Bozcaada Konaklama Önerileri - Bozcaada Otelleri

Bozcaada Konaklama Önerileri

19 Temmuz 2018 0 YORUM

1Tatil için Bozcaada Konaklama Önerileri

Çanakkale’nin bir ilçesi olan Bozcaada doğallığını bugüne kadar korumaya devam etmiş bir ada olması itibarıyla doğal, sessiz ve sakin bir tatil geçirmek isteyenlerin ilk tercihi olmaya devam ediyor. Ulaşım açısından da Çanakkale Geyikli’ye kadar sorunsuz bir yolculuk sunan ve bundan sonraki yolculuk kısmında da Geyikli-Bozcaada Feribotu ile rahat bir ulaşım sağlayan bölgeye gelindiğinde en ihtiyaç duyulan şey bozcaada konaklama önerileri oluyor. Bizler sizler için hazırladığımız internet sitesi ile Bozcaada’da uygun fiyatla konaklayabileceğiniz, güvenilir ve huzurlu otelleri sizlere listeliyoruz.

1.1-Hotel Fahri Bozcaada

Bozcaada Otelleri arasında yer alan Hotel Fahri Bozcaada’nın tam merkezinde yer almakla birlikte limana 50 metre mesafededir. Feribot ile adaya gelirken tabelasını görebileceğiniz otel kasabanın en büyük arsasının bahçesi içerisinde yer almaktadır.

Hotel Fahri Bozcaada detaylı inceleyin.

1.2-Ebruli Otel

Ebruli Otel’de toplam 11 oda bulunuyor. Ekonomik odalardan manzaralı odalara ve en özel gününüz için hazırlanmış Balayı odası gibi pek çok seçeneğiniz burada.Standart odalar 2 kişilik ve 3 kişilik seçeneklerle sizleri ağırlamaya hazır.

Ebruli Oteli detaylı inceleyin.

2-Çeşitlerine Göre Bozcaada Konaklama Önerileri

Ege Denizi’nin ikinci büyük adası olan Bozcaada’da konaklamak isteyenlerin aradığı farklılığı ilçenin eşsiz sokaklarında ve ada hayatında bulması söz konusu olacağından pek çok kişi bozcaada konaklama önerileri arasında standartları mümkün olduğu kadar en altta tutup seçimini buna göre yapıyor. Sıradan konaklanabilecek yerlerin bulunduğu Bozcaada aynı zamanda farklı konaklama biçimlerini de bir arada sunuyor. Sitemizden de inceleyebileceğiniz konaklama çeşitleri arasında oteller başta olmak üzere tatil çiftliklerini, bağ evlerini ve pansiyonları bulabilir ve kendi bütçenize ve yaşam tarzınıza uygun olarak buralarda konaklama imkanını elde edebilirsiniz.

2.1-Bozcaada Hera Otel

Bozcaada Hera Otel yetkilileri ve tesis detaylarına üst kısımında ulaşabiliyorsunuz. Tesise ait iletişim bilgilerinin yanı sıra alt kısımda bulunan Ön Rezervasyon Formu gibi butonlarımızı kullanarak mail form şeklinde tesise ulaşabilirsiniz.

Bozcaada Hera Otel detaylı inceleyin.

Sitemizde bozcaada konaklama önerileri arasında ilk sırada yer alan oteller adanın mimarisine uygun bir şekilde hazırlanmış olması ve temizliği ile öne çıkan yerler olduğu için güvenle konaklanabilecek yerlerdendir. Bunun yanında yer alan tatil çiftlikleri ise konaklamaya farklı bir bakış açısı getirmekte Bozcaada’nın doğallığını en iyi şekilde yaşamanızı sağlayacaktır. Bir diğer konaklama alternatifi olan bağ evleri Bozcaada’nın sembolü bağlarıyla denizi arasında bağlantı kurmanızı sağlayarak tatil yapmanızı olanaklı kılar. Çok daha uygun fiyatlara konaklamak için sitemizdeki pansiyonları değerlendirebilirsiniz.

13 GÖRÜNTÜLEME PAYLAŞ
BOZCAADA OTELLERİ
Vitis Hotel Bozcaada
Vitis Hotel Türk Mahallesinde merkezi bir konumda bulunmakta. 9 odalı otelin odaları oldukça temiz ve geniş. İşletmecileri sıcakkanlı insanlar.Bozcaada Otelleri ile ilgili daha detaylı bilgiler edinmek isterseniz resme çift tıklamanız yeterli.
bozcaada mylos otel
Bozcaada Mylos Otel
Bozcaada Mylos Otel 2018 yılının en yeni, konforlu ve uygun tesisleri arasında bulunuyor.Bahçesi ve ada havasına doyacağınız çardağı ile sizleri bekliyor.Detaylar için tıklayın.
Aspasia Otel
1975'ten bu yana Bozcaada'da yaşayan Jorj bey,adanın sakin köşelerinden sulubahçe mevkiinde misafirlerini ağırlıyor.Aspasia House olarakta adlandırılan otelimiz misafirlerin kendini özel hissedeceği bir ortam.Toplam 20 kişi kapasiteli Aspasia Otel'de 3 adet 3 yataklı oda,5 adet 2 yataklı oda bulunuyor.
bozcaada su otel
Bozcaada Su Otel
Bozcaada Su Otel iskeleye birkaç adım mesafede kilisenin hemen yanında yer alıyor. Bozcaada Otelleri arasında en canlı konumunda yer alan tesis hakkında detaylı bilgi, fotoğrafları, telefon numarası ve bütün Bozcaada Otelleri iletişim bilgilerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.
Yorumlar ( 0 )
Yorum Yazın