Bozcaada Çiftlik Otelleri

11 Haziran 2018 0 YORUM

1-Bozcaada Çiftlik Otellerinin Avantajları Nelerdir?

Bozcaada çiftlik otelleri doğal yaşamı sevenlerin adeta vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Sıra dışı bir tatil yaşamak isteyenlerin genellikle seçimi tatil çiftliklerinden yana oluyor. Tatil çiftlikleri geniş bir arazi üzerine kurulu olduğu için tatilciler kendilerini burada daha özgür hissediyorlar. Ayrıca tam anlamı ile doğal yaşam ile iç içe olmanın getirdiği bir ayrıcalık da söz konusu. Çiftlik otellerin en önemli özellikleri ise her şeyin doğal olarak üretilmesidir. Yemek yapımına kadar, sebze ve meyve gibi pek çok yaşamsal ihtiyaçlar buralardan karşılanır. Bu durumda çiftlik otelleri son derece farklı kılan bir özelliktir. Hem fiyat olarak son derece uygun olan bu oteller sizlere son derece konforlu ve bir o kadar o özlediğiniz doğa hasretini sunacaktır.

1.1-Aral Tatil Çiftliği

Aral Tatil Çiftliği 1999 yılında Türkiye’de Tatil Çiftliği adıyla açılan ilk konaklama yeri olarak dikkat çekmekte.Türkiye turizmine yeni bir isim kazandıran Ahmet bey aynı zamanda tatil çiftliği kavramını oluşturan öncü isimlerden.

Aral Tatil Çiftliği detaylı inceleyin.

1.2-Bağbadem Tatil Çiftliği

Bağbadem’deki binalar, doğal dokuya zarar vermeden, Bozcaada’nın eski bağevlerinin mimari yapısına uygun olarak tasarlanmıştır. Konaklama hizmetinde üstün seviyelere çıkmış olan bu tatil çiftliği sizi doğayla birleştirmektedir. Yazı sessiz, sakin yeşilliklerin içinde geçirmek istiyorsanız tercih edeceğiniz konaklama yerleri arasındadır.

Bağbadem Tatil Çiftliği detaylı inceleyin.

2-Doğa ile Başbaşa Olun

Kemerbağ 29 Bozcaada havuzlu tesisler arasında yer almaktadır. Bozcaada Otelleri arasında yer alan bu otel Bozcaada iskelesine ve merkeze yaklaşık 1 km uzaklıkta bulunan Kemerbağ 29 aynı zamanda bağların arasında bulunan bir tesis.

2.1-Kemerbağ 29

Sizleri kışın poyrazından, yazın sıcağından korumak için özel yalıtım malzemeleri kullanılmıştır. Bozcaada’nın merkezinden uzak konumu, yalıtımlı duvar ve pencereleri, sessiz ve sakin bir tatil geçirmenizi garantiliyor. Bozcaada mimarisine uygun inşa edilmiş 4 tane evi barındıran bu tatil çiftliğinde odalarda 2, 3, 4 kişi kalınabiliyor. Evlerin önünde bahçeye karşı oturabileceğiniz oturma yerleri bulunmaktadır. Ayrıca bahçe içinde yeşilliklerin arasında da oturma yerleri ve hamaklar bulunmaktadır.

Kemerbağ 29 Çiftliğini detaylı inceleyin.

Bozcaada çiftlik otelleri pek çok otele göre kendine özgün bir yapıdadır. Çiftlik otelleri geniş odaları, yeşilin her tonuna bezenmiş bahçe peyzajı, at ve pek çok hayvan ile haşır neşir olma olanakları sayesinde tercih eden müşterilere unutulmaz zaman yaşatıyor. Modern olanaklar ile doğal dokuların harmanladığı çiftlik oteller hem fiyat bakımından uygun olduğu için de el yakmıyor. Dilerseniz denize nazır çiftlik otellerini tercih edebilirsiniz, dilerseniz doğa ile baş başa tam anlamı ile yeşile boyanmış bir manzarayı da seçerek son derece dinlendirici bir tatil yaşayabilirsiniz. Ailecek gidilen tatiller için bu tarz otel seçimleri son derce doğru bir tercihtir. Özellikle çocukların doğa ile baş başa kalması, şehrin gürültüsünden uzak ve doğayı tanıyarak bir tatil geçirmesine olanak sağlayacak. Böylece çocukların kişisel gelişimi için bu durum bulunmaz bir fırsattır.

Bozcaada Çiftlik Otelleri
19 GÖRÜNTÜLEME PAYLAŞ
BOZCAADA OTELLERİ
en iyi bozcaada otelleri
En İyi Bozcaada Otelleri
Bozcaada’da denizde düzenlenen aktivitelerden yararlanmak için sitemizde bulunan en iyi bozcaada otelleri alternatifleri arasında tercih yapabilirsiniz.
albatros otel
Albatros Otel
2011 yılında hizmete giren Albatros Otel, Rum mahallesinin tam ortasında, restoranların hemen yanıbaşında, denize sadece 2 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan konumuyla ilgi çekiyor. Sezonun büyük bir kısmını eski müşterileri ve onların önerileri ile gelen müşterini ağırlayarak geçiren otelde keyif dolu bir tatil sizi bekliyor.
hill butik otel
Hill Butik Otel
Hill Butik Otelin konumu merkeze ve iskeleye birkaç dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor.Tesis ile ilgili bütün ayrıntıları ve Bozcaada Otelleri hakkında her şeyi öğrenmek için bizimle sitemizdeki kanallardan iletişime geçebilirsiniz ya da görsele bir kez tıklayabilirsiniz!
Panorama Butik Otel
Panorama Butik konseptli Otel, Ada merkezinin hemen üzerinde yer almakta olup, İsmini aldığı eşsiz bir panoramik manzaraya sahiptir. Özenle hazırlanmış harika dekora sahip odaların tümü deniz görmektedir. Otel adalı bir çift tarafından işletilmektedir.
hera hotel
Hera Hotel
Hera Otel lokasyon olarak Mahallesinde bulunan 4 odalı şirin bir tesislerinden biri olma özelliği vardır .Bozcaada'nın en çok tercih edilen sokağında bulunan Hera Otel sabah kahvaltıları illerde oldukça meşhur. Çoğu doğal ve organik geniş yelpazeli kahvaltısı ile oldukça beğenilmekte.Detaylı bilgiler görsele çift tıklamanız yeterli.
kemerbag 29
Kemerbağ 29
Kral Tenes'in tarihi yolunda bulunan Bozcaada feribot iskelesine beş-on dakika yürüyüş mesafesinde kırlık alandaki Kemerbağ 29 Mini Resort Bozcaada Otelleri, 10 odası ile az sayıda seçkin misafiri sade ve özel ortamında ağırlamaktadır.
Vitis Hotel Bozcaada
Vitis Hotel Türk Mahallesinde merkezi bir konumda bulunmakta. 9 odalı otelin odaları oldukça temiz ve geniş. İşletmecileri sıcakkanlı insanlar.Bozcaada Otelleri ile ilgili daha detaylı bilgiler edinmek isterseniz resme çift tıklamanız yeterli.
Yorumlar ( 0 )
Yorum Yazın