Bozcaada Butik Otel Pansiyon

7 Mayıs 2018 0 YORUM

1-Bozcaada Butik Otel Pansiyon Kiralayarak En Uygun Tatili Yapın 

Bozcaada, Çanakkale iline bağlı, Türkiye’nin köyü olmayan tek taşra ilçesidir. Ülkenin 3. Büyük adası olan bu turizm kentinde nüfusun, yaz aylarında kente gelen turistler ile birlikte 10 bin civarına ulaştığı gözlemlenebilir.

Tarihsel süreçte birçok uygarlığa ve topluluğa ev sahipliği yapmıştır. Stratejik konumu ve bu bağlamda yaşanan gelişmeler sonucu, karma kültürel ve mimari kazanımları olmuş ve bu kazanımlar kentin dokusunu oluşturmuştur. Koy ve limanları ile birlikte doğal ve eşsiz bir güzelliğe sahiptir.

Adada konaklamak isteyenlerin tercih ettiği en yaygın kullanım, pansiyonlardır. Ayrıca tarihi mimari yapılar, eski evler, adada yaşayan Türk ve Rum aileler tarafından kiralanabilir. Açık müze niteliğindeki bu kent, arkeolojik sit alanlarına sahip olması sebebiyle, imara kapalı bir adadır. Konutlar genelde 2 katlı olup, ada sakinlerince, tek katlı olanlara dam, çift katlılara da kule denir. Bozcaada butik otel pansiyon hizmeti veren işletmeler de bu duruma uygun şekilde planlanmıştır.

1.1-Kemerbağ 29

Kemerbağ 29 Bozcaada havuzlu tesisler arasında yer almaktadır. Bozcaada Otelleri arasında yer alan bu otel Bozcaada iskelesine ve merkeze yaklaşık 1 km uzaklıkta bulunan Kemerbağ 29 aynı zamanda bağların arasında bulunan bir tesis.

Kemerbağ 29 detaylı inceleyin.

1.2-Adamarin Otel Bozcaada

Geyikli iskelesinden yola çıkıp feribotla Bozcaada’ya yaklaştığınızda hemen sol tarafınızda sizleri karşılayacak olan Adamarin Otel liman ve deniz manzarası ile adanın en merkezi konumlarından birinde bulunmakta.Feribot iskelesine sadece 2 dakika yürüme mesafesinde olan ”Adamarin Otel” merkezi konumu ve manzarası ile daha tesisi ziyaret etmeden sizleri büyülemeye yetecek.

Adamarin Oteli detaylı inceleyin.

2- Turistik Gezi İçin Bozcaada Butik Otel Pansiyon

Tatil için oldukça uygun bir yapıya sahip olan Bozcaada, her geçen gün daha da çok değer kazanmaktadır. Gelen misafirlerin, kentin dokusu ve atmosferiyle bütünleşebilmesi adına gerekli düzenlemeler yapılmış ve doğallık korunmaya çalışılmıştır. Bunların yanında konaklama ihtiyacı için butik oteller de bulmak mümkün. Bozcaada butik otel pansiyon fiyatları ve hizmetleri hakkında detaylı bir bilgilendirme ve değerlendirmeyi sayfamızda bulabilirsiniz.

Bozcaada, şaraplık üzümleri ve şarap üretimi ile meşhurdur. Büyük bir kısmı bağlarla kaplı olan adada, şarap üretimi, en önemli ekonomik etkinlikler arasındadır. Ayrıca adanın kıyıları, balıklar için doğal bir sığınak ve üreme bölgesidir. Bu sebeple kentte yaygın olarak balıkçılıkla da uğraşılır. 1990’lardan itibaren de turizm gelişmiş ve kentin dinamiklerinden biri olmuştur.

2.1-Aspava Otel

Aspava Otel Bozcaada iskeleye birkaç adım mesafede Türk mahallesinde bulunuyor.2011 yılından beri hizmet veren Aspava Otel’de deniz, kale ve iskele manzaralarıyla geçirdiğiniz Bozcaada günlerini unutamayacaksınız.

Aspava Oteli detaylı inceleyin.

Tatilinizi geçirmek veya turistik bir gezi gerçekleştirmek için en iddialı alternatiflerinizden biri olabilecek potansiyeli taşıyan bu eşsiz adanın; yaşantısını, etkinliklerini ve adada neler yapılabileceğini öğrenmek, ayrıca Bozcaada butik otel pansiyon iletişim bilgileri ve konumlarına ulaşmak için sayfamızda gezinebilirsiniz.

162 GÖRÜNTÜLEME PAYLAŞ
BOZCAADA OTELLERİ
hanimeli otel bozcaada
Hanımeli Otel
Bozcaada Hanımeli Otel, 2014 yılında adaya yerleşen genç çift işletmecileri ve yaptıkları restorasyon çalışmaları ile adaya merhaba dedi.Turizm sektöründe uzun yıllar çalışmış İNAN ailesi tarafından işletilen Hanımeli Otel, adanın tam merkezinde Türk mahallesinde yer alıyor. Limana yalnızca 30m mesafede, 9 Otel odası, 3 bahçe odası, şirin bahçesi, tadına varamayacağınız kahvaltısı, ulaşım kolaylığı ve güleryüzlü işletmecilik anlayışı ile unutulmaz bir tatil geçirebilmeniz için siz değerli misafirlerini, büyük bir heyecanla bekliyor.
necdet kaptan konukevi
Necdet Kaptan Konukevi
Necdet Kaptan Konukevi Bozcaada Kalesi'nin hemen arka sokağında yer alıyor.Bozcaada'nın en yeni ve en konforlu tesislerinden Necdet Kaptan Konukevi ile ilgili ayrıntıları öğrenmek için acele et tıkla!
eftelya otel bahce
Eftelya Otel
Bozcaada Türk mahallesinde yer alan Eftelya Otel iskeleye yürüme mesafesinde bulunmaktadır.Bozcaada merkezine, kafelere ve restoranlara 200 metre uzaklıkta yüksek bir konumda yer almaktadır.Manzaralı odaları bulunan Eftelya Otel eşsiz bir Bozcaada tatili için sizleri bekliyor.
e2 deniz otel
E2 Deniz Otel
Bozcaada Rum mahallesinde bulunan E2 Otel kale ve deniz manzarası ile size mükemmel bir Bozcaada deneyimi yaşatmak için hazır.Sizde Bozcaada'yı ziyaret etmeye karar verirseniz merkezi konumu ve manzarası ile mutlaka E2 ye uğrayın.Daha detaylı bilgi için resme tıklamanız yeterli.
albatros otel
Albatros Otel
2011 yılında hizmete giren Albatros Otel, Rum mahallesinin tam ortasında, restoranların hemen yanıbaşında, denize sadece 2 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan konumuyla ilgi çekiyor. Sezonun büyük bir kısmını eski müşterileri ve onların önerileri ile gelen müşterini ağırlayarak geçiren otelde keyif dolu bir tatil sizi bekliyor.
Bozcaada Antik Otel
Bozcaada Otelleri 'nden olan Bozcaada Antik Otel ada merkezinde rum mahallesinin en canlı sokağında meyhane ve restoranların hemen yanında bulunuyor.Sizde Bozcaada'da zahmetsiz ve konforlu antik tatil keyfi için ilgili görsele tıklayarak detaylı bilgiye ulaşın.
Yorumlar ( 0 )
Yorum Yazın