Bozcaada Kalınacak Yer Tavsiye

25 Nisan 2018 0 YORUM

1-Bozcaada Kalınacak Yer Tavsiye

Bozcaada Kalınacak Yer Tavsiye listesini aşağıda bulabilirsiniz. Siz değerli misafirlerimiz için belirlediğimiz listemizde bir çok otel ve tatil köyü yer almaktadır.

1.1-Çapraz Tatil Köyü

Adanın özgün mimarisine atıfta bulunarak, modern bir anlayışla tasarlanmış Çapraz Tatil Köyü yani Çapraz Otel  1996 yılında hizmete girmiştir. Çapraz Resort Hotel ismini eşiz koyunda dalgaların sahile çapraz olarak vurmasından ve farklı yönde esen rüzgarların bu koyda kucaklaşmasından almıştır.Çapraz Otel Bozcaada’ya ilk adım atmanızdan çıkışınıza kadar mükemmel bir tatil deneyimi yaşamaya hazır olun.

Çapraz Tatil Köyü  detaylı inceleyin.

1.2-İris Otel

Aile işletmecileri tarafından işletilmekte olan otel 2012 yılından beri özenli bir şekilde bakılmış ve yenilenmiş. Oteldeki tüm yataklar el işi ahşap oyması şeklinde bizzat otel işletmecisi Çetin Bey tarafından yapılmış. Bu yataklara yattığınızda kendinizi evinizde gibi hissetmeniz mümkün.

Bozcaada K Oteli detaylı inceleyin.

2-Bozcaada Bağ Evi Tavsiye ve Kemerbağ

Bozcaada kalınacak yer tavsiye fikirleri almak isteyenlerin en fazla başvurmuş olduğu bilgi sitesi olarak Bozcaada’da misafir olmanızı mutlaka öneriyoruz. Dar sokakları, birbirinden leziz yemekleri, şarabı ve eğlence mekânları ile adeta ruhunuzu dinlendireceksiniz. Bozcaada otelleri özellikle Bozcaada’nın mimari yapısına uygun düzeyde dizayn edilmiş, temiz, müşteri memnuniyetine önem veren konaklama yerlerinden en fazla tercih edilenidir. Aynı zamanda Bozcaada tatil çiftlikleri ve bağ evleri ile de tatile farklı bir huzur getiriyor. Buralarda konaklayarak hem tatilinizin, hem denizin hem de yeşilliğin keyfini doyasıya çıkartabilirsiniz. Bozcaada’da yer alan pansiyonlar aile işletmesi olduğundan dolayı, hem temiz hem de samimi olduğundan dolayı kendinizi evinizde gibi hissetmeniz kaçınılmaz olmaktadır.

2.1-Krasi Otel

Bozcaada feribot iskelesinin hemen yanında bulunan ”Krasi Otel” feribot iskelesine 2 dakika yürüyüş mesafesinde.Feribottan Bozcaada’ya yaklaşırken hemen sol tarafınızda Krasi oteli ve restaurantını görmeniz mümkün.

Krasi Oteli detaylı inceleyin.

Bozcaada kalınacak yer tavsiye gördüğünüz gibi bol seçenekli olduğundan dolayı seçim yapmanız zorlanabilir. Temizlik ve hizmet kalitesi bakımından sizlere tanıtımını yaptığımız tüm işletmeler güvenli işletmelerdir. Hepsinin ulaşım bakımından Bozcaada’nın önemli yerlerine mesafesi aynı eşitlikte bulunduğundan dolayı kişisel tercihlerinizi de göz önünde bulundurarak seçiminizi otelden, pansiyondan, bağ evinden veya tatil çiftliklerinden yana kullanabilirsiniz. Hepsi hakkında ayrıntılı bilgileri ve tavsiye yazılarını sitemizde bulabilirsiniz.

Bozcaada Kalınacak Yer Tavsiye
164 GÖRÜNTÜLEME PAYLAŞ
BOZCAADA OTELLERİ
Panorama Butik Otel
Panorama Butik konseptli Otel, Ada merkezinin hemen üzerinde yer almakta olup, İsmini aldığı eşsiz bir panoramik manzaraya sahiptir. Özenle hazırlanmış harika dekora sahip odaların tümü deniz görmektedir. Otel adalı bir çift tarafından işletilmektedir.
apollon hotel
Apollon Hotel
Apollon Otel, Bozcaada Otelleri arasında merkezde yer alan otellerden biri.Türk mahallesinde bulunan Apollon Hotel iskeleye yürüyerek birkaç dakika uzaklıkta. Apollon Otel telefon bilgileri ve fotoğrafları bu sayfada bulabilirsiniz.
ada olympos
Ada Olympos Otel
Ada Olympos Otel, Bozcaada'nın Türk mahallesinde yer alan 4 odalı ufak bir konaklama yeridir.Ada'ya tepeden bakan konumu ve merkeze yakınlığının haricinde geniş odaları ile de tercih sebebi olabilecek Bozcaada Otelleri arasına girmiştir.
kemerbag 29
Kemerbağ 29
Kral Tenes'in tarihi yolunda bulunan Bozcaada feribot iskelesine beş-on dakika yürüyüş mesafesinde kırlık alandaki Kemerbağ 29 Mini Resort Bozcaada Otelleri, 10 odası ile az sayıda seçkin misafiri sade ve özel ortamında ağırlamaktadır.
oyku otel bozcaada
Öykü Otel Bozcaada
Öykü Otel Bozcaada merkezinde iskelenin hemen sol tarafında yer alıyor.Öykü Otel hakkında detaylı bilgi almak , telefon numarasına ulaşmak için görselde bulunan bağlantıya tıklayabilirsiniz!
kalispera otel
Kalispera Otel
2017 yılında misafirlerine kapılarını açan Kalispera Otel merkeze 1 km mesafede yer alıyor.Dikkat çekici mimarisi, odaları ve yemyeşil bahçesi ile Kalispera Otel hakkında bilgi edinmek isterseniz tıklayın.
Yorumlar ( 0 )
Yorum Yazın