Bozcaada Konaklama Rehberi

2 Mayıs 2018 0 YORUM

1-Güvenilir Bozcaada Konaklama Rehberi

Bozcaada, ülkemizin yerli yabancı en çok turist çeken yerlerinden biri… Hal böyle olunca konu Bozcaada’da konaklamak olduğunda ziyaretçilerin karşısına birçok seçenek çıkıyor. Ancak bunların içinden güvenilir ve kaliteli olanları bulabilmek için uzun araştırmalar yapmak gerekebiliyor. İşte bizim sunduğumuz Bozcaada konaklama rehberi de tam olarak sizleri bu uzun araştırmalardan kurtarmak için var! Siz de sitemize girerek Bozcaada’da istediğiniz özelliklerde bir konaklama yerini birkaç dakika içinde kolayca bulabilirsiniz!

1.1-Ergin Pansiyon Ve Butik Otel

Ergin Pansiyon ve Butik Otel Bozcaada’nın tam merkezinde yer alan bir otel.Pansiyon adıyla anılmasına rağmen otel dememizin elbette bir nedeni var.Gerek konumu gerek odaların dizaynı butik otel tarzını tam olarak yansıtmakta.Odalar ve banyolar özel olarak zevkle dizayn edilmiş durumda.

Geniş ve ferah odaları  ada ruhunu yansıtan estetiği ile dikkat çekmekte. Toplam 4 binadan oluşan Ergin Pansiyon ve Butik Otel’in toplamda 16 odası bulunmakta. Odaların bir çoğu deniz manzaralı. Bu odaların 2 tanesi suit oda.Ayrıca çatıda bulunan teras sizlere kale ve tertemiz bir deniz manzarasını sunmakta.

Ergin Pansiyon ve Butik Oteli detaylı inceleyin.

1.2-Şonef House Otel

Şonef House Otel Gül-Kosta Şonef çiftinin Bozcaada’nın tam merkezinde,odaları deniz ve kale manzaralı, yok edilmeye göz yumulmuş 200 yıllık tarihi şarap fabrikasını yeniden hayata geçirerek 2014 yılında hizmete başlattığı modern bir geceleme birimidir.
Otel, tarihin ve kültürün yok edilme zihniyetine direnen, her şeye rağmen güzelliklerin, bu toprakların kadim değerlerinin, özel detayların önemini bilenlere mutluluk verecek antikalarla dekore edildi. Gül-Kosta Şonef çiftinin mükemmeliyetçiliğini her detayda hissedebileceğiniz bu otel, Bozcaada’nın gerçek ruhunu misafirlerine yaşatmayı hedefliyor.

Şonef House Oteli detaylı inceleyin.

2-Aileler İçin Bozcaada Konaklama Rehberi 

Oluşturduğumuz Bozcaada konaklama rehberi, sizlere hem kaliteli hem de güvenli seçenekler sunuyor. Sitemizde size önerilen otel ya da konutlardan rezervasyon yaptırmanız da mümkün. Üstelik bunları kendiniz de kontrol edebilesiniz diye ilgili yerlerin iletişim bilgileri de sitemizde mevcut. Siz de rahatça tatilinizi yapmak ve Bozcaada’da güvenilir bir yerde konaklamak için araştırmanızı sitemizden çok daha kısa sürede yapabilirsiniz.

2.1-Ada Bacchus Otel

Bozcaada’da bulunan Ada Bacchus 2002 yılında Ahmet Bey’in kendi çalışma ve emeği ile kurulmuştur.Mimarisinde her ayrıntıya özenle değinilen otelimizin duvar taşları tarihi Rum evlerinin taşları ile oluşturulmuştur.Dağ ve deniz manzarası ile harmanlanan muhteşem doğası otelimizin en dikkat çeken özelliklerindendir.Tarihi ve doğayı buluşturan kamelyalarda siz de stresinizden uzaklaşıp, dinlenmek için kendinize zaman ayırabilirsiniz.

Ada Bacchus Oteli detaylı inceleyin.

Sitemizde Bozcaada için sunmaya çalıştığımız önerilerin herkese hitap etmesine özen gösteriyoruz. Bu sebeple elbette aileler için uygun önerilerimiz de var. Siz de sitemizdeki Bozcaada konaklama rehberi ile size ve ailenize en uygun konaklama yerlerini kolayca öğrenebilirsiniz. Üstelik sitemizde Bozcaada ile ilgili başka birçok bilgiye de ulaşabilir, haritalar ve gezilecek yerleri görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede bu bilgiler ile kalacağınız yerin konumunu karşılaştırarak size uygun olup olmadığına karar verebilirsiniz.

Üstelik sitemizden yalnızca Bozcaada’ya gitmeden önce değil, Bozcaada’da da gerek plajlar gerek restoranlar hakkında bilgi almak için de yararlanabilir, daha önce Bozcaada’da bulunmuş kişilerin önerilerini okuyabilirsiniz. Siz de size tatilinizin her noktasında yardımcı olacak sitemiz sayesinde ihtiyaç duyacağınız tüm bilgilere tek tık ile kolayca ve hızla ulaşabilirsiniz.

162 GÖRÜNTÜLEME PAYLAŞ
BOZCAADA OTELLERİ
kalispera otel
Kalispera Otel
2017 yılında misafirlerine kapılarını açan Kalispera Otel merkeze 1 km mesafede yer alıyor.Dikkat çekici mimarisi, odaları ve yemyeşil bahçesi ile Kalispera Otel hakkında bilgi edinmek isterseniz tıklayın.
hera hotel
Hera Hotel
Hera Otel lokasyon olarak Mahallesinde bulunan 4 odalı şirin bir tesislerinden biri olma özelliği vardır .Bozcaada'nın en çok tercih edilen sokağında bulunan Hera Otel sabah kahvaltıları illerde oldukça meşhur. Çoğu doğal ve organik geniş yelpazeli kahvaltısı ile oldukça beğenilmekte.Detaylı bilgiler görsele çift tıklamanız yeterli.
Destina Otel
Destina Otel; genç, dinamik, güler yüzlü ve profesyonel çalışan kadrosuyla keyifli bir Bozcaada Otelleri tatili geçirmeniz için adanın en gözde mekânlarından biri. Bozcaada Otelleri tarzını yansıtan, temiz ve ferah odaları ile bir otelden beklenecek tüm konfor sağlanmış. Adanın merkezinde yemyeşil bir bahçeye sahip Destina Otel’de doğa içinde kahvaltı yapmak ise ayrı bir keyif.
aral tatil çiftliği
Aral Tatil Çiftliği
Aral Tatil Çiftliği 1999 yılında Türkiye'de Tatil Çiftliği adıyla açılan ilk konaklama yeri olarak dikkat çekmekte ve Bozcaada Otelleri kategorisine girmektedir.Türkiye turizmine yeni bir isim kazandıran Ahmet bey aynı zamanda tatil çiftliği kavramını oluşturan öncü isimlerden.15 dönümlük geniş ve verimli bir arazi üzerine kurulan çiftlikte sabah kahvaltısından restaurantta yiyeceğiniz yemeklere kadar her şey bu çiftlikte üretilmekte.
ada olympos
Ada Olympos Otel
Ada Olympos Otel, Bozcaada'nın Türk mahallesinde yer alan 4 odalı ufak bir konaklama yeridir.Ada'ya tepeden bakan konumu ve merkeze yakınlığının haricinde geniş odaları ile de tercih sebebi olabilecek Bozcaada Otelleri arasına girmiştir.
Bozcaada Destina Suit Otel
Bozcaada’da Tuzburnu Bekçi Bayırı mevkiinde yer alan 2008 yılından bu yana hizmet veren Mira Otel Tatil Apartları, 4000 m2 arazi üzerine kurulmuş 9 adet çift kişilik yataklı suit,10 adet çift odalı suit odalardan oluşmaktadır. Otel Bozcaada merkeze uzaklığı yalnızca 1.2 km, Denize uzaklığı ise 250 metredir.
Yorumlar ( 0 )
Yorum Yazın