Bozcaada Bağ Evleri Konaklama

19 Şubat 2018 0 YORUM

Ülkemizin üçüncü büyük adalarından olan Bozcaada, aynı zamanda Çanakkale’ye bağlı ilçe olarak bilinmektedir. Söz konusu olan bölge için tatil planları yapmakta olan ailelerin sayısı oldukça fazla olmakta ve kişiler arasında genel olarak Bozcaada bağ evleri konaklama arama ihtiyacı hissedilmektedir. Son yıllarda giderek artmakta olan bilgisayar ve internet kullanımı sayesinde, bahsi geçen bağ evlerinin internet üzerinden bulunması için sunduğumuz hizmetlerde, bölgedeki en uygun ve en kullanışlı bağ evleri yer almaktadır. İşinin ehli ve profesyonel ekibimiz ile sunulan hizmetlerde, bölgeye en yakın evler tanıtılmaktadır.

Estetik Görünümlü Bozcaada Bağ Evleri Konaklama Listesi

Kişiler için en uygun fiyatlı olan Bozcaada bağ evleri konaklama yapılarını, sanal ortam üzerinden sizlere kesintisiz olarak sunmaktayız. Çeşitli özelliklerde yer almakta olan yapılar kimi zaman merkeze yakın, kimi zaman ise merkeze biraz uzak olarak inşa edilmiş ve sakin ortamlarda huzurlu tatil geçirilmek için en uygun alanlar olarak belirlenmiştir. Site adresimiz üzerinden sunulmuş olan bağ evlerinin listesi ise şu şekilde yer almaktadır;

  • Karna Otel Ve Bağ Evi
  • Bağbadem Bağ Evi
  • Casa Mini Bozcaada
  • Tenedos Tatil Odaları
  • Kemerbağ 29

Bozcaada Bağ Evleri Konaklama İçin Sunulan Fiyat Seçenekleri

Genel olarak doğal yapılara uygun olma özelliği ile sunulan Bozcaada bağ evleri konaklama yapıları, özellikle ses ve gürültüden uzaklaşmak ve huzurlu tatil yapmak isteyen aileler için avantaj sağlamaktadır. Son yıllarda giderek tercih edilmekte olan bağ evleri, odaları ve konumlarına göre farklı fiyatlar üzerinden sunulmaktadır. Site adresimiz üzerinden bahsi geçen yapılara ulaşabilir ve fiyat seçenekleri hakkında daha geniş ve detaylı bilgilere istediğiniz zaman erişebilirsiniz.

bozcaada en güzel otel
313 GÖRÜNTÜLEME PAYLAŞ
BOZCAADA OTELLERİ
garden ada otel
Garden Ada Otel (Şimdi Açık )
Garden Ada Otel, Bozcaadanın merkezine yaklaşık 600 metre uzaklıkta yer alıyor. Bozcaada Otelleri 'nin en yeni tesisleri arasında bulunan Garden Ada Otel 2016 yılında hizmet vermeye başladı. Tesis hakkında detaylı bilgi, telefon numarası ve fotoğraflarına buradan ulaşabilirsiniz.
arsipel otel
Arşipel Otel
2012 yılında kapılarını misafirlerine açan Bozcaada Otelleri Arşipel , Bozcaada Tekirbahçe mevkiinde denize sıfır bir konumda bulunuyor.Doğayla ve denizle iç içe bir konumda bulunan otelde, sabah kahvaltıları otelin bahçesindeki çardakta ev yapımı reçeller ve doğal üretim bahçe domates, biber vs. ile zengin çeşitlilikle sunuluyor.
eftelya otel bahce
Eftelya Otel
Bozcaada Türk mahallesinde yer alan Eftelya Otel iskeleye yürüme mesafesinde bulunmaktadır.Bozcaada merkezine, kafelere ve restoranlara 200 metre uzaklıkta yüksek bir konumda yer almaktadır.Manzaralı odaları bulunan Eftelya Otel eşsiz bir Bozcaada tatili için sizleri bekliyor.
posthane otel
Posthane Otel
Posthane Otel Bozcaadanın tam merkezde Rum mahallesinde bulunan tarihi bir otel. Posthane otel bozcaada hakkındaki tüm merak ettikleriniz için resme iki defa tıklamanız yeterli.
Bozcaada Ucuz Otel
Bozcaada Ucuz Otel
Üstelik en ekonomik Bozcaada ucuz otel imkanlarımız sayesinde avantajlı fiyatlar ile konaklamanızı gerçekleştirebilirsiniz.
aspava otel
Aspava Butik Otel Bozcaada
Aspava Otel 2011 sezonunda hizmete açılmıştır.Bozcaada iskelesi, Bozcaada Kalesi ve Bozcaada merkezi sadece birkaç adım uzaklıkta bulunuyor.Aspava Otel manzarası ve konumu ile en çok tercih edilenler arasında.
Bozcaada Destina Suit Otel
Bozcaada’da Tuzburnu Bekçi Bayırı mevkiinde yer alan 2008 yılından bu yana hizmet veren Mira Otel Tatil Apartları, 4000 m2 arazi üzerine kurulmuş 9 adet çift kişilik yataklı suit,10 adet çift odalı suit odalardan oluşmaktadır. Otel Bozcaada merkeze uzaklığı yalnızca 1.2 km, Denize uzaklığı ise 250 metredir.
Yorumlar ( 0 )
Yorum Yazın