Bozcaada Ucuz Konaklama

5 Mart 2018 0 YORUM

Tarihi, doğal güzellikleri, sakin ada hayatı ve başka yerde bulamayacağınız günbatımı manzarası ile birçok kişi tarafından ilgi gören yerlerden biri olan Bozcaada’da geçirdiğiniz zaman dilimi içerisinde adanın farklı noktalarını görmek isteyebilirsiniz. Bunun için yaz aylarında belirli saatlerde düzenlenen minibüs turlarından yararlanabilir ve yaklaşık iki saat adayı dolaşabilirsiniz. Adayı gezmenin bir başka yolu olarak yürümeyi ya da bisiklet turunu da tercih edebilirsiniz. Ada zemini her ikisi için de oldukça uygun. Anayolları tur rotanız olarak belirleyebileceğiniz gibi ara toprak yollara girerek farklı noktalar da keşfedebilirsiniz. Bisiklet kiralama noktalarından alabileceğiniz bisikletleri kullanarak maceralı bir zaman dilimi geçirebilir ve bu arada rastladığınız bağlardan üzüm alabilirsiniz. Bozcaada ucuz konaklama olanakları için web sitemizi inceleyerek tatilinizin keyifli geçmesinin yanında ekonomik olmasını da sağlayabilirsiniz.

Uçurtma Sevenlere Bozcaada Ucuz Konaklama

Bozcaada çeşitli etkinlikler ile gerek ada halkının gerekse ziyaretçilerinin keyifli zaman geçirmesine olanak verilen bir yerdir. Adada düzenlene uçurtma şenliğinde, en yaratıcı ya da en yükseğe çıkan kategorisinden uçurtma yarışmasına katılabilir ve uçurtmada iddianızı gösterebilirsiniz. Herhangi bir iddianız yoksa da çocuklar gibi eğlenmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Bu eğlenceli aktivitenin bir parçası olmak istiyorsanız bozcaada ucuz konaklama fırsatları için web sitemizi inceleyebilirsiniz.

Denizde Geçirilecek Eğlenceli Günler ve Bozcaada Ucuz Konaklama

Bozcaada konaklama fırsatlarından yararlanmak için denizi ve deniz aktivitelerini seviyor olmanız da önemli bir sebep. Bu açıdan Bozcaada’da tekne turundan dalışa pek çok aktiviteye dâhil olabilirsiniz. Rüzgârgüllerine de ev sahipliği yapan ve etkili rüzgârı ile bilinen adayı sörf yapmak için de tercih edebilirsiniz. Adanın belirli noktalarında eşsiz günbatımı görüntüsü eşliğinde deniz manzarasına doyabilirsiniz.

bozcaada ucuz konaklama
303 GÖRÜNTÜLEME PAYLAŞ
BOZCAADA OTELLERİ
albatros otel
Albatros Otel
2011 yılında hizmete giren Albatros Otel, Rum mahallesinin tam ortasında, restoranların hemen yanıbaşında, denize sadece 2 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan konumuyla ilgi çekiyor. Sezonun büyük bir kısmını eski müşterileri ve onların önerileri ile gelen müşterini ağırlayarak geçiren otelde keyif dolu bir tatil sizi bekliyor.
eftelya otel bahce
Eftelya Otel
Bozcaada Türk mahallesinde yer alan Eftelya Otel iskeleye yürüme mesafesinde bulunmaktadır.Bozcaada merkezine, kafelere ve restoranlara 200 metre uzaklıkta yüksek bir konumda yer almaktadır.Manzaralı odaları bulunan Eftelya Otel eşsiz bir Bozcaada tatili için sizleri bekliyor.
kalispera otel
Kalispera Otel
2017 yılında misafirlerine kapılarını açan Kalispera Otel merkeze 1 km mesafede yer alıyor.Dikkat çekici mimarisi, odaları ve yemyeşil bahçesi ile Kalispera Otel hakkında bilgi edinmek isterseniz tıklayın.
hera hotel
Hera Hotel
Hera Otel lokasyon olarak Mahallesinde bulunan 4 odalı şirin bir tesislerinden biri olma özelliği vardır .Bozcaada'nın en çok tercih edilen sokağında bulunan Hera Otel sabah kahvaltıları illerde oldukça meşhur. Çoğu doğal ve organik geniş yelpazeli kahvaltısı ile oldukça beğenilmekte.Detaylı bilgiler görsele çift tıklamanız yeterli.
Aspasia Otel
1975'ten bu yana Bozcaada'da yaşayan Jorj bey,adanın sakin köşelerinden sulubahçe mevkiinde misafirlerini ağırlıyor.Aspasia House olarakta adlandırılan otelimiz misafirlerin kendini özel hissedeceği bir ortam.Toplam 20 kişi kapasiteli Aspasia Otel'de 3 adet 3 yataklı oda,5 adet 2 yataklı oda bulunuyor.
kalais otel
Kalais Otel
Bozcaada Meryem Ana Kilisesinin bir üst sokağında yer alan otel, 2011 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Kalais Otel, Bozcaada'nın en yeni otellerinden biri olup, hayran kalacağınız ferah ve huzur verici bir iç dizaynı bulunmaktadır.
Yorumlar ( 0 )
Yorum Yazın