Bozcaada Çiftlik Otelleri

11 Haziran 2018 0 YORUM

1-Bozcaada Çiftlik Otellerinin Avantajları Nelerdir?

Bozcaada çiftlik otelleri doğal yaşamı sevenlerin adeta vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Sıra dışı bir tatil yaşamak isteyenlerin genellikle seçimi tatil çiftliklerinden yana oluyor. Tatil çiftlikleri geniş bir arazi üzerine kurulu olduğu için tatilciler kendilerini burada daha özgür hissediyorlar. Ayrıca tam anlamı ile doğal yaşam ile iç içe olmanın getirdiği bir ayrıcalık da söz konusu. Çiftlik otellerin en önemli özellikleri ise her şeyin doğal olarak üretilmesidir. Yemek yapımına kadar, sebze ve meyve gibi pek çok yaşamsal ihtiyaçlar buralardan karşılanır. Bu durumda çiftlik otelleri son derece farklı kılan bir özelliktir. Hem fiyat olarak son derece uygun olan bu oteller sizlere son derece konforlu ve bir o kadar o özlediğiniz doğa hasretini sunacaktır.

1.1-Aral Tatil Çiftliği

Aral Tatil Çiftliği 1999 yılında Türkiye’de Tatil Çiftliği adıyla açılan ilk konaklama yeri olarak dikkat çekmekte.Türkiye turizmine yeni bir isim kazandıran Ahmet bey aynı zamanda tatil çiftliği kavramını oluşturan öncü isimlerden.

Aral Tatil Çiftliği detaylı inceleyin.

1.2-Bağbadem Tatil Çiftliği

Bağbadem’deki binalar, doğal dokuya zarar vermeden, Bozcaada’nın eski bağevlerinin mimari yapısına uygun olarak tasarlanmıştır. Konaklama hizmetinde üstün seviyelere çıkmış olan bu tatil çiftliği sizi doğayla birleştirmektedir. Yazı sessiz, sakin yeşilliklerin içinde geçirmek istiyorsanız tercih edeceğiniz konaklama yerleri arasındadır.

Bağbadem Tatil Çiftliği detaylı inceleyin.

2-Doğa ile Başbaşa Olun

Kemerbağ 29 Bozcaada havuzlu tesisler arasında yer almaktadır. Bozcaada Otelleri arasında yer alan bu otel Bozcaada iskelesine ve merkeze yaklaşık 1 km uzaklıkta bulunan Kemerbağ 29 aynı zamanda bağların arasında bulunan bir tesis.

2.1-Kemerbağ 29

Sizleri kışın poyrazından, yazın sıcağından korumak için özel yalıtım malzemeleri kullanılmıştır. Bozcaada’nın merkezinden uzak konumu, yalıtımlı duvar ve pencereleri, sessiz ve sakin bir tatil geçirmenizi garantiliyor. Bozcaada mimarisine uygun inşa edilmiş 4 tane evi barındıran bu tatil çiftliğinde odalarda 2, 3, 4 kişi kalınabiliyor. Evlerin önünde bahçeye karşı oturabileceğiniz oturma yerleri bulunmaktadır. Ayrıca bahçe içinde yeşilliklerin arasında da oturma yerleri ve hamaklar bulunmaktadır.

Kemerbağ 29 Çiftliğini detaylı inceleyin.

Bozcaada çiftlik otelleri pek çok otele göre kendine özgün bir yapıdadır. Çiftlik otelleri geniş odaları, yeşilin her tonuna bezenmiş bahçe peyzajı, at ve pek çok hayvan ile haşır neşir olma olanakları sayesinde tercih eden müşterilere unutulmaz zaman yaşatıyor. Modern olanaklar ile doğal dokuların harmanladığı çiftlik oteller hem fiyat bakımından uygun olduğu için de el yakmıyor. Dilerseniz denize nazır çiftlik otellerini tercih edebilirsiniz, dilerseniz doğa ile baş başa tam anlamı ile yeşile boyanmış bir manzarayı da seçerek son derece dinlendirici bir tatil yaşayabilirsiniz. Ailecek gidilen tatiller için bu tarz otel seçimleri son derce doğru bir tercihtir. Özellikle çocukların doğa ile baş başa kalması, şehrin gürültüsünden uzak ve doğayı tanıyarak bir tatil geçirmesine olanak sağlayacak. Böylece çocukların kişisel gelişimi için bu durum bulunmaz bir fırsattır.

Bozcaada Çiftlik Otelleri
211 GÖRÜNTÜLEME PAYLAŞ
BOZCAADA OTELLERİ
aral tatil çiftliği
Aral Tatil Çiftliği
Aral Tatil Çiftliği 1999 yılında Türkiye'de Tatil Çiftliği adıyla açılan ilk konaklama yeri olarak dikkat çekmekte ve Bozcaada Otelleri kategorisine girmektedir.Türkiye turizmine yeni bir isim kazandıran Ahmet bey aynı zamanda tatil çiftliği kavramını oluşturan öncü isimlerden.15 dönümlük geniş ve verimli bir arazi üzerine kurulan çiftlikte sabah kahvaltısından restaurantta yiyeceğiniz yemeklere kadar her şey bu çiftlikte üretilmekte.
kemerbag 29
Kemerbağ 29
Kral Tenes'in tarihi yolunda bulunan Bozcaada feribot iskelesine beş-on dakika yürüyüş mesafesinde kırlık alandaki Kemerbağ 29 Mini Resort Bozcaada Otelleri, 10 odası ile az sayıda seçkin misafiri sade ve özel ortamında ağırlamaktadır.
çanakkale bozcaada
Çanakkale Bozcaada Otel
Sitemizde Çanakkale Bozcaada otelleri için detaylı ve kapsamlı bir arama yapılması mümkün olabilmektedir. Sorun yaşamadan bu alanda en güzel konaklama çözümlerin bulunması sitemizden mümkün olabilir.
apollon hotel
Apollon Hotel
Apollon Otel, Bozcaada Otelleri arasında merkezde yer alan otellerden biri.Türk mahallesinde bulunan Apollon Hotel iskeleye yürüyerek birkaç dakika uzaklıkta. Apollon Otel telefon bilgileri ve fotoğrafları bu sayfada bulabilirsiniz.
bozcaada mylos otel
Bozcaada Mylos Otel
Bozcaada Mylos Otel 2018 yılının en yeni, konforlu ve uygun tesisleri arasında bulunuyor.Bahçesi ve ada havasına doyacağınız çardağı ile sizleri bekliyor.Detaylar için tıklayın.
e2 deniz otel
E2 Deniz Otel
Bozcaada Rum mahallesinde bulunan E2 Otel kale ve deniz manzarası ile size mükemmel bir Bozcaada deneyimi yaşatmak için hazır.Sizde Bozcaada'yı ziyaret etmeye karar verirseniz merkezi konumu ve manzarası ile mutlaka E2 ye uğrayın.Daha detaylı bilgi için resme tıklamanız yeterli.
en iyi bozcaada otelleri
En İyi Bozcaada Otelleri
Bozcaada’da denizde düzenlenen aktivitelerden yararlanmak için sitemizde bulunan en iyi bozcaada otelleri alternatifleri arasında tercih yapabilirsiniz.
Yorumlar ( 0 )
Yorum Yazın