Bozcaada Merkez Pansiyon

21 Mart 2018 0 YORUM

Ülkemizin en şirin ve güzel beldelerinden birisi olan Bozcaada özellikle yaz mevsiminde dolup taşmaktadır. Gerek tarihi dokusuyla gerek doğal güzellikleri ile pek çok kişiyi büyülemekte olan Bozcaada konaklama bakımından da oldukça geniş alternatifler bünyesinde barındırmaktadır.

Genel olarak baktığımızda Bozcada otel fiyatları ülke geneline göre biraz yüksek olabilir.Bu nedenle oteli aratmayacak derecede rahat konforlu ve temiz bozcaada pansiyonları sıkça tercih edilmekte. Bozcaada merkez pansiyon alternatifleri ile kararınızı verip ekonomik temiz ve keyifli bir tatili pansiyon fiyatıyla geçirebilirsiniz.

Şimdi şöyle bir tura çıkıp Bozcaada merkez pansiyonlarına özeliklerine bakıp detaylıca bu pansiyonları inceleyelim.

1-Bozcaada Merkez Pansiyonları

Bozcaada merkez pansiyonları listemizdeki tüm pansiyonlar Bozcaada merkezinde olup iskeleye yürüme mesafesindedir.

1.1-Bozcaada Elit Pansiyon

Bozcaada merkezinde Türk mahallesinde bulunan Elit Pansiyon 6 odalı bir pansiyondan ve 5 kişilik ayrı bir evden oluşuyor.Feribottan inip Çiçek pastanesini geçtikten sonra karşınıza Fahri otel çıkıyor.Burdan sağ döndüğümüzde 50 metre ileride sağda Elit Pansiyonu göreceksiniz.

Çok merkezi bir konumda yer alıyor.İskeleye yürüme 3-4 dakikada gidebilirsiniz.Pansiyon olmasına rağmen odaları ve temizliği bir otel derecesinde.Nilay hanımın misafirperverliği ile güzel bir tatil geçireceksiniz.2018 de Elit pansiyon yeni bir tesiside faaliyete geçirecek böylece bu sene oda sayısında artışta söz konusu olabilir.

1.2-Ergin Pansiyon ve Butik Otel

Bozcaada merkezde Rum mahallesinde bulunan tesis 16 odalı.Bozcaada’ya yaklaşırken solda gördüğünüz kalenin hemen arkasında yer alıyor.Ergin Pansiyon’da kale ve deniz manzaralı odalarda bulunmakta.Bozcaada’ya indikten sonra Çınaraltı Cafe’den tam sağ yaptığınızda hemen solda Ergin Pansiyon’un iletişim bürosu bulunmakta.

İskeleye yürüme 5-6 dakikada yer alan bu pansiyondan çıktığınız direk olarak Bozcaada rum mahallesi sokaklarına kendinizi bırakabilirsiniz.

1.3-Acar Apart Pansiyon

En ekonomik Bozcaada merkez pansiyonunu arayanlar Acar Apart Pansiyon’u seçebilir.Bozcaada merkezde Çınaraltı Cafenin hemen karşı arasında bulunan tesis 2 kiralık evden oluşmakta.Girişte ve çıkışta hiç bir problem yaşamayacağınız bu evlerin balkonuda bulunmakta.

Dairelerin girişleri birbirinden bağımsız mutfakları ve araç gereçleri bulunuyor.1.kat evde 4 kişi 2.kat evde 5 kişi rahatlıkla konaklayabilmekte.

 

elit pansiyon
189 GÖRÜNTÜLEME PAYLAŞ
BOZCAADA OTELLERİ
albatros otel
Albatros Otel
2011 yılında hizmete giren Albatros Otel, Rum mahallesinin tam ortasında, restoranların hemen yanıbaşında, denize sadece 2 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan konumuyla ilgi çekiyor. Sezonun büyük bir kısmını eski müşterileri ve onların önerileri ile gelen müşterini ağırlayarak geçiren otelde keyif dolu bir tatil sizi bekliyor.
kemerbag 29
Kemerbağ 29
Kral Tenes'in tarihi yolunda bulunan Bozcaada feribot iskelesine beş-on dakika yürüyüş mesafesinde kırlık alandaki Kemerbağ 29 Mini Resort Bozcaada Otelleri, 10 odası ile az sayıda seçkin misafiri sade ve özel ortamında ağırlamaktadır.
hera hotel
Hera Hotel
Hera Otel lokasyon olarak Mahallesinde bulunan 4 odalı şirin bir tesislerinden biri olma özelliği vardır .Bozcaada'nın en çok tercih edilen sokağında bulunan Hera Otel sabah kahvaltıları illerde oldukça meşhur. Çoğu doğal ve organik geniş yelpazeli kahvaltısı ile oldukça beğenilmekte.Detaylı bilgiler görsele çift tıklamanız yeterli.
necdet kaptan konukevi
Necdet Kaptan Konukevi
Necdet Kaptan Konukevi Bozcaada Kalesi'nin hemen arka sokağında yer alıyor.Bozcaada'nın en yeni ve en konforlu tesislerinden Necdet Kaptan Konukevi ile ilgili ayrıntıları öğrenmek için acele et tıkla!
bagban bozcaada
Bağban Bozcaada
Bağban Bozcaada merkeze 1,5km, ayazma plajına 2,5km mesafededir. Bağban hakkında detaylı bilgiye sahip olmak ve iletişime geçmek için sayfamızı inceleyin.
Çapraz Tatil Köyü
Adanın özgün mimarisine atıfta bulunarak, modern bir anlayışla tasarlanmış Çapraz Tatil Köyü 1996 yılında hizmete girmiştir. Çapraz Resort Hotel ismini eşiz koyunda dalgaların sahile çapraz olarak vurmasından ve farklı yönde esen rüzgarların bu koyda kucaklaşmasından almıştır.
Bozcaada Destina Suit Otel
Bozcaada’da Tuzburnu Bekçi Bayırı mevkiinde yer alan 2008 yılından bu yana hizmet veren Mira Otel Tatil Apartları, 4000 m2 arazi üzerine kurulmuş 9 adet çift kişilik yataklı suit,10 adet çift odalı suit odalardan oluşmaktadır. Otel Bozcaada merkeze uzaklığı yalnızca 1.2 km, Denize uzaklığı ise 250 metredir.
Yorumlar ( 0 )
Yorum Yazın