Bozcaada Merkez Pansiyon | Sadece En İyiler!! | Bozcaada Otelleri

Bozcaada Merkez Pansiyon

21 Mart 2018 0 YORUM

Ülkemizin en şirin ve güzel beldelerinden birisi olan Bozcaada özellikle yaz mevsiminde dolup taşmaktadır. Gerek tarihi dokusuyla gerek doğal güzellikleri ile pek çok kişiyi büyülemekte olan Bozcaada konaklama bakımından da oldukça geniş alternatifler bünyesinde barındırmaktadır.

Genel olarak baktığımızda Bozcada otel fiyatları ülke geneline göre biraz yüksek olabilir.Bu nedenle oteli aratmayacak derecede rahat konforlu ve temiz bozcaada pansiyonları sıkça tercih edilmekte. Bozcaada merkez pansiyon alternatifleri ile kararınızı verip ekonomik temiz ve keyifli bir tatili pansiyon fiyatıyla geçirebilirsiniz.

Şimdi şöyle bir tura çıkıp Bozcaada merkez pansiyonlarına özeliklerine bakıp detaylıca bu pansiyonları inceleyelim.

1-Bozcaada Merkez Pansiyonları

Bozcaada merkez pansiyonları listemizdeki tüm pansiyonlar Bozcaada merkezinde olup iskeleye yürüme mesafesindedir.

1.1-Bozcaada Elit Pansiyon

Bozcaada merkezinde Türk mahallesinde bulunan Elit Pansiyon 6 odalı bir pansiyondan ve 5 kişilik ayrı bir evden oluşuyor.Feribottan inip Çiçek pastanesini geçtikten sonra karşınıza Fahri otel çıkıyor.Burdan sağ döndüğümüzde 50 metre ileride sağda Elit Pansiyonu göreceksiniz.

Çok merkezi bir konumda yer alıyor.İskeleye yürüme 3-4 dakikada gidebilirsiniz.Pansiyon olmasına rağmen odaları ve temizliği bir otel derecesinde.Nilay hanımın misafirperverliği ile güzel bir tatil geçireceksiniz.2018 de Elit pansiyon yeni bir tesiside faaliyete geçirecek böylece bu sene oda sayısında artışta söz konusu olabilir.

1.2-Ergin Pansiyon ve Butik Otel

Bozcaada merkezde Rum mahallesinde bulunan tesis 16 odalı.Bozcaada’ya yaklaşırken solda gördüğünüz kalenin hemen arkasında yer alıyor.Ergin Pansiyon’da kale ve deniz manzaralı odalarda bulunmakta.Bozcaada’ya indikten sonra Çınaraltı Cafe’den tam sağ yaptığınızda hemen solda Ergin Pansiyon’un iletişim bürosu bulunmakta.

İskeleye yürüme 5-6 dakikada yer alan bu pansiyondan çıktığınız direk olarak Bozcaada rum mahallesi sokaklarına kendinizi bırakabilirsiniz.

1.3-Acar Apart Pansiyon

En ekonomik Bozcaada merkez pansiyonunu arayanlar Acar Apart Pansiyon’u seçebilir.Bozcaada merkezde Çınaraltı Cafenin hemen karşı arasında bulunan tesis 2 kiralık evden oluşmakta.Girişte ve çıkışta hiç bir problem yaşamayacağınız bu evlerin balkonuda bulunmakta.

Dairelerin girişleri birbirinden bağımsız mutfakları ve araç gereçleri bulunuyor.1.kat evde 4 kişi 2.kat evde 5 kişi rahatlıkla konaklayabilmekte.

 

elit pansiyon
233 GÖRÜNTÜLEME PAYLAŞ
BOZCAADA OTELLERİ
Saklıbahçe Otel
Bozcaada'ya gelip denizi görerek uyanmıyorsanız, bahçesinde oturup denizi görerek kahvaltınızı yapmıyorsanız, Bozcaada'nın tadına varamamışsınız demektedir. 2010 yılında açılan saklıbahçe Bozcaada Otelleri adada denize sıfır yeşilin ve mavinin iç içe olduğu özel bir yer.Bozcaada Otelleri hakkında daha detaylı bilgi edinmek için görsele tıklamanız yeterli!
ada olympos
Ada Olympos Otel
Ada Olympos Otel, Bozcaada'nın Türk mahallesinde yer alan 4 odalı ufak bir konaklama yeridir.Ada'ya tepeden bakan konumu ve merkeze yakınlığının haricinde geniş odaları ile de tercih sebebi olabilecek Bozcaada Otelleri arasına girmiştir.
mauna otel manzara
Mauna Otel
Mauna Otel merkezde ve en canlı sokaklardan birinde yer alıyor.Bozcaada Meryem Ana Kilisesi yakınındaki yerinde yeni işletmecisi Ayşin hanım sizleri ağırlıyor.Otel fiyatları Oda + kahvaltı şeklinde olup, ödemenizi kredi kartıyla da yapabilirsiniz.
kalispera otel
Kalispera Otel
2017 yılında misafirlerine kapılarını açan Kalispera Otel merkeze 1 km mesafede yer alıyor.Dikkat çekici mimarisi, odaları ve yemyeşil bahçesi ile Kalispera Otel hakkında bilgi edinmek isterseniz tıklayın.
arsipel otel
Arşipel Otel
2012 yılında kapılarını misafirlerine açan Bozcaada Otelleri Arşipel , Bozcaada Tekirbahçe mevkiinde denize sıfır bir konumda bulunuyor.Doğayla ve denizle iç içe bir konumda bulunan otelde, sabah kahvaltıları otelin bahçesindeki çardakta ev yapımı reçeller ve doğal üretim bahçe domates, biber vs. ile zengin çeşitlilikle sunuluyor.
çanakkale bozcaada
Çanakkale Bozcaada Otel
Sitemizde Çanakkale Bozcaada otelleri için detaylı ve kapsamlı bir arama yapılması mümkün olabilmektedir. Sorun yaşamadan bu alanda en güzel konaklama çözümlerin bulunması sitemizden mümkün olabilir.
kemerbag 29
Kemerbağ 29
Kral Tenes'in tarihi yolunda bulunan Bozcaada feribot iskelesine beş-on dakika yürüyüş mesafesinde kırlık alandaki Kemerbağ 29 Mini Resort Bozcaada Otelleri, 10 odası ile az sayıda seçkin misafiri sade ve özel ortamında ağırlamaktadır.
Yorumlar ( 0 )
Yorum Yazın