Bozcaada Ucuz Konaklama

5 Mart 2018 0 YORUM

Tarihi, doğal güzellikleri, sakin ada hayatı ve başka yerde bulamayacağınız günbatımı manzarası ile birçok kişi tarafından ilgi gören yerlerden biri olan Bozcaada’da geçirdiğiniz zaman dilimi içerisinde adanın farklı noktalarını görmek isteyebilirsiniz. Bunun için yaz aylarında belirli saatlerde düzenlenen minibüs turlarından yararlanabilir ve yaklaşık iki saat adayı dolaşabilirsiniz. Adayı gezmenin bir başka yolu olarak yürümeyi ya da bisiklet turunu da tercih edebilirsiniz. Ada zemini her ikisi için de oldukça uygun. Anayolları tur rotanız olarak belirleyebileceğiniz gibi ara toprak yollara girerek farklı noktalar da keşfedebilirsiniz. Bisiklet kiralama noktalarından alabileceğiniz bisikletleri kullanarak maceralı bir zaman dilimi geçirebilir ve bu arada rastladığınız bağlardan üzüm alabilirsiniz. Bozcaada ucuz konaklama olanakları için web sitemizi inceleyerek tatilinizin keyifli geçmesinin yanında ekonomik olmasını da sağlayabilirsiniz.

Uçurtma Sevenlere Bozcaada Ucuz Konaklama

Bozcaada çeşitli etkinlikler ile gerek ada halkının gerekse ziyaretçilerinin keyifli zaman geçirmesine olanak verilen bir yerdir. Adada düzenlene uçurtma şenliğinde, en yaratıcı ya da en yükseğe çıkan kategorisinden uçurtma yarışmasına katılabilir ve uçurtmada iddianızı gösterebilirsiniz. Herhangi bir iddianız yoksa da çocuklar gibi eğlenmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Bu eğlenceli aktivitenin bir parçası olmak istiyorsanız bozcaada ucuz konaklama fırsatları için web sitemizi inceleyebilirsiniz.

Denizde Geçirilecek Eğlenceli Günler ve Bozcaada Ucuz Konaklama

Bozcaada konaklama fırsatlarından yararlanmak için denizi ve deniz aktivitelerini seviyor olmanız da önemli bir sebep. Bu açıdan Bozcaada’da tekne turundan dalışa pek çok aktiviteye dâhil olabilirsiniz. Rüzgârgüllerine de ev sahipliği yapan ve etkili rüzgârı ile bilinen adayı sörf yapmak için de tercih edebilirsiniz. Adanın belirli noktalarında eşsiz günbatımı görüntüsü eşliğinde deniz manzarasına doyabilirsiniz.

bozcaada ucuz konaklama
279 GÖRÜNTÜLEME PAYLAŞ
BOZCAADA OTELLERİ
kemerbag 29
Kemerbağ 29
Kral Tenes'in tarihi yolunda bulunan Bozcaada feribot iskelesine beş-on dakika yürüyüş mesafesinde kırlık alandaki Kemerbağ 29 Mini Resort Bozcaada Otelleri, 10 odası ile az sayıda seçkin misafiri sade ve özel ortamında ağırlamaktadır.
Karahan Otel
Bozcaada'da 2009 yılında beri misafirlerini ağırlayan Karahan Otel merkezden 1 km uzaklıkta bulunuyor.8 oda ve toplamda 20 kişi kapasitesi bulunan otelimizin tüm odalarında sigara içilmemesi de çocuklu aileler için bozcaada otelleri arasında önemli bir tercih sebebi.
oyku otel bozcaada
Öykü Otel Bozcaada
Öykü Otel Bozcaada merkezinde iskelenin hemen sol tarafında yer alıyor.Öykü Otel hakkında detaylı bilgi almak , telefon numarasına ulaşmak için görselde bulunan bağlantıya tıklayabilirsiniz!
Bozcaada Apart fiyatları
Bozcaada apart fiyatları ve özellikleri konusunda iyi bir araştırma yapılırsa doğru seçeneğe ulaşabilirsiniz.
Panorama Butik Otel
Panorama Butik konseptli Otel, Ada merkezinin hemen üzerinde yer almakta olup, İsmini aldığı eşsiz bir panoramik manzaraya sahiptir. Özenle hazırlanmış harika dekora sahip odaların tümü deniz görmektedir. Otel adalı bir çift tarafından işletilmektedir.
hanimeli otel bozcaada
Hanımeli Otel
Bozcaada Hanımeli Otel, 2014 yılında adaya yerleşen genç çift işletmecileri ve yaptıkları restorasyon çalışmaları ile adaya merhaba dedi.Turizm sektöründe uzun yıllar çalışmış İNAN ailesi tarafından işletilen Hanımeli Otel, adanın tam merkezinde Türk mahallesinde yer alıyor. Limana yalnızca 30m mesafede, 9 Otel odası, 3 bahçe odası, şirin bahçesi, tadına varamayacağınız kahvaltısı, ulaşım kolaylığı ve güleryüzlü işletmecilik anlayışı ile unutulmaz bir tatil geçirebilmeniz için siz değerli misafirlerini, büyük bir heyecanla bekliyor.
e2 deniz otel
E2 Deniz Otel
Bozcaada Rum mahallesinde bulunan E2 Otel kale ve deniz manzarası ile size mükemmel bir Bozcaada deneyimi yaşatmak için hazır.Sizde Bozcaada'yı ziyaret etmeye karar verirseniz merkezi konumu ve manzarası ile mutlaka E2 ye uğrayın.Daha detaylı bilgi için resme tıklamanız yeterli.
Yorumlar ( 0 )
Yorum Yazın