Bozcaada Bağ Evleri Konaklama

19 Şubat 2018 0 YORUM

Ülkemizin üçüncü büyük adalarından olan Bozcaada, aynı zamanda Çanakkale’ye bağlı ilçe olarak bilinmektedir. Söz konusu olan bölge için tatil planları yapmakta olan ailelerin sayısı oldukça fazla olmakta ve kişiler arasında genel olarak Bozcaada bağ evleri konaklama arama ihtiyacı hissedilmektedir. Son yıllarda giderek artmakta olan bilgisayar ve internet kullanımı sayesinde, bahsi geçen bağ evlerinin internet üzerinden bulunması için sunduğumuz hizmetlerde, bölgedeki en uygun ve en kullanışlı bağ evleri yer almaktadır. İşinin ehli ve profesyonel ekibimiz ile sunulan hizmetlerde, bölgeye en yakın evler tanıtılmaktadır.

Estetik Görünümlü Bozcaada Bağ Evleri Konaklama Listesi

Kişiler için en uygun fiyatlı olan Bozcaada bağ evleri konaklama yapılarını, sanal ortam üzerinden sizlere kesintisiz olarak sunmaktayız. Çeşitli özelliklerde yer almakta olan yapılar kimi zaman merkeze yakın, kimi zaman ise merkeze biraz uzak olarak inşa edilmiş ve sakin ortamlarda huzurlu tatil geçirilmek için en uygun alanlar olarak belirlenmiştir. Site adresimiz üzerinden sunulmuş olan bağ evlerinin listesi ise şu şekilde yer almaktadır;

  • Karna Otel Ve Bağ Evi
  • Bağbadem Bağ Evi
  • Casa Mini Bozcaada
  • Tenedos Tatil Odaları
  • Kemerbağ 29

Bozcaada Bağ Evleri Konaklama İçin Sunulan Fiyat Seçenekleri

Genel olarak doğal yapılara uygun olma özelliği ile sunulan Bozcaada bağ evleri konaklama yapıları, özellikle ses ve gürültüden uzaklaşmak ve huzurlu tatil yapmak isteyen aileler için avantaj sağlamaktadır. Son yıllarda giderek tercih edilmekte olan bağ evleri, odaları ve konumlarına göre farklı fiyatlar üzerinden sunulmaktadır. Site adresimiz üzerinden bahsi geçen yapılara ulaşabilir ve fiyat seçenekleri hakkında daha geniş ve detaylı bilgilere istediğiniz zaman erişebilirsiniz.

77 GÖRÜNTÜLEME PAYLAŞ

BOZCAADA OTELLERİ

ada olympos
Ada Olympos Otel
Ada Olympos Otel, Bozcaada'nun Türk mahallesinde yer alan 4 odalı ufak bir konaklama yeridir.Ada'ya tepeden bakan konumu ve merkeze yakınlığının haricinde geniş odaları ile de tercih sebebi olabilecek yepyeni otel.
arsipel otel
Arşipel Otel
2012 yılında kapılarını misafirlerine açan Arşipel Otel, Bozcaada Tekirbahçe mevkiinde denize sıfır bir konumda bulunuyor.Doğayla ve denizle iç içe bir konumda bulunan otelde, sabah kahvaltıları otelin bahçesindeki çardakta ev yapımı reçeller ve doğal üretim bahçe domates, biber vs. ile zengin çeşitlilikle sunuluyor.
hotel fahri bozcaada
Hotel Fahri
Bozcaada Otelleri arasında yer alan Hotel Fahri Bozcaada’nın tam merkezinde yer almakla birlikte limana 50 metre mesafededir. Feribot ile adaya gelirken tabelasını görebileceğiniz otel kasabanın en büyük arsasının bahçesi içerisinde yer almaktadır.
albatros otel
Albatros Otel
2011 yılında hizmete giren Albatros Otel, Rum mahallesinin tam ortasında, restoranların hemen yanıbaşında, denize sadece 2 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan konumuyla ilgi çekiyor. Sezonun büyük bir kısmını eski müşterileri ve onların önerileri ile gelen müşterini ağırlayarak geçiren otelde keyif dolu bir tatil sizi bekliyor.
bagban bozcaada
Bağban Bozcaada
Bağban Bozcaada merkeze 1,5km, ayazma plajına 2,5km mesafededir. Bağban hakkında detaylı bilgiye sahip olmak ve iletişime geçmek için sayfamızı inceleyin.
karna-otel-bozcaada
Karna Otel & Bağ evi
Bozcaada’da merkeze 1,5km mesafede bulunan Karna otel 16 yatak kapasitesi, deniz manzaralı odaları ve plaja 150m uzaklığıyla huzurlu, doğa ile iç içe unutulmaz tatil fırsatı sunuyor.Özellikle yöresel ve zengin çeşit kahvaltısı ile dikkat çeken otelimizin muhteşem ve organik kahvaltısı ile güne mükemmel bir başlangıç yapabilirsiniz.
vitis otel bozcaada
Vitis Hotel Bozcaada
Vitis Hotel Türk Mahallesinde merkezi bir konumda bulunmakta. 9 odalı otelin odaları oldukça temiz ve geniş. İşletmecileri sıcakkanlı insanlar.Daha detaylı bilgiler edinmek isterseniz resme çift tıklamanız yeterli.
Yorumlar ( 0 )
Yorum Yazın