Bozcaada Nerede Kalınır Tavsiye

24 Nisan 2018 0 YORUM

Yaz aylarında Türkiye’de yaşanan yoğun sıcaklıklar nedeniyle ve bahar aylarında havanın çok güzel olması nedeniyle farklı tatil semtlerinde dinlenme sağlanabilir. Tatil seyahatleri için seçilebilecek onlarca farklı bölge arasında Bozcaada, kendine has yapısı ve kültürü ile ayrı bir tatil beldesi oluşturmaktadır. Birçok kişi tarafından Ada’da tatil gerçekleştirmek için Bozcaada nerede kalınır tavsiye sorusu sorulmaktadır. Bozcaada, Çanakkale’ye bağlı bir ada olarak ulaşım sağlanabilmesi için Çanakkale’den vapurlar ile geçiş yapıldıktan sonra konaklama ihtiyacının karşılanması için de sitemizde yer alan butik oteller, 5 yıldızlı oteller, tatil köyleri veya bağ evleri alternatiflerinde hizmet alınabilir.

1.1-Necdet Kaptan Konukevi

Tesiste konforlu, manzaralı ve özel dizayn edilmiş toplam 7 oda bulunuyor. Bu odaların çift kişilik şeklinde olup, 5 tanesi çift kişilik yataklı diğer 2 oda ise tek kişilik yataklı odalardan oluşuyor. Ayrıca ek yatak imkanı ile 3 kişilik olarak konaklayabiliyorsunuz.
Odaların tasarımına ve sadeliğine o kadar dikkat edilmiş ki klima ünitelerini göremiyorsunuz. Bunun yanında teknolojiden de faydalanarak oda sıcaklığına göre otomatik ayarlanan klimalar pencereyi açtığınızda kapanıyor.

Necdet Kaptan Konukevi detaylı inceleyin.

1.2-Öykü Butik Otel

Öykü Otel Bozcaada marina ve Bozcaada iskelesine birkaç adım uzaklıkta bulunuyor. Ulaşılması ve konumu en kolay yerlerden olan “Öykü Otel” Bozcaada iskelesindeki restaurantların hemen arka tarafında yer alıyor.

Öykü Butik Oteli detaylı inceleyin.

2- Bozcaada Nerede Ve Nasıl Ulaşılabilir?

Tatilcilerin en çok merak ettiği konulardan birisi olan Bozcaada nerede ve nasıl ulaşılır sorusu için firmamız pratik olarak ulaşım bilgilerini sağlamaktadır. Çanakkale boğazından geçerek Ege Denizi’ne ulaştığınızda karşınıza çıkan Bozcaada, ulaşım noktasında vapurlar ile deniz ulaşımı kullanılan bir bölgedir. Çanakkale’nin Ege Bölgesi kıyılarından açılarak ulaşılan Bozcaada’ya İstanbul’dan 379, Bursa’dan 323 ve İzmir’den 299 kilometre mesafe ile ulaşabilirsiniz. Ege Denizi sınırları içerisindeki en büyük 2. ada olan Bozcaada, Geyikli vapur iskelesi üzerinden veya Çanakkale Merkez Gestaş iskelesi üzerinden vapurlarla ulaşılabilen bir konumdadır.

2.1-Tenedion Otel 

Tenedion Otel Bozcaada merkezinde Türk mahallesinde yer alıyor.Bozcaada iskelesine yaklaşık 200 metre mesafedeki konumu Tenedion Otel’i çekici kılan özelliklerin başında geliyor.2017 yılında inşaatı tamamlanan tesis adanın en yenilerinden..

Tenedion Otel detaylı inceleyin.

Bozcaada’nın konum bilgileri gibi Ada’da gerçekleştirilebilecek etkinlikler ve gezilebilecek yerlerde önemli bir noktada bulunmaktadır. Bu nedenle birçok tatilci sitemiz üzerinden Bozcaada nerede sorusunun cevabını bulduğu gibi gezi noktaları ve tatil alternatiflerini de öğrenebilir. Ada’da özellikle eşsiz ve tarih sokakların gezilmesi unutulmamalı ve Göztepe bölgesinde Ada’nın tepe noktasına ulaşarak eşsiz manzarayı görebilirsiniz. Ada’da bulunan şarap fabrikaları, Meryem Ana Kilisesi, Bozcaada Kalesi, Ayazma Manastırı, Namazgah ve tarihi müze gibi birçok nokta da gezilebilir.

Bozcaada Nerede
169 GÖRÜNTÜLEME PAYLAŞ
BOZCAADA OTELLERİ
Bozcaada Deniz Kenarı Otelleri!
Bozcaada Deniz Kenarı Otelleri!
Bozcaada deniz kenarı otelleri, tatili en güzel en eğlenceli ve en unutulmaz şekilde geçirmeyi hedefleyenlerin aklına ilk gelen yerlerden olan Bozcaada'nın konaklama için sizlere getirdiği gözde mekânlardır.
Şonef House Otel
Otel, tarihin ve kültürün yok edilme zihniyetine direnen, her şeye rağmen güzelliklerin, bu toprakların kadim değerlerinin, özel detayların önemini bilenlere mutluluk verecek antikalarla dekore edildi. Gül-Kosta Şonef çiftinin mükemmeliyetçiliğini her detayda hissedebileceğiniz Bozcaada Otelleri arasında bulunan bu otel, Bozcaada'nın gerçek ruhunu misafirlerine yaşatmayı hedefliyor.
adamarin otel
Adamarin Otel Bozcaada
Adamarin Otel Bozcaada feribot iskelesine sadece 2 dakika yürüme mesafesinde bulunmakta.Feribotla Bozcaada'ya yaklaştığınızda hemen sol tarafta oteli görmeniz mümkün.Deniz manzaralı odaları ve restaurantı ile size kusursuz hizmeti sunan Adamarin Otel hakkında detaylı bilgiler ve fotoğraflar için resmin üzerine iki defa tıklamanız yeterli.
apollon hotel
Apollon Hotel
Apollon Otel, Bozcaada Otelleri arasında merkezde yer alan otellerden biri.Türk mahallesinde bulunan Apollon Hotel iskeleye yürüyerek birkaç dakika uzaklıkta. Apollon Otel telefon bilgileri ve fotoğrafları bu sayfada bulabilirsiniz.
ada olympos
Ada Olympos Otel
Ada Olympos Otel, Bozcaada'nın Türk mahallesinde yer alan 4 odalı ufak bir konaklama yeridir.Ada'ya tepeden bakan konumu ve merkeze yakınlığının haricinde geniş odaları ile de tercih sebebi olabilecek Bozcaada Otelleri arasına girmiştir.
arsipel otel
Arşipel Otel
2012 yılında kapılarını misafirlerine açan Bozcaada Otelleri Arşipel , Bozcaada Tekirbahçe mevkiinde denize sıfır bir konumda bulunuyor.Doğayla ve denizle iç içe bir konumda bulunan otelde, sabah kahvaltıları otelin bahçesindeki çardakta ev yapımı reçeller ve doğal üretim bahçe domates, biber vs. ile zengin çeşitlilikle sunuluyor.
Yorumlar ( 0 )
Yorum Yazın