Bozcaada Konaklama Rehberi

2 Mayıs 2018 0 YORUM

1-Güvenilir Bozcaada Konaklama Rehberi

Bozcaada, ülkemizin yerli yabancı en çok turist çeken yerlerinden biri… Hal böyle olunca konu Bozcaada’da konaklamak olduğunda ziyaretçilerin karşısına birçok seçenek çıkıyor. Ancak bunların içinden güvenilir ve kaliteli olanları bulabilmek için uzun araştırmalar yapmak gerekebiliyor. İşte bizim sunduğumuz Bozcaada konaklama rehberi de tam olarak sizleri bu uzun araştırmalardan kurtarmak için var! Siz de sitemize girerek Bozcaada’da istediğiniz özelliklerde bir konaklama yerini birkaç dakika içinde kolayca bulabilirsiniz!

1.1-Ergin Pansiyon Ve Butik Otel

Ergin Pansiyon ve Butik Otel Bozcaada’nın tam merkezinde yer alan bir otel.Pansiyon adıyla anılmasına rağmen otel dememizin elbette bir nedeni var.Gerek konumu gerek odaların dizaynı butik otel tarzını tam olarak yansıtmakta.Odalar ve banyolar özel olarak zevkle dizayn edilmiş durumda.

Geniş ve ferah odaları  ada ruhunu yansıtan estetiği ile dikkat çekmekte. Toplam 4 binadan oluşan Ergin Pansiyon ve Butik Otel’in toplamda 16 odası bulunmakta. Odaların bir çoğu deniz manzaralı. Bu odaların 2 tanesi suit oda.Ayrıca çatıda bulunan teras sizlere kale ve tertemiz bir deniz manzarasını sunmakta.

Ergin Pansiyon ve Butik Oteli detaylı inceleyin.

1.2-Şonef House Otel

Şonef House Otel Gül-Kosta Şonef çiftinin Bozcaada’nın tam merkezinde,odaları deniz ve kale manzaralı, yok edilmeye göz yumulmuş 200 yıllık tarihi şarap fabrikasını yeniden hayata geçirerek 2014 yılında hizmete başlattığı modern bir geceleme birimidir.
Otel, tarihin ve kültürün yok edilme zihniyetine direnen, her şeye rağmen güzelliklerin, bu toprakların kadim değerlerinin, özel detayların önemini bilenlere mutluluk verecek antikalarla dekore edildi. Gül-Kosta Şonef çiftinin mükemmeliyetçiliğini her detayda hissedebileceğiniz bu otel, Bozcaada’nın gerçek ruhunu misafirlerine yaşatmayı hedefliyor.

Şonef House Oteli detaylı inceleyin.

2-Aileler İçin Bozcaada Konaklama Rehberi 

Oluşturduğumuz Bozcaada konaklama rehberi, sizlere hem kaliteli hem de güvenli seçenekler sunuyor. Sitemizde size önerilen otel ya da konutlardan rezervasyon yaptırmanız da mümkün. Üstelik bunları kendiniz de kontrol edebilesiniz diye ilgili yerlerin iletişim bilgileri de sitemizde mevcut. Siz de rahatça tatilinizi yapmak ve Bozcaada’da güvenilir bir yerde konaklamak için araştırmanızı sitemizden çok daha kısa sürede yapabilirsiniz.

2.1-Ada Bacchus Otel

Bozcaada’da bulunan Ada Bacchus 2002 yılında Ahmet Bey’in kendi çalışma ve emeği ile kurulmuştur.Mimarisinde her ayrıntıya özenle değinilen otelimizin duvar taşları tarihi Rum evlerinin taşları ile oluşturulmuştur.Dağ ve deniz manzarası ile harmanlanan muhteşem doğası otelimizin en dikkat çeken özelliklerindendir.Tarihi ve doğayı buluşturan kamelyalarda siz de stresinizden uzaklaşıp, dinlenmek için kendinize zaman ayırabilirsiniz.

Ada Bacchus Oteli detaylı inceleyin.

Sitemizde Bozcaada için sunmaya çalıştığımız önerilerin herkese hitap etmesine özen gösteriyoruz. Bu sebeple elbette aileler için uygun önerilerimiz de var. Siz de sitemizdeki Bozcaada konaklama rehberi ile size ve ailenize en uygun konaklama yerlerini kolayca öğrenebilirsiniz. Üstelik sitemizde Bozcaada ile ilgili başka birçok bilgiye de ulaşabilir, haritalar ve gezilecek yerleri görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede bu bilgiler ile kalacağınız yerin konumunu karşılaştırarak size uygun olup olmadığına karar verebilirsiniz.

Üstelik sitemizden yalnızca Bozcaada’ya gitmeden önce değil, Bozcaada’da da gerek plajlar gerek restoranlar hakkında bilgi almak için de yararlanabilir, daha önce Bozcaada’da bulunmuş kişilerin önerilerini okuyabilirsiniz. Siz de size tatilinizin her noktasında yardımcı olacak sitemiz sayesinde ihtiyaç duyacağınız tüm bilgilere tek tık ile kolayca ve hızla ulaşabilirsiniz.

68 GÖRÜNTÜLEME PAYLAŞ
BOZCAADA OTELLERİ
anatolia otel
Anatolia Otel
Bozcaada Poyraz Limanı Bölgesinde yer alan Anatolia Otel, Bozcaada Merkeze 1,5 km uzaklıktadır.Geniş ve yemyeşil bir bahçe içerisinde konumlanmıştır.Denize ise yaklaşık 300 metre mesafede bulunmaktadır. Bozcaada Otelleri ve Anatolia Otel hakkında bilgi için görsele tıklamanız yeterli!
Bozcaada Deniz Kenarı Otelleri!
Bozcaada Deniz Kenarı Otelleri!
Bozcaada deniz kenarı otelleri, tatili en güzel en eğlenceli ve en unutulmaz şekilde geçirmeyi hedefleyenlerin aklına ilk gelen yerlerden olan Bozcaada'nın konaklama için sizlere getirdiği gözde mekânlardır.
en iyi bozcaada otelleri
En İyi Bozcaada Otelleri
Bozcaada’da denizde düzenlenen aktivitelerden yararlanmak için sitemizde bulunan en iyi bozcaada otelleri alternatifleri arasında tercih yapabilirsiniz.
aspava otel
Aspava Butik Otel Bozcaada
Aspava Otel 2011 sezonunda hizmete açılmıştır.Bozcaada iskelesi, Bozcaada Kalesi ve Bozcaada merkezi sadece birkaç adım uzaklıkta bulunuyor.Aspava Otel manzarası ve konumu ile en çok tercih edilenler arasında.
hill butik otel
Hill Butik Otel
Hill Butik Otelin konumu merkeze ve iskeleye birkaç dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor.Tesis ile ilgili bütün ayrıntıları ve Bozcaada Otelleri hakkında her şeyi öğrenmek için bizimle sitemizdeki kanallardan iletişime geçebilirsiniz ya da görsele bir kez tıklayabilirsiniz!
Ada Bacchus Otel
Bozcaada Otelleri arasında bulunan Ada Bacchus 2002 yılında Ahmet Bey'in kendi çalışma ve emeği ile kurulmuştur. Mimarisinde her ayrıntıya özenle değinilen otelimizin duvar taşları tarihi Rum evlerinin taşları ile oluşturulmuştur. Bozcaada Otelleri arasından dağ ve deniz manzarası ile harmanlanan muhteşem doğası otelimizin en dikkat çeken özelliklerindendir.
armutlu otel
Armutlu Otel
Bozcaada merkeze 1,5 km uzaklıkta bulunan, kuş cıvıltıları, üzüm bağları içerisinde keyifli ve huzurlu tatil için her şey düşünülmüş Bozcaada Otelleri arasında yer alan Armutlu Otel 16 oda ve 44 yatak kapasitelidir.
mauna otel manzara
Mauna Otel
Mauna Otel merkezde ve en canlı sokaklardan birinde yer alıyor.Bozcaada Meryem Ana Kilisesi yakınındaki yerinde yeni işletmecisi Ayşin hanım sizleri ağırlıyor.Otel fiyatları Oda + kahvaltı şeklinde olup, ödemenizi kredi kartıyla da yapabilirsiniz.
Yorumlar ( 0 )
Yorum Yazın