Bozcaada Konaklama Önerileri

19 Temmuz 2018 0 YORUM

1Tatil için Bozcaada Konaklama Önerileri

Çanakkale’nin bir ilçesi olan Bozcaada doğallığını bugüne kadar korumaya devam etmiş bir ada olması itibarıyla doğal, sessiz ve sakin bir tatil geçirmek isteyenlerin ilk tercihi olmaya devam ediyor. Ulaşım açısından da Çanakkale Geyikli’ye kadar sorunsuz bir yolculuk sunan ve bundan sonraki yolculuk kısmında da Geyikli-Bozcaada Feribotu ile rahat bir ulaşım sağlayan bölgeye gelindiğinde en ihtiyaç duyulan şey bozcaada konaklama önerileri oluyor. Bizler sizler için hazırladığımız internet sitesi ile Bozcaada’da uygun fiyatla konaklayabileceğiniz, güvenilir ve huzurlu otelleri sizlere listeliyoruz.

1.1-Ebruli Otel

Ebruli Otel’de toplam 11 oda bulunuyor. Ekonomik odalardan manzaralı odalara ve en özel gününüz için hazırlanmış Balayı odası gibi pek çok seçeneğiniz burada.Standart odalar 2 kişilik ve 3 kişilik seçeneklerle sizleri ağırlamaya hazır.

Ebruli Oteli detaylı inceleyin.

2-Çeşitlerine Göre Bozcaada Konaklama Önerileri

Ege Denizi’nin ikinci büyük adası olan Bozcaada’da konaklamak isteyenlerin aradığı farklılığı ilçenin eşsiz sokaklarında ve ada hayatında bulması söz konusu olacağından pek çok kişi bozcaada konaklama önerileri arasında standartları mümkün olduğu kadar en altta tutup seçimini buna göre yapıyor. Sıradan konaklanabilecek yerlerin bulunduğu Bozcaada aynı zamanda farklı konaklama biçimlerini de bir arada sunuyor. Sitemizden de inceleyebileceğiniz konaklama çeşitleri arasında oteller başta olmak üzere tatil çiftliklerini, bağ evlerini ve pansiyonları bulabilir ve kendi bütçenize ve yaşam tarzınıza uygun olarak buralarda konaklama imkanını elde edebilirsiniz.

Sitemizde bozcaada konaklama önerileri arasında ilk sırada yer alan oteller adanın mimarisine uygun bir şekilde hazırlanmış olması ve temizliği ile öne çıkan yerler olduğu için güvenle konaklanabilecek yerlerdendir. Bunun yanında yer alan tatil çiftlikleri ise konaklamaya farklı bir bakış açısı getirmekte Bozcaada’nın doğallığını en iyi şekilde yaşamanızı sağlayacaktır. Bir diğer konaklama alternatifi olan bağ evleri Bozcaada’nın sembolü bağlarıyla denizi arasında bağlantı kurmanızı sağlayarak tatil yapmanızı olanaklı kılar. Çok daha uygun fiyatlara konaklamak için sitemizdeki pansiyonları değerlendirebilirsiniz.

151 GÖRÜNTÜLEME PAYLAŞ
BOZCAADA OTELLERİ
aspava otel
Aspava Butik Otel Bozcaada
Aspava Otel 2011 sezonunda hizmete açılmıştır.Bozcaada iskelesi, Bozcaada Kalesi ve Bozcaada merkezi sadece birkaç adım uzaklıkta bulunuyor.Aspava Otel manzarası ve konumu ile en çok tercih edilenler arasında.
bozcaada en güzel otel
Bozcaada En Güzel Otel
Bozcaada en güzel otel ve konaklama alternatifleri ile kısa kaçamakların, sömestr tatillerinin ve doyasıya yaşanacak bir yaz tatilinin en uygun alternatiflerinden bir tanesidir.
Bozcaada Ucuz Otel
Bozcaada Ucuz Otel
Üstelik en ekonomik Bozcaada ucuz otel imkanlarımız sayesinde avantajlı fiyatlar ile konaklamanızı gerçekleştirebilirsiniz.
garden ada otel
Garden Ada Otel (Şimdi Açık )
Garden Ada Otel, Bozcaadanın merkezine yaklaşık 600 metre uzaklıkta yer alıyor. Bozcaada Otelleri 'nin en yeni tesisleri arasında bulunan Garden Ada Otel 2016 yılında hizmet vermeye başladı. Tesis hakkında detaylı bilgi, telefon numarası ve fotoğraflarına buradan ulaşabilirsiniz.
ebruli otel bozcaada
Bozcaada Ebruli Otel
Ebruli Otel, 2009 yılından beri Türk Mahallesinde hizmet vermektedir.Ebruli Otel'de toplam 11 oda bulunuyor. Ekonomik odalardan manzaralı odalara ve en özel gününüz için hazırlanmış Balayı odası gibi pek çok seçeneğiniz burada.Standart odalar 2 kişilik ve 3 kişilik seçeneklerle sizleri bekliyor.Tesis hakkında tüm bilgileri ilgili görsele tıklayarak bulabilirsiniz.
e2 deniz otel
E2 Deniz Otel
Bozcaada Rum mahallesinde bulunan E2 Otel kale ve deniz manzarası ile size mükemmel bir Bozcaada deneyimi yaşatmak için hazır.Sizde Bozcaada'yı ziyaret etmeye karar verirseniz merkezi konumu ve manzarası ile mutlaka E2 ye uğrayın.Daha detaylı bilgi için resme tıklamanız yeterli.
Yorumlar ( 0 )
Yorum Yazın