Bozcaada Butik Otel Pansiyon

7 Mayıs 2018 0 YORUM

1-Bozcaada Butik Otel Pansiyon Kiralayarak En Uygun Tatili Yapın 

Bozcaada, Çanakkale iline bağlı, Türkiye’nin köyü olmayan tek taşra ilçesidir. Ülkenin 3. Büyük adası olan bu turizm kentinde nüfusun, yaz aylarında kente gelen turistler ile birlikte 10 bin civarına ulaştığı gözlemlenebilir.

Tarihsel süreçte birçok uygarlığa ve topluluğa ev sahipliği yapmıştır. Stratejik konumu ve bu bağlamda yaşanan gelişmeler sonucu, karma kültürel ve mimari kazanımları olmuş ve bu kazanımlar kentin dokusunu oluşturmuştur. Koy ve limanları ile birlikte doğal ve eşsiz bir güzelliğe sahiptir.

Adada konaklamak isteyenlerin tercih ettiği en yaygın kullanım, pansiyonlardır. Ayrıca tarihi mimari yapılar, eski evler, adada yaşayan Türk ve Rum aileler tarafından kiralanabilir. Açık müze niteliğindeki bu kent, arkeolojik sit alanlarına sahip olması sebebiyle, imara kapalı bir adadır. Konutlar genelde 2 katlı olup, ada sakinlerince, tek katlı olanlara dam, çift katlılara da kule denir. Bozcaada butik otel pansiyon hizmeti veren işletmeler de bu duruma uygun şekilde planlanmıştır.

1.1-Kemerbağ 29

Kemerbağ 29 Bozcaada havuzlu tesisler arasında yer almaktadır. Bozcaada Otelleri arasında yer alan bu otel Bozcaada iskelesine ve merkeze yaklaşık 1 km uzaklıkta bulunan Kemerbağ 29 aynı zamanda bağların arasında bulunan bir tesis.

Kemerbağ 29 detaylı inceleyin.

2- Turistik Gezi İçin Bozcaada Butik Otel Pansiyon

Tatil için oldukça uygun bir yapıya sahip olan Bozcaada, her geçen gün daha da çok değer kazanmaktadır. Gelen misafirlerin, kentin dokusu ve atmosferiyle bütünleşebilmesi adına gerekli düzenlemeler yapılmış ve doğallık korunmaya çalışılmıştır. Bunların yanında konaklama ihtiyacı için butik oteller de bulmak mümkün. Bozcaada butik otel pansiyon fiyatları ve hizmetleri hakkında detaylı bir bilgilendirme ve değerlendirmeyi sayfamızda bulabilirsiniz.

Bozcaada, şaraplık üzümleri ve şarap üretimi ile meşhurdur. Büyük bir kısmı bağlarla kaplı olan adada, şarap üretimi, en önemli ekonomik etkinlikler arasındadır. Ayrıca adanın kıyıları, balıklar için doğal bir sığınak ve üreme bölgesidir. Bu sebeple kentte yaygın olarak balıkçılıkla da uğraşılır. 1990’lardan itibaren de turizm gelişmiş ve kentin dinamiklerinden biri olmuştur.

2.1-Aspava Otel

Aspava Otel Bozcaada iskeleye birkaç adım mesafede Türk mahallesinde bulunuyor.2011 yılından beri hizmet veren Aspava Otel’de deniz, kale ve iskele manzaralarıyla geçirdiğiniz Bozcaada günlerini unutamayacaksınız.

Aspava Oteli detaylı inceleyin.

Tatilinizi geçirmek veya turistik bir gezi gerçekleştirmek için en iddialı alternatiflerinizden biri olabilecek potansiyeli taşıyan bu eşsiz adanın; yaşantısını, etkinliklerini ve adada neler yapılabileceğini öğrenmek, ayrıca Bozcaada butik otel pansiyon iletişim bilgileri ve konumlarına ulaşmak için sayfamızda gezinebilirsiniz.

271 GÖRÜNTÜLEME PAYLAŞ
BOZCAADA OTELLERİ
kemerbag 29
Kemerbağ 29
Kral Tenes'in tarihi yolunda bulunan Bozcaada feribot iskelesine beş-on dakika yürüyüş mesafesinde kırlık alandaki Kemerbağ 29 Mini Resort Bozcaada Otelleri, 10 odası ile az sayıda seçkin misafiri sade ve özel ortamında ağırlamaktadır.
en iyi bozcaada otelleri
En İyi Bozcaada Otelleri
Bozcaada’da denizde düzenlenen aktivitelerden yararlanmak için sitemizde bulunan en iyi bozcaada otelleri alternatifleri arasında tercih yapabilirsiniz.
Bozcaada Apart fiyatları
Bozcaada apart fiyatları ve özellikleri konusunda iyi bir araştırma yapılırsa doğru seçeneğe ulaşabilirsiniz.
Bozcaada Ucuz Otel
Bozcaada Ucuz Otel
Üstelik en ekonomik Bozcaada ucuz otel imkanlarımız sayesinde avantajlı fiyatlar ile konaklamanızı gerçekleştirebilirsiniz.
bozcaada mylos otel
Bozcaada Mylos Otel
Bozcaada Mylos Otel 2018 yılının en yeni, konforlu ve uygun tesisleri arasında bulunuyor.Bahçesi ve ada havasına doyacağınız çardağı ile sizleri bekliyor.Detaylar için tıklayın.
Yorumlar ( 0 )
Yorum Yazın