

2.1-Krasi Otel

Bozcaada feribot iskelesinin hemen yanında bulunan ”Krasi Otel” feribot iskelesine 2 dakika yürüyüş mesafesinde.Feribottan Bozcaada’ya yaklaşırken hemen sol tarafınızda Krasi oteli ve restaurantını görmeniz mümkün.

Krasi Oteli detaylı inceleyin.

Bozcaada kalınacak yer tavsiye gördüğünüz gibi bol seçenekli olduğundan dolayı seçim yapmanız zorlanabilir. Temizlik ve hizmet kalitesi bakımından sizlere tanıtımını yaptığımız tüm işletmeler güvenli işletmelerdir. Hepsinin ulaşım bakımından Bozcaada’nın önemli yerlerine mesafesi aynı eşitlikte bulunduğundan dolayı kişisel tercihlerinizi de göz önünde bulundurarak seçiminizi otelden, pansiyondan, bağ evinden veya tatil çiftliklerinden yana kullanabilirsiniz. Hepsi hakkında ayrıntılı bilgileri ve tavsiye yazılarını sitemizde bulabilirsiniz.

Bozcaada Kalınacak Yer Tavsiye
180 GÖRÜNTÜLEME PAYLAŞ
BOZCAADA OTELLERİ
hotel fahri bozcaada
Hotel Fahri
Bozcaada Otelleri arasında yer alan Hotel Fahri Bozcaada’nın tam merkezinde yer almakla birlikte limana 50 metre mesafededir. Feribot ile adaya gelirken tabelasını görebileceğiniz otel kasabanın en büyük arsasının bahçesi içerisinde yer almaktadır.
Şonef House Otel
Otel, tarihin ve kültürün yok edilme zihniyetine direnen, her şeye rağmen güzelliklerin, bu toprakların kadim değerlerinin, özel detayların önemini bilenlere mutluluk verecek antikalarla dekore edildi. Gül-Kosta Şonef çiftinin mükemmeliyetçiliğini her detayda hissedebileceğiniz Bozcaada Otelleri arasında bulunan bu otel, Bozcaada'nın gerçek ruhunu misafirlerine yaşatmayı hedefliyor.
le mansion otel
Le Mansion Otel
Le Mansion Otel Bozcaada'da yeni işletmecileri ile hizmet vermekte.Yenilenen yüzüyle Le Mansion Otel Bozcaada'da bulunmayan pek çok şeyi siz değerli misafirlerimize sunmakta.Le Mansion hakkında tüm detayları öğrenmek istiyorsanız tıklayın.
Bozcaada Destina Suit Otel
Bozcaada’da Tuzburnu Bekçi Bayırı mevkiinde yer alan 2008 yılından bu yana hizmet veren Mira Otel Tatil Apartları, 4000 m2 arazi üzerine kurulmuş 9 adet çift kişilik yataklı suit,10 adet çift odalı suit odalardan oluşmaktadır. Otel Bozcaada merkeze uzaklığı yalnızca 1.2 km, Denize uzaklığı ise 250 metredir.
Saklıbahçe Otel
Bozcaada'ya gelip denizi görerek uyanmıyorsanız, bahçesinde oturup denizi görerek kahvaltınızı yapmıyorsanız, Bozcaada'nın tadına varamamışsınız demektedir. 2010 yılında açılan saklıbahçe Bozcaada Otelleri adada denize sıfır yeşilin ve mavinin iç içe olduğu özel bir yer.Bozcaada Otelleri hakkında daha detaylı bilgi edinmek için görsele tıklamanız yeterli!
adamarin otel
Adamarin Otel Bozcaada
Adamarin Otel Bozcaada feribot iskelesine sadece 2 dakika yürüme mesafesinde bulunmakta.Feribotla Bozcaada'ya yaklaştığınızda hemen sol tarafta oteli görmeniz mümkün.Deniz manzaralı odaları ve restaurantı ile size kusursuz hizmeti sunan Adamarin Otel hakkında detaylı bilgiler ve fotoğraflar için resmin üzerine iki defa tıklamanız yeterli.
Yorumlar ( 0 )
Yorum Yazın