Bozcaada Butik Otel Fiyatları

10 Nisan 2018 0 YORUM

Bozcaada, Çanakkale’den Ege’ye doğru açılan en güzel ada bölgelerinden biri olarak, deniz tatili ve doğa tatili için sıklıkla tercih ediliyor. Yerli ve yabancı turistlerin her yıl uzun bir süre akın ettiği Bozcaada’da kısa süreli bir tatil gerçekleştirmek için konaklama amacıyla birçok işletme bulabiliyorsunuz. Bu işletmeler arasında adanın kendine has yapısı ile restore edilmiş butik otellerle de karşılaşabilirsiniz. Kısa bir konaklama için Bozcaada butik otel fiyatları konusunda da firmamızın sunmuş olduğu birçok seçenekten değerlendirme yapabilirsiniz.

Ev Huzurunda Konaklama İçin Bozcaada Butik Otel Fiyatları

Butik oteller, genellikle ev yapılarının dizayn edilmesi ile birlikte sadece birkaç odaya sahip olarak sevimli ve aile ortamı gibi bir konaklama sağlamaktadır. Ada’da bulunan birçok farklı butik otel üzerinden firmamız hizmet sağlarken, tatil seyahatlerinizde tercih edebileceğiniz bu oteller, genellikle pansiyon yapısı ile birlikte sabah kahvaltısı ve konaklama alabildiğiniz bölgeleri oluşturuyor. Ev ortamında sağlayabileceğiniz konaklama ile birlikte Bozcaada butik otel fiyatları genellikle otelin bulunduğu bölgeye, manzarasına ve sunmuş olduğu hizmet kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Yapmış olduğunuz tercihe göre sitemizde farklı fiyatlarla karşılaşabilirsiniz.

Bozcaada Butik Otel Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Butik oteller, genellikle kendilerine has yapısıyla uygun fiyatlarda konaklama sağlayabileceğiniz bölgeleri oluşturuyor. Bozcaada; eşsiz doğası, deniz manzarası, sıcak iklimi ve Ada’nın sevimli halkıyla birlikte konaklama için özel bir mekan oluştururken, butik oteller çok daha fazla tercih ediliyor. Bu noktada Bozcaada butik otel fiyatları belirlenirken, otelin sahip olduğu oda sayısı, verdiği kahvaltı hizmetleri, standart hizmetler yanında sunmuş olduğu ekstra hizmetler, manzarası ve bulunduğu konum da önemli özellikleri arasında yer alıyor. Deniz manzarası ya da oda servisi gibi tercih ettiğiniz hizmetlere göre fiyatlar değişiklik gösterebiliyor.

Bozcaada Butik Otel Fiyatları
204 GÖRÜNTÜLEME PAYLAŞ
BOZCAADA OTELLERİ
ergin pansiyon ve butik otel
Ergin Pansiyon ve Butik Otel
''Ergin Pansiyon ve Butik Oteller'' Bozcaada merkezinde bulunmakta.Odların dizaynı ve genişliği oldukça iyi.Bunun yanında bu Bozcaada Otelleri 'nden olan otelde deniz ve kale manzaralı suit odalar da bulunmakta.Daha detaylı bilgiler için resme tıklamanız yeterli.
posthane otel
Posthane Otel
Posthane Otel Bozcaadanın tam merkezde Rum mahallesinde bulunan tarihi bir otel. Posthane otel bozcaada hakkındaki tüm merak ettikleriniz için resme iki defa tıklamanız yeterli.
Karahan Otel
Bozcaada'da 2009 yılında beri misafirlerini ağırlayan Karahan Otel merkezden 1 km uzaklıkta bulunuyor.8 oda ve toplamda 20 kişi kapasitesi bulunan otelimizin tüm odalarında sigara içilmemesi de çocuklu aileler için bozcaada otelleri arasında önemli bir tercih sebebi.
kemerbag 29
Kemerbağ 29
Kral Tenes'in tarihi yolunda bulunan Bozcaada feribot iskelesine beş-on dakika yürüyüş mesafesinde kırlık alandaki Kemerbağ 29 Mini Resort Bozcaada Otelleri, 10 odası ile az sayıda seçkin misafiri sade ve özel ortamında ağırlamaktadır.
hera hotel
Hera Hotel
Hera Otel lokasyon olarak Mahallesinde bulunan 4 odalı şirin bir tesislerinden biri olma özelliği vardır .Bozcaada'nın en çok tercih edilen sokağında bulunan Hera Otel sabah kahvaltıları illerde oldukça meşhur. Çoğu doğal ve organik geniş yelpazeli kahvaltısı ile oldukça beğenilmekte.Detaylı bilgiler görsele çift tıklamanız yeterli.
Saklıbahçe Otel
Bozcaada'ya gelip denizi görerek uyanmıyorsanız, bahçesinde oturup denizi görerek kahvaltınızı yapmıyorsanız, Bozcaada'nın tadına varamamışsınız demektedir. 2010 yılında açılan saklıbahçe Bozcaada Otelleri adada denize sıfır yeşilin ve mavinin iç içe olduğu özel bir yer.Bozcaada Otelleri hakkında daha detaylı bilgi edinmek için görsele tıklamanız yeterli!
bozcaada mylos otel
Bozcaada Mylos Otel
Bozcaada Mylos Otel 2018 yılının en yeni, konforlu ve uygun tesisleri arasında bulunuyor.Bahçesi ve ada havasına doyacağınız çardağı ile sizleri bekliyor.Detaylar için tıklayın.
Yorumlar ( 0 )
Yorum Yazın