Bozcaada Butik Otel Fiyatları

10 Nisan 2018 0 YORUM

Bozcaada, Çanakkale’den Ege’ye doğru açılan en güzel ada bölgelerinden biri olarak, deniz tatili ve doğa tatili için sıklıkla tercih ediliyor. Yerli ve yabancı turistlerin her yıl uzun bir süre akın ettiği Bozcaada’da kısa süreli bir tatil gerçekleştirmek için konaklama amacıyla birçok işletme bulabiliyorsunuz. Bu işletmeler arasında adanın kendine has yapısı ile restore edilmiş butik otellerle de karşılaşabilirsiniz. Kısa bir konaklama için Bozcaada butik otel fiyatları konusunda da firmamızın sunmuş olduğu birçok seçenekten değerlendirme yapabilirsiniz.

Ev Huzurunda Konaklama İçin Bozcaada Butik Otel Fiyatları

Butik oteller, genellikle ev yapılarının dizayn edilmesi ile birlikte sadece birkaç odaya sahip olarak sevimli ve aile ortamı gibi bir konaklama sağlamaktadır. Ada’da bulunan birçok farklı butik otel üzerinden firmamız hizmet sağlarken, tatil seyahatlerinizde tercih edebileceğiniz bu oteller, genellikle pansiyon yapısı ile birlikte sabah kahvaltısı ve konaklama alabildiğiniz bölgeleri oluşturuyor. Ev ortamında sağlayabileceğiniz konaklama ile birlikte Bozcaada butik otel fiyatları genellikle otelin bulunduğu bölgeye, manzarasına ve sunmuş olduğu hizmet kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Yapmış olduğunuz tercihe göre sitemizde farklı fiyatlarla karşılaşabilirsiniz.

Bozcaada Butik Otel Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Butik oteller, genellikle kendilerine has yapısıyla uygun fiyatlarda konaklama sağlayabileceğiniz bölgeleri oluşturuyor. Bozcaada; eşsiz doğası, deniz manzarası, sıcak iklimi ve Ada’nın sevimli halkıyla birlikte konaklama için özel bir mekan oluştururken, butik oteller çok daha fazla tercih ediliyor. Bu noktada Bozcaada butik otel fiyatları belirlenirken, otelin sahip olduğu oda sayısı, verdiği kahvaltı hizmetleri, standart hizmetler yanında sunmuş olduğu ekstra hizmetler, manzarası ve bulunduğu konum da önemli özellikleri arasında yer alıyor. Deniz manzarası ya da oda servisi gibi tercih ettiğiniz hizmetlere göre fiyatlar değişiklik gösterebiliyor.

Bozcaada Butik Otel Fiyatları
206 GÖRÜNTÜLEME PAYLAŞ
BOZCAADA OTELLERİ
arsipel otel
Arşipel Otel
2012 yılında kapılarını misafirlerine açan Bozcaada Otelleri Arşipel , Bozcaada Tekirbahçe mevkiinde denize sıfır bir konumda bulunuyor.Doğayla ve denizle iç içe bir konumda bulunan otelde, sabah kahvaltıları otelin bahçesindeki çardakta ev yapımı reçeller ve doğal üretim bahçe domates, biber vs. ile zengin çeşitlilikle sunuluyor.
Bozcaada Destina Suit Otel
Bozcaada’da Tuzburnu Bekçi Bayırı mevkiinde yer alan 2008 yılından bu yana hizmet veren Mira Otel Tatil Apartları, 4000 m2 arazi üzerine kurulmuş 9 adet çift kişilik yataklı suit,10 adet çift odalı suit odalardan oluşmaktadır. Otel Bozcaada merkeze uzaklığı yalnızca 1.2 km, Denize uzaklığı ise 250 metredir.
Aspasia Otel
1975'ten bu yana Bozcaada'da yaşayan Jorj bey,adanın sakin köşelerinden sulubahçe mevkiinde misafirlerini ağırlıyor.Aspasia House olarakta adlandırılan otelimiz misafirlerin kendini özel hissedeceği bir ortam.Toplam 20 kişi kapasiteli Aspasia Otel'de 3 adet 3 yataklı oda,5 adet 2 yataklı oda bulunuyor.
Bozcaada Deniz Kenarı Otelleri!
Bozcaada Deniz Kenarı Otelleri!
Bozcaada deniz kenarı otelleri, tatili en güzel en eğlenceli ve en unutulmaz şekilde geçirmeyi hedefleyenlerin aklına ilk gelen yerlerden olan Bozcaada'nın konaklama için sizlere getirdiği gözde mekânlardır.
ebruli otel bozcaada
Bozcaada Ebruli Otel
Ebruli Otel, 2009 yılından beri Türk Mahallesinde hizmet vermektedir.Ebruli Otel'de toplam 11 oda bulunuyor. Ekonomik odalardan manzaralı odalara ve en özel gününüz için hazırlanmış Balayı odası gibi pek çok seçeneğiniz burada.Standart odalar 2 kişilik ve 3 kişilik seçeneklerle sizleri bekliyor.Tesis hakkında tüm bilgileri ilgili görsele tıklayarak bulabilirsiniz.
hanimeli otel bozcaada
Hanımeli Otel
Bozcaada Hanımeli Otel, 2014 yılında adaya yerleşen genç çift işletmecileri ve yaptıkları restorasyon çalışmaları ile adaya merhaba dedi.Turizm sektöründe uzun yıllar çalışmış İNAN ailesi tarafından işletilen Hanımeli Otel, adanın tam merkezinde Türk mahallesinde yer alıyor. Limana yalnızca 30m mesafede, 9 Otel odası, 3 bahçe odası, şirin bahçesi, tadına varamayacağınız kahvaltısı, ulaşım kolaylığı ve güleryüzlü işletmecilik anlayışı ile unutulmaz bir tatil geçirebilmeniz için siz değerli misafirlerini, büyük bir heyecanla bekliyor.
posthane otel
Posthane Otel
Posthane Otel Bozcaadanın tam merkezde Rum mahallesinde bulunan tarihi bir otel. Posthane otel bozcaada hakkındaki tüm merak ettikleriniz için resme iki defa tıklamanız yeterli.
Yorumlar ( 0 )
Yorum Yazın