Bozcaada Butik Otel Pansiyon

7 Mayıs 2018 0 YORUM

1-Bozcaada Butik Otel Pansiyon Kiralayarak En Uygun Tatili Yapın 

Bozcaada, Çanakkale iline bağlı, Türkiye’nin köyü olmayan tek taşra ilçesidir. Ülkenin 3. Büyük adası olan bu turizm kentinde nüfusun, yaz aylarında kente gelen turistler ile birlikte 10 bin civarına ulaştığı gözlemlenebilir.

Tarihsel süreçte birçok uygarlığa ve topluluğa ev sahipliği yapmıştır. Stratejik konumu ve bu bağlamda yaşanan gelişmeler sonucu, karma kültürel ve mimari kazanımları olmuş ve bu kazanımlar kentin dokusunu oluşturmuştur. Koy ve limanları ile birlikte doğal ve eşsiz bir güzelliğe sahiptir.

Adada konaklamak isteyenlerin tercih ettiği en yaygın kullanım, pansiyonlardır. Ayrıca tarihi mimari yapılar, eski evler, adada yaşayan Türk ve Rum aileler tarafından kiralanabilir. Açık müze niteliğindeki bu kent, arkeolojik sit alanlarına sahip olması sebebiyle, imara kapalı bir adadır. Konutlar genelde 2 katlı olup, ada sakinlerince, tek katlı olanlara dam, çift katlılara da kule denir. Bozcaada butik otel pansiyon hizmeti veren işletmeler de bu duruma uygun şekilde planlanmıştır.

1.1-Kemerbağ 29

Kemerbağ 29 Bozcaada havuzlu tesisler arasında yer almaktadır. Bozcaada Otelleri arasında yer alan bu otel Bozcaada iskelesine ve merkeze yaklaşık 1 km uzaklıkta bulunan Kemerbağ 29 aynı zamanda bağların arasında bulunan bir tesis.

Kemerbağ 29 detaylı inceleyin.

1.2-Adamarin Otel Bozcaada

Geyikli iskelesinden yola çıkıp feribotla Bozcaada’ya yaklaştığınızda hemen sol tarafınızda sizleri karşılayacak olan Adamarin Otel liman ve deniz manzarası ile adanın en merkezi konumlarından birinde bulunmakta.Feribot iskelesine sadece 2 dakika yürüme mesafesinde olan ”Adamarin Otel” merkezi konumu ve manzarası ile daha tesisi ziyaret etmeden sizleri büyülemeye yetecek.

Adamarin Oteli detaylı inceleyin.

2- Turistik Gezi İçin Bozcaada Butik Otel Pansiyon

Tatil için oldukça uygun bir yapıya sahip olan Bozcaada, her geçen gün daha da çok değer kazanmaktadır. Gelen misafirlerin, kentin dokusu ve atmosferiyle bütünleşebilmesi adına gerekli düzenlemeler yapılmış ve doğallık korunmaya çalışılmıştır. Bunların yanında konaklama ihtiyacı için butik oteller de bulmak mümkün. Bozcaada butik otel pansiyon fiyatları ve hizmetleri hakkında detaylı bir bilgilendirme ve değerlendirmeyi sayfamızda bulabilirsiniz.

Bozcaada, şaraplık üzümleri ve şarap üretimi ile meşhurdur. Büyük bir kısmı bağlarla kaplı olan adada, şarap üretimi, en önemli ekonomik etkinlikler arasındadır. Ayrıca adanın kıyıları, balıklar için doğal bir sığınak ve üreme bölgesidir. Bu sebeple kentte yaygın olarak balıkçılıkla da uğraşılır. 1990’lardan itibaren de turizm gelişmiş ve kentin dinamiklerinden biri olmuştur.

2.1-Aspava Otel

Aspava Otel Bozcaada iskeleye birkaç adım mesafede Türk mahallesinde bulunuyor.2011 yılından beri hizmet veren Aspava Otel’de deniz, kale ve iskele manzaralarıyla geçirdiğiniz Bozcaada günlerini unutamayacaksınız.

Aspava Oteli detaylı inceleyin.

Tatilinizi geçirmek veya turistik bir gezi gerçekleştirmek için en iddialı alternatiflerinizden biri olabilecek potansiyeli taşıyan bu eşsiz adanın; yaşantısını, etkinliklerini ve adada neler yapılabileceğini öğrenmek, ayrıca Bozcaada butik otel pansiyon iletişim bilgileri ve konumlarına ulaşmak için sayfamızda gezinebilirsiniz.

65 GÖRÜNTÜLEME PAYLAŞ
BOZCAADA OTELLERİ
garden ada otel
Garden Ada Otel (Şimdi Açık )
Garden Ada Otel, Bozcaadanın merkezine yaklaşık 600 metre uzaklıkta yer alıyor. Bozcaada Otelleri 'nin en yeni tesisleri arasında bulunan Garden Ada Otel 2016 yılında hizmet vermeye başladı. Tesis hakkında detaylı bilgi, telefon numarası ve fotoğraflarına buradan ulaşabilirsiniz.
hera hotel
Hera Hotel
Hera Otel lokasyon olarak Mahallesinde bulunan 4 odalı şirin bir tesislerinden biri olma özelliği vardır .Bozcaada'nın en çok tercih edilen sokağında bulunan Hera Otel sabah kahvaltıları illerde oldukça meşhur. Çoğu doğal ve organik geniş yelpazeli kahvaltısı ile oldukça beğenilmekte.Detaylı bilgiler görsele çift tıklamanız yeterli.
Karahan Otel
Bozcaada'da 2009 yılında beri misafirlerini ağırlayan Karahan Otel merkezden 1 km uzaklıkta bulunuyor.8 oda ve toplamda 20 kişi kapasitesi bulunan otelimizin tüm odalarında sigara içilmemesi de çocuklu aileler için bozcaada otelleri arasında önemli bir tercih sebebi.
le mansion otel
Le Mansion Otel
Le Mansion Otel Bozcaada'da yeni işletmecileri ile hizmet vermekte.Yenilenen yüzüyle Le Mansion Otel Bozcaada'da bulunmayan pek çok şeyi siz değerli misafirlerimize sunmakta.Le Mansion hakkında tüm detayları öğrenmek istiyorsanız tıklayın.
Bozcaada Ucuz Otel
Bozcaada Ucuz Otel
Üstelik en ekonomik Bozcaada ucuz otel imkanlarımız sayesinde avantajlı fiyatlar ile konaklamanızı gerçekleştirebilirsiniz.
ergin pansiyon ve butik otel
Ergin Pansiyon ve Butik Otel
''Ergin Pansiyon ve Butik Oteller'' Bozcaada merkezinde bulunmakta.Odların dizaynı ve genişliği oldukça iyi.Bunun yanında bu Bozcaada Otelleri 'nden olan otelde deniz ve kale manzaralı suit odalar da bulunmakta.Daha detaylı bilgiler için resme tıklamanız yeterli.
bozcaada en güzel otel
Bozcaada En Güzel Otel
Bozcaada en güzel otel ve konaklama alternatifleri ile kısa kaçamakların, sömestr tatillerinin ve doyasıya yaşanacak bir yaz tatilinin en uygun alternatiflerinden bir tanesidir.
Bozcaada K Otel
Bozcaada K Otel Ayazma Plajı' nın hemen yakınında yer alıyor. Bozcaada'nın en çok tercih edilen plajının yakınındaki K Otel ile ilgili detaylara ulaşmak için bağlantıya tıklayabilirsiniz. !
Yorumlar ( 0 )
Yorum Yazın