Bozcaada Nerede Kalınır Tavsiye

24 Nisan 2018 0 YORUM

Yaz aylarında Türkiye’de yaşanan yoğun sıcaklıklar nedeniyle ve bahar aylarında havanın çok güzel olması nedeniyle farklı tatil semtlerinde dinlenme sağlanabilir. Tatil seyahatleri için seçilebilecek onlarca farklı bölge arasında Bozcaada, kendine has yapısı ve kültürü ile ayrı bir tatil beldesi oluşturmaktadır. Birçok kişi tarafından Ada’da tatil gerçekleştirmek için Bozcaada nerede kalınır tavsiye sorusu sorulmaktadır. Bozcaada, Çanakkale’ye bağlı bir ada olarak ulaşım sağlanabilmesi için Çanakkale’den vapurlar ile geçiş yapıldıktan sonra konaklama ihtiyacının karşılanması için de sitemizde yer alan butik oteller, 5 yıldızlı oteller, tatil köyleri veya bağ evleri alternatiflerinde hizmet alınabilir.

1.1-Necdet Kaptan Konukevi

Tesiste konforlu, manzaralı ve özel dizayn edilmiş toplam 7 oda bulunuyor. Bu odaların çift kişilik şeklinde olup, 5 tanesi çift kişilik yataklı diğer 2 oda ise tek kişilik yataklı odalardan oluşuyor. Ayrıca ek yatak imkanı ile 3 kişilik olarak konaklayabiliyorsunuz.
Odaların tasarımına ve sadeliğine o kadar dikkat edilmiş ki klima ünitelerini göremiyorsunuz. Bunun yanında teknolojiden de faydalanarak oda sıcaklığına göre otomatik ayarlanan klimalar pencereyi açtığınızda kapanıyor.

Necdet Kaptan Konukevi detaylı inceleyin.

1.2-Öykü Butik Otel

Öykü Otel Bozcaada marina ve Bozcaada iskelesine birkaç adım uzaklıkta bulunuyor. Ulaşılması ve konumu en kolay yerlerden olan “Öykü Otel” Bozcaada iskelesindeki restaurantların hemen arka tarafında yer alıyor.

Öykü Butik Oteli detaylı inceleyin.

2- Bozcaada Nerede Ve Nasıl Ulaşılabilir?

Tatilcilerin en çok merak ettiği konulardan birisi olan Bozcaada nerede ve nasıl ulaşılır sorusu için firmamız pratik olarak ulaşım bilgilerini sağlamaktadır. Çanakkale boğazından geçerek Ege Denizi’ne ulaştığınızda karşınıza çıkan Bozcaada, ulaşım noktasında vapurlar ile deniz ulaşımı kullanılan bir bölgedir. Çanakkale’nin Ege Bölgesi kıyılarından açılarak ulaşılan Bozcaada’ya İstanbul’dan 379, Bursa’dan 323 ve İzmir’den 299 kilometre mesafe ile ulaşabilirsiniz. Ege Denizi sınırları içerisindeki en büyük 2. ada olan Bozcaada, Geyikli vapur iskelesi üzerinden veya Çanakkale Merkez Gestaş iskelesi üzerinden vapurlarla ulaşılabilen bir konumdadır.

2.1-Tenedion Otel 

Tenedion Otel Bozcaada merkezinde Türk mahallesinde yer alıyor.Bozcaada iskelesine yaklaşık 200 metre mesafedeki konumu Tenedion Otel’i çekici kılan özelliklerin başında geliyor.2017 yılında inşaatı tamamlanan tesis adanın en yenilerinden..

Tenedion Otel detaylı inceleyin.

Bozcaada’nın konum bilgileri gibi Ada’da gerçekleştirilebilecek etkinlikler ve gezilebilecek yerlerde önemli bir noktada bulunmaktadır. Bu nedenle birçok tatilci sitemiz üzerinden Bozcaada nerede sorusunun cevabını bulduğu gibi gezi noktaları ve tatil alternatiflerini de öğrenebilir. Ada’da özellikle eşsiz ve tarih sokakların gezilmesi unutulmamalı ve Göztepe bölgesinde Ada’nın tepe noktasına ulaşarak eşsiz manzarayı görebilirsiniz. Ada’da bulunan şarap fabrikaları, Meryem Ana Kilisesi, Bozcaada Kalesi, Ayazma Manastırı, Namazgah ve tarihi müze gibi birçok nokta da gezilebilir.

Bozcaada Nerede
153 GÖRÜNTÜLEME PAYLAŞ
BOZCAADA OTELLERİ
Saklıbahçe Otel
Bozcaada'ya gelip denizi görerek uyanmıyorsanız, bahçesinde oturup denizi görerek kahvaltınızı yapmıyorsanız, Bozcaada'nın tadına varamamışsınız demektedir. 2010 yılında açılan saklıbahçe Bozcaada Otelleri adada denize sıfır yeşilin ve mavinin iç içe olduğu özel bir yer.Bozcaada Otelleri hakkında daha detaylı bilgi edinmek için görsele tıklamanız yeterli!
bozcaada mylos otel
Bozcaada Mylos Otel
Bozcaada Mylos Otel 2018 yılının en yeni, konforlu ve uygun tesisleri arasında bulunuyor.Bahçesi ve ada havasına doyacağınız çardağı ile sizleri bekliyor.Detaylar için tıklayın.
oyku otel bozcaada
Öykü Otel Bozcaada
Öykü Otel Bozcaada merkezinde iskelenin hemen sol tarafında yer alıyor.Öykü Otel hakkında detaylı bilgi almak , telefon numarasına ulaşmak için görselde bulunan bağlantıya tıklayabilirsiniz!
Bozcaada K Otel
Bozcaada K Otel Ayazma Plajı' nın hemen yakınında yer alıyor. Bozcaada'nın en çok tercih edilen plajının yakınındaki K Otel ile ilgili detaylara ulaşmak için bağlantıya tıklayabilirsiniz. !
bag-badem-bozcaada
Bağbadem Tatil Çiftliği
Bağbadem’deki binalar, doğal dokuya zarar vermeden, Bozcaada’nın eski bağevlerinin mimari yapısına uygun olarak tasarlanmıştır. Konaklama hizmetinde üstün seviyelere çıkmış olan harika tatil çiftliği sizi doğayla birleştirmektedir. Yazı sessiz, sakin yeşilliklerin içinde geçirmek istiyorsanız tercih edeceğiniz konaklama yerleri arasındadır.
Bozcaada Apart fiyatları
Bozcaada apart fiyatları ve özellikleri konusunda iyi bir araştırma yapılırsa doğru seçeneğe ulaşabilirsiniz.
tenedion otel
Tenedion Otel
Bozcaada Otelleri arasında bulunan Tenedion Otel Bozcaada merkezinde Türk mahallesinde yer alıyor.İskeleye yaklaşık 250 metre mesafedeki bu oteli merak ediyorsanız hemen tıklayın!
Yorumlar ( 0 )
Yorum Yazın