Bozcaada Merkez Pansiyon

21 Mart 2018 0 YORUM

Ülkemizin en şirin ve güzel beldelerinden birisi olan Bozcaada özellikle yaz mevsiminde dolup taşmaktadır. Gerek tarihi dokusuyla gerek doğal güzellikleri ile pek çok kişiyi büyülemekte olan Bozcaada konaklama bakımından da oldukça geniş alternatifler bünyesinde barındırmaktadır.

Genel olarak baktığımızda Bozcada otel fiyatları ülke geneline göre biraz yüksek olabilir.Bu nedenle oteli aratmayacak derecede rahat konforlu ve temiz bozcaada pansiyonları sıkça tercih edilmekte. Bozcaada merkez pansiyon alternatifleri ile kararınızı verip ekonomik temiz ve keyifli bir tatili pansiyon fiyatıyla geçirebilirsiniz.

Şimdi şöyle bir tura çıkıp Bozcaada merkez pansiyonlarına özeliklerine bakıp detaylıca bu pansiyonları inceleyelim.

1-Bozcaada Merkez Pansiyonları

Bozcaada merkez pansiyonları listemizdeki tüm pansiyonlar Bozcaada merkezinde olup iskeleye yürüme mesafesindedir.

1.1-Bozcaada Elit Pansiyon

Bozcaada merkezinde Türk mahallesinde bulunan Elit Pansiyon 6 odalı bir pansiyondan ve 5 kişilik ayrı bir evden oluşuyor.Feribottan inip Çiçek pastanesini geçtikten sonra karşınıza Fahri otel çıkıyor.Burdan sağ döndüğümüzde 50 metre ileride sağda Elit Pansiyonu göreceksiniz.

Çok merkezi bir konumda yer alıyor.İskeleye yürüme 3-4 dakikada gidebilirsiniz.Pansiyon olmasına rağmen odaları ve temizliği bir otel derecesinde.Nilay hanımın misafirperverliği ile güzel bir tatil geçireceksiniz.2018 de Elit pansiyon yeni bir tesiside faaliyete geçirecek böylece bu sene oda sayısında artışta söz konusu olabilir.

1.2-Ergin Pansiyon ve Butik Otel

Bozcaada merkezde Rum mahallesinde bulunan tesis 16 odalı.Bozcaada’ya yaklaşırken solda gördüğünüz kalenin hemen arkasında yer alıyor.Ergin Pansiyon’da kale ve deniz manzaralı odalarda bulunmakta.Bozcaada’ya indikten sonra Çınaraltı Cafe’den tam sağ yaptığınızda hemen solda Ergin Pansiyon’un iletişim bürosu bulunmakta.

İskeleye yürüme 5-6 dakikada yer alan bu pansiyondan çıktığınız direk olarak Bozcaada rum mahallesi sokaklarına kendinizi bırakabilirsiniz.

1.3-Acar Apart Pansiyon

En ekonomik Bozcaada merkez pansiyonunu arayanlar Acar Apart Pansiyon’u seçebilir.Bozcaada merkezde Çınaraltı Cafenin hemen karşı arasında bulunan tesis 2 kiralık evden oluşmakta.Girişte ve çıkışta hiç bir problem yaşamayacağınız bu evlerin balkonuda bulunmakta.

Dairelerin girişleri birbirinden bağımsız mutfakları ve araç gereçleri bulunuyor.1.kat evde 4 kişi 2.kat evde 5 kişi rahatlıkla konaklayabilmekte.

 

elit pansiyon
235 GÖRÜNTÜLEME PAYLAŞ
BOZCAADA OTELLERİ
albatros otel
Albatros Otel
2011 yılında hizmete giren Albatros Otel, Rum mahallesinin tam ortasında, restoranların hemen yanıbaşında, denize sadece 2 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan konumuyla ilgi çekiyor. Sezonun büyük bir kısmını eski müşterileri ve onların önerileri ile gelen müşterini ağırlayarak geçiren otelde keyif dolu bir tatil sizi bekliyor.
Bozcaada Antik Otel
Bozcaada Otelleri 'nden olan Bozcaada Antik Otel ada merkezinde rum mahallesinin en canlı sokağında meyhane ve restoranların hemen yanında bulunuyor.Sizde Bozcaada'da zahmetsiz ve konforlu antik tatil keyfi için ilgili görsele tıklayarak detaylı bilgiye ulaşın.
hanimeli otel bozcaada
Hanımeli Otel
Bozcaada Hanımeli Otel, 2014 yılında adaya yerleşen genç çift işletmecileri ve yaptıkları restorasyon çalışmaları ile adaya merhaba dedi.Turizm sektöründe uzun yıllar çalışmış İNAN ailesi tarafından işletilen Hanımeli Otel, adanın tam merkezinde Türk mahallesinde yer alıyor. Limana yalnızca 30m mesafede, 9 Otel odası, 3 bahçe odası, şirin bahçesi, tadına varamayacağınız kahvaltısı, ulaşım kolaylığı ve güleryüzlü işletmecilik anlayışı ile unutulmaz bir tatil geçirebilmeniz için siz değerli misafirlerini, büyük bir heyecanla bekliyor.
bag-badem-bozcaada
Bağbadem Tatil Çiftliği
Bağbadem’deki binalar, doğal dokuya zarar vermeden, Bozcaada’nın eski bağevlerinin mimari yapısına uygun olarak tasarlanmıştır. Konaklama hizmetinde üstün seviyelere çıkmış olan harika tatil çiftliği sizi doğayla birleştirmektedir. Yazı sessiz, sakin yeşilliklerin içinde geçirmek istiyorsanız tercih edeceğiniz konaklama yerleri arasındadır.
adamarin otel
Adamarin Otel Bozcaada
Adamarin Otel Bozcaada feribot iskelesine sadece 2 dakika yürüme mesafesinde bulunmakta.Feribotla Bozcaada'ya yaklaştığınızda hemen sol tarafta oteli görmeniz mümkün.Deniz manzaralı odaları ve restaurantı ile size kusursuz hizmeti sunan Adamarin Otel hakkında detaylı bilgiler ve fotoğraflar için resmin üzerine iki defa tıklamanız yeterli.
Vitis Hotel Bozcaada
Vitis Hotel Türk Mahallesinde merkezi bir konumda bulunmakta. 9 odalı otelin odaları oldukça temiz ve geniş. İşletmecileri sıcakkanlı insanlar.Bozcaada Otelleri ile ilgili daha detaylı bilgiler edinmek isterseniz resme çift tıklamanız yeterli.
Bozcaada Apart fiyatları
Bozcaada apart fiyatları ve özellikleri konusunda iyi bir araştırma yapılırsa doğru seçeneğe ulaşabilirsiniz.
ergin pansiyon ve butik otel
Ergin Pansiyon ve Butik Otel
''Ergin Pansiyon ve Butik Oteller'' Bozcaada merkezinde bulunmakta.Odların dizaynı ve genişliği oldukça iyi.Bunun yanında bu Bozcaada Otelleri 'nden olan otelde deniz ve kale manzaralı suit odalar da bulunmakta.Daha detaylı bilgiler için resme tıklamanız yeterli.
Yorumlar ( 0 )
Yorum Yazın