Bozcaada Butik Otel Fiyatları - Bozcaada Otelleri

Bozcaada Butik Otel Fiyatları

10 Nisan 2018 0 YORUM

Bozcaada, Çanakkale’den Ege’ye doğru açılan en güzel ada bölgelerinden biri olarak, deniz tatili ve doğa tatili için sıklıkla tercih ediliyor. Yerli ve yabancı turistlerin her yıl uzun bir süre akın ettiği Bozcaada’da kısa süreli bir tatil gerçekleştirmek için konaklama amacıyla birçok işletme bulabiliyorsunuz. Bu işletmeler arasında adanın kendine has yapısı ile restore edilmiş butik otellerle de karşılaşabilirsiniz. Kısa bir konaklama için Bozcaada butik otel fiyatları konusunda da firmamızın sunmuş olduğu birçok seçenekten değerlendirme yapabilirsiniz.

Ev Huzurunda Konaklama İçin Bozcaada Butik Otel Fiyatları

Butik oteller, genellikle ev yapılarının dizayn edilmesi ile birlikte sadece birkaç odaya sahip olarak sevimli ve aile ortamı gibi bir konaklama sağlamaktadır. Ada’da bulunan birçok farklı butik otel üzerinden firmamız hizmet sağlarken, tatil seyahatlerinizde tercih edebileceğiniz bu oteller, genellikle pansiyon yapısı ile birlikte sabah kahvaltısı ve konaklama alabildiğiniz bölgeleri oluşturuyor. Ev ortamında sağlayabileceğiniz konaklama ile birlikte Bozcaada butik otel fiyatları genellikle otelin bulunduğu bölgeye, manzarasına ve sunmuş olduğu hizmet kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Yapmış olduğunuz tercihe göre sitemizde farklı fiyatlarla karşılaşabilirsiniz.

Bozcaada Butik Otel Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Butik oteller, genellikle kendilerine has yapısıyla uygun fiyatlarda konaklama sağlayabileceğiniz bölgeleri oluşturuyor. Bozcaada; eşsiz doğası, deniz manzarası, sıcak iklimi ve Ada’nın sevimli halkıyla birlikte konaklama için özel bir mekan oluştururken, butik oteller çok daha fazla tercih ediliyor. Bu noktada Bozcaada butik otel fiyatları belirlenirken, otelin sahip olduğu oda sayısı, verdiği kahvaltı hizmetleri, standart hizmetler yanında sunmuş olduğu ekstra hizmetler, manzarası ve bulunduğu konum da önemli özellikleri arasında yer alıyor. Deniz manzarası ya da oda servisi gibi tercih ettiğiniz hizmetlere göre fiyatlar değişiklik gösterebiliyor.

Bozcaada Butik Otel Fiyatları
202 GÖRÜNTÜLEME PAYLAŞ
BOZCAADA OTELLERİ
Bozcaada Deniz Kenarı Otelleri!
Bozcaada Deniz Kenarı Otelleri!
Bozcaada deniz kenarı otelleri, tatili en güzel en eğlenceli ve en unutulmaz şekilde geçirmeyi hedefleyenlerin aklına ilk gelen yerlerden olan Bozcaada'nın konaklama için sizlere getirdiği gözde mekânlardır.
kemerbag 29
Kemerbağ 29
Kral Tenes'in tarihi yolunda bulunan Bozcaada feribot iskelesine beş-on dakika yürüyüş mesafesinde kırlık alandaki Kemerbağ 29 Mini Resort Bozcaada Otelleri, 10 odası ile az sayıda seçkin misafiri sade ve özel ortamında ağırlamaktadır.
apollon hotel
Apollon Hotel
Apollon Otel, Bozcaada Otelleri arasında merkezde yer alan otellerden biri.Türk mahallesinde bulunan Apollon Hotel iskeleye yürüyerek birkaç dakika uzaklıkta. Apollon Otel telefon bilgileri ve fotoğrafları bu sayfada bulabilirsiniz.
mauna otel manzara
Mauna Otel
Mauna Otel merkezde ve en canlı sokaklardan birinde yer alıyor.Bozcaada Meryem Ana Kilisesi yakınındaki yerinde yeni işletmecisi Ayşin hanım sizleri ağırlıyor.Otel fiyatları Oda + kahvaltı şeklinde olup, ödemenizi kredi kartıyla da yapabilirsiniz.
Şonef House Otel
Otel, tarihin ve kültürün yok edilme zihniyetine direnen, her şeye rağmen güzelliklerin, bu toprakların kadim değerlerinin, özel detayların önemini bilenlere mutluluk verecek antikalarla dekore edildi. Gül-Kosta Şonef çiftinin mükemmeliyetçiliğini her detayda hissedebileceğiniz Bozcaada Otelleri arasında bulunan bu otel, Bozcaada'nın gerçek ruhunu misafirlerine yaşatmayı hedefliyor.
aral tatil çiftliği
Aral Tatil Çiftliği
Aral Tatil Çiftliği 1999 yılında Türkiye'de Tatil Çiftliği adıyla açılan ilk konaklama yeri olarak dikkat çekmekte ve Bozcaada Otelleri kategorisine girmektedir.Türkiye turizmine yeni bir isim kazandıran Ahmet bey aynı zamanda tatil çiftliği kavramını oluşturan öncü isimlerden.15 dönümlük geniş ve verimli bir arazi üzerine kurulan çiftlikte sabah kahvaltısından restaurantta yiyeceğiniz yemeklere kadar her şey bu çiftlikte üretilmekte.
bozcaada su otel
Bozcaada Su Otel
Bozcaada Su Otel iskeleye birkaç adım mesafede kilisenin hemen yanında yer alıyor. Bozcaada Otelleri arasında en canlı konumunda yer alan tesis hakkında detaylı bilgi, fotoğrafları, telefon numarası ve bütün Bozcaada Otelleri iletişim bilgilerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.
Yorumlar ( 0 )
Yorum Yazın